Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 156.

Ponedjeljak, 13. Decembar 2004

Autor: Arhitetkinja

Nashe shkolstvo!!!

Cula sam juce na vestima nesto za sumlju Naime na dnevniku dva RTS kazase u sto ja bas nemogu da verujem jer mi neverovatno zvuci da bedna Srbija ima procentualno navise nadprosecno pametnih ljudi A meni se odmah postavise pitanja a sto smo onda ovako siromasni? zasto nemamo fabrike koje funkcionisu ? Zasto je najveca zgrada kod nas "beogradjanka"? Fali nam to tehnologija da bismo napravili nesto vise,lepse impresiovnije ???? Ima toliko toga sto kod nas nikako nefunkcionise e bas zbog toga sumlj...

Novo pecene "parajlije" u Novom Pazaru

Bas lepa pesma Asocijarira na DILER DILER DO DILERA A JA MALA NAIVNA.....

Ljubomora, Opsesija? Bolest?

E pa Ja mislim da je ovo jako dobro pitanje da vidimo dali je zaista takav kako se prestavlja da je. On sa njegovim stavovima koje ovde neiskreno pise/iznosi, pokusava da sebe prestavi mocnim posto drzi da su ljubomorni ljudi oni koji su slabi Sto je jos jedna bezmislica Veze ne spojivo A tebi hvala na iskrenosti i sto priznajes neprijatna osecanja Vidim da te oslovljavaju sa doktorom sto potvrdjuje ovo gore od mene napisano da ljubomora nije direktno i nesigurnost u sebe. Kao covek od znanja mi...

Koliko MHz/GHz ima vas racunar?

Citirano Orginalno od sans Moj Acer izgleda ovako: Aspire 1703SC_2.6 17" SXVGA TFT LCD Intel Pentium 4 2.6 GHz 512 MB DDR-SDRAM 80 GB 5400rpm Ultra ATA/100 HDD DVD/CD-RW Drive Vala ti plaha ova masina

Citirano Orginalno od fingersbroken Utopljena slazem sa tim.. I slazem sa necim sto mi je bjorn prije govorio (da ljubomora otkrije bolesti u covjeku). Pogresno sam svoj stav predstavljao prije. A oni koji drze do veze ni ne dolaze, tj ne dovode ni sebe ni partnera, u tu vrstu iskusenja. A znate ko to ne cini, tj ko se ispravno, u ovom smislu ponasa? Oni koji vole i oni koji znaju... ps. Moze se slagat ko hoce a ko nece ne mora. Ovo je samo moje licno misljenje. Al bi mi bilo drago samo ako se ...

Citirano Orginalno od muhadzer ''ko nije ljubomoran nije zaljubljen'' kineska poslovica Slazem se sa tobom u potpunosti Utopljena u casi ako nema mozes sama otvoriti takvu temu

Koliko ozbiljno mislite kad ste sa nekim u vezi?

Citirano Orginalno od sans Ja kad sam s nekim u vezi, onda sam ozbiljan do daske- osim kad se šalim... A kako mozemo da znamo kad se salis a kad ne Mislim da pitanje muci sve devojke

Zelje, pozdravi i cestitke

Pa obuci te se dobro i ja dolazim Nadam se da ce biti potkovanih sa koji mogu diskutovati na nivou Hvala na dobrodoslici! Od tebe sam to ocekivala ali mi je uprkos tome veoma drago sto si to ucinio Isto bi se zahvalila i onima sto su mi uputili preko pm reci dobrodoslice

Zahvalila bi se Pink "Tema je koliko ozbiljno mislite kad ste u vezi" a ne kako ko pise Hvala Pink

Odvajkada jer imam urodjen moral Moral se moze imati ili nemati jedino je izvesno sredine nema. A nekako i neprilici sa takvim avatarom diskutovari na temama o religiji Barem ja nemogu te uzeti za ozbiljno Uvek kad nesto o tebi procitam tamo pravo da ti kazem neverujem ti u sto pricas jer svo vreme razmisljam da to ne mislis iskreno vec samo onako kazes sto mislis da bi bilo dobro

Zelje, pozdravi i cestitke

Onako bez nekog povoda zeljela bi pozdaviti Sandzackog_sina (koji me je posto odusevio, odgovorom ), Hadalja koji postaje sve samostalni, i moje dobre prijatelje Pink, Kiki i Sans Lena tebi zelim sve najlepse za rodjendan Sve naj naj naj...

