Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 25.

Utorak, 15. Juni 2004

Autor: Nerko

Razni

Dosao novi rob u zatvor. U celiji sedi neki rmpalija. Obraduje se novom kolegi: -Sine sad cemo da se igramo tate i mame.sta ces ti da budes? -Tata. -Bravo!Sad ce tata malo da popusi mami.

Utorak, 15. Juni 2004

Crnjaci

Zasto su obesili nevinog crnca? Kako zasto?

Srijeda, 31. Decembar 2003

Kompjuterski

Razgovaraju dva hakera: -Znas onu plavu,dugonogu,prelepu? -Znam. -Sinoc sam se upoznao sa njom. -I? -Otisli smo na pice. -Salis se? -Posle pica sam je poveo kod mene kuci. -Stvarno? -Pocela je da me strasno ljubi,da mi kida dugmad sa kosulje,da memiluje po celom telu... -A ti? -Ljubio sam i ja nju,divljacki -I? -Uzeo sam je unarucje ipodigao je na sto pored kompjutera... -Pored tvoje nove cetvorke? -Jeste -A koliko ima memorije,koliki tije monitor,a procesor...???

Četvrtak, 30. Oktobar 2003

P E R I C A

-deco nabrojte mi lekove za spavanje Nabrajala dec :kafetin,andol,plivagin,aspirