Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 51.

Ponedjeljak, 03. Decembar 2007

Autor: Tik-Tak

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Ja sam cuo da je bilo nedje oko 100000,tu nedje...hiljadu gore dolje...I svi su bilji za muftiju,masuz zbog njega dosli,ene nece ni zbog onog sulja,jer se zna da ga citav narod haje i podrzava.Jok doslji zbog ziljkica ene..Ko more jos da okupi 100000 hiljada ljudi sem mufija,ko?

Srijeda, 07. Novembar 2007

Evo ja cu da pitam ko sto bi se i svaki normalan Musliman pitao,sto su bas sad poceli ovi radovi na dzamiji,kad je situacija uzavrela,sto ne prije pola godine,godinu,dvije,tri,kad joj je bas bila neophodna adaptacija??Zar nije bilo ljepse to sredit ranije nego sad,znamo kakva je bila situacija sa dzamijom?Zbog cega ljudi sa oruzjem cuvaju dzamiju,kad znamo kakav je Serijat povodom pitanja oruzja i njegovog unosenja u dzamiju.Koja god strana to da radi ne valja.Dal su ljudi svjesni sta mogu s tim...

Nedjelja, 07. Oktobar 2007

Nekoliko lica je privedeno, a jedno je zadržano u policiji kada je juče nakon pokušaja da se smijeni prijepoljski imam od strane Rešada Plojvića i naoružane grupe ljudi koja je došla iz Novog Pazara. U samoj džamiji došlo je do incidenta pa je morala da reaguje policija koja je u samoj džamiji ispod tepiha pronašla tri, a ispred džamije, kod lica koja nisu uspjela da pobjegnu, četiri pištolja, kazali su za Sandžaknews očevici događaja. O prisustvu naoružanih ljudi u džamiji potvrdio je i minista...

Subota, 06. Oktobar 2007

Djokovic nikada nece biti broj 1 ?

Apsolutno se slazem sa tobom..Nema teretskih sansi da sa onakvom smijesno igrom ikada mrdne od ovog sto je sad.Mislim 3:0 u gemovima,i da napomenem sve taj-brejkovima moze samo majstor da izvede kao Federer,nasuprot djetetu noletu.Nije mi djokovic ni do kolena...

Petak, 05. Oktobar 2007

Fk Novi Pazar

I ja necu da mislim ni da prognoziram ali bih JAKO voleo da MOJ TIM tj Novi Pazar uzme barem bod..

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

Skriveno zlo

To ti dodje nesto ko u sahu.Piuni naprijed a kralj i kraljica pozadi.Tako je to i u ovom vanjskom svijetu. Pomenu smanjivanje neznanja...Mos li nam rec nesto vise o tome?

Četvrtak, 04. Oktobar 2007

KOLIKO STE TAFRALI???

Ada vise hajem kat onu moju Nokiu N73 bacim na sto u kafic no ne znam ti sta..A kat prodjem sa ML-om,il S-klasom kroz carsiju,nije da se faljim,al sahi sam faca.Nisam lijep al sto bi rekle devojke "Nesto zraci iz mene"!

Srijeda, 03. Oktobar 2007

Fk Novi Pazar

Nadamo se tom bodu,mada je NS isto solidno jaka ekipa...

Srijeda, 03. Oktobar 2007

Skriveno zlo

Kada kazes da se uvijek to skriveno zlo krilo iza dobra,kako onda to objasnit nekom prosecnom citaocu?Recimo da malo bolje ne procitah ovaj zadnji post pomislio bih ene "dobro" (razni slobodarski pokreti),kad ono u stvari "zlo"? Hocu da kazem moze li nesto da bude istovremeno i dobro i zlo?Ili recimo postoji li potpuno(suho) zlo?Mnogi su svjesni da na ovom dunjaluku ima zla i to puno.Sta nam ostaje?Pa naravno,borba sa tim istim zlom.Sta je bila misija Pejgambera a.s nego upravo borba protiv zla....