Pa ako sama nevidis sta je u tvojem avataru lose, iskreno da ti kaze to me jako zabrinjava ali opet ja tu nemogu nista, niti zelim sto ciniti po tom pitanju Dobices od mene demokraski odgovor TVOJA STVAR . BIRAJ SAMA Meni preostaje jos diplomaski da kazem da se nadam da ces nekad primetiti na je neprimerno na javnom mestu kao sto je internet ostavljati ljudima na bezobraznoj fantaziji, u ovom tvojem slucaju pravedno,zakljucivati sve najlosije o tebi. Ja se iskerno nadam da ti nisi takva kao sto ...

Veliko okupljanje clanova foruma?

Znaci Lav sa desne strane Voljela bih te upoznati Podjednako drago bi mi bilo upoznati i Sansa Sandzacki_sine savka cast i respekt na odgovoru fingerbrokenu u temi " Terorizam" P.S Jesi li za novu godinu u Novom Pazaru?

Planirana elita

Citirano Orginalno od hadalj Evo i ja da se priblizim ovim Fingerovim slaganjima, sam malo mi ovde iskace njegovo prethodno pojavljivanje, kad rece da ne traba ucit od zapada a sam kaze da su mu sve knjige Americke. Nesto ne kontam, il se on pogreno izrazio il smo mi tu nesto tako shvatili. Ne heljenej se. Ni meni nije jasan njegov nacin razmisljanja Ali mozda ima govorne mane i poteskoce za precizno pisanje. Ali opet 180 zaokret mi daje materijal za razmisljanje. Naravno treba uciti od zapada ...

Terorizam

Ovaj odgovor od sandzackog_sina mi se veoma dopao Dacu i svoj komentar posle ovih citata. Dok, prvo citirani, u zaletu sa lopom trci prema kosu. Ubedjen u svoju ... bezsmislicu Dobija rampu. Ili kako to deca iz mojeg naselja zovu "juzno voceo" od Sandzackog_sina. Cisto po lopti. Fingerbroken ostaje praznih ruku. A cela hala kaze TO Sandzacki_sine LAVE. Odgovor me je odusevio Citirano Orginalno od fingersbroken Slazem se sa Bazarijem da mi moramo biti odgovorni za svoja dela.. svi! Pazi, biti isp...

Fk Novi Pazar

Citirano Orginalno od fingersbroken Ostalo je jos jedno kolo zar ne? Sa kim se igra? I sta se ocekuje? Jel bitan (puno) ishod i jel teska utakmica? Pa ishod najvise zavisi od trenera Ako nam je doso Dejan onda pobedjujemo garant Sta bi sa trenerom? Imamo li jaku klupu Videla sam novi pazar je zavrsio na 6 mestu Bravo momci Evo ja cu odgovoriti sta ocekujem Pa nastavak dobrih utakmica. Zadovoljana sam dosadasnjom taktikom, pokusaj u gostovanjima kod jacih timova da se igra na nereseno a kod slab...

Bosanski jezik u školama

Citirano Orginalno od fingersbroken Citirano A mora se imati u vidu i to da ne mozemo mi formirati pravila za srpski jezik pa njima nametati kako ce da ga u svom pravopisu oslovljavaju. Naravno mogli bi se buniti kad bi ga oni na neki nacin izvrnuli pa da ne bude to dostojanstveno. Kako stvari stoje ne verujem da se Holandjani ljute sto im se u srbiji drzava (i jezik) oslovljavaju sa Holandija, u Hrvatskoj sa Nizozemska, oni su Dutch, a i Holland im je drzava kao i Netherlands... pa ti vidi.. N...

Četvrtak, 11. Novembar 2004

Moja ambicija?

Citirano Orginalno od hadalj moja ambicija je da budem predsednik, sam ne znam cega! I moja isto Slazemo se Znaci posto smo iz istog grada konkurencija Neka pobedi ko je bolji zar ne

Četvrtak, 11. Novembar 2004

Sumanuta ideja

Citirano Orginalno od hadalj jel vam kad pala kaka sumanuta ideja na pamet? Jeste a tebi?