Utorak, 02. Oktobar 2007

Skriveno zlo

A kakvo je to "bukvalno savrsenstvo"? Skriveno zlo je najbolje prikriveno zlo koje moze da se nalazi u covjeku.Najcesce je ono u finim,poznatim ljudima.Moze da se otkrije ali u vecini slucajeva ga je tesko otkrit.Otkrivanje tog skrivenog zla je dar dat samo onim cistim.A skriveno zlo je fenomenalno dobro sakriveno.Moze da se krije iza puno stvari kao sto je iznenadna velika prisnost sa nekom osobom,ili iza "dobrih djela" uradjenih u interesu nekog ili neceg kvarnog.Ma zlo ima bezbroj oblika tako...

Utorak, 02. Oktobar 2007

Fotografije neobičnih detalja

Jeli ovo pise ono sto mislim da pise ili mi se pricinjava?Objasnjenje molim..

Utorak, 02. Oktobar 2007

Mediji u Sandzaku

Ene "Hoce penzije a nece da rade"?!Kakav to novinar moze da objavi tako nesto?To je toliko nisko da stvarno nemam reci za takvu glupost.Takav odnos prema obicnom narodu koji se muci da sastavi kraj sa krajem je toliko nizak,odvratan da mogu samo da izrazim duboko gnusanje povodom tog teksta. Taj kvazinovinar bi prvo trebao da porazgovara sa nasim narodom i da se malo raspita za njihove,po njemu,tj nase svakodnevne probleme.Opste je poznato da je u Novom Pazaru mnogo velika nezaposlenost,i opste ...

Ponedjeljak, 01. Oktobar 2007

Vasa Omiljena Rok Grupa

Heh maiden...Sto niko ne pomenu neke grupe koje se i dan danas slusaju nesmanjenom zestinom a koje su bas predstavnici roka kao na primer U2,Bon Jovi,Pearl Jam,Nirvana... PSvo maiden,metallica to vam je vise Metal nego classic Rok.Kapis???

Novopazarski rock bend "Hanume"

Raspale se??Jeli to tacno?

Veliki Brat

E bas mi je zao sto hikan nije uso u VB.Kakav bi to bio nas predstavnik...Brrr ne smijem da pomislim.Iskreno se nadam da nece uc..

Nedjelja, 30. Septembar 2007

Veliki Brat

Cisto zaglupljivanje,dobro za ubijanje dosade...

Nedjelja, 30. Septembar 2007

RTV-NA SATELITU

Pa i 1-2 sata opet uharica..Bice to super nadamo se.

Subota, 29. Septembar 2007

Da li je ženska želja za pokazivanjem tijela bolest?

Zanimljiva tema,pa reko da se malo ukljucim.Bolest bi po nekima iliti vecini bila neka "falinka" sto odudara od nekog savrsenog psihofizickog stanja covjeka.E sad je pitanje sta je savrseno psihofizicko stanje ili sta je prece ono psihicko ili fizicko??

Prijedlog - Promjena naziva grada u "Pazar"

Stvarno je interesantno kako ljudi sebi mogu da daju "vazne uloge"..No lijepo je kad covjek ponesta umisli,i zamisli da se kao on za nesto pita. Novi Pazar je tradicionalno ime odvajkada kolko mi se cini.Ispravite me ako grijesim.Zbog cega ono "novi" ne znam.To znaju valjda oni sto su ga napravili.Po nekim istoricarima se neki grad vec nalazio na podrucju danasnjeg "Novog Pazara",sto je jedna mogucnost.Ako neko zna jos ponesto bujrum...

Mediji u Sandzaku

Ko sto rekoh ni ja ne bih dao ljudima koji LOSE IZVESTAVAJU O "MOME GRADU" ,da prisustvuju konferencijama za novinare koje su bitne za "MOJ GRAD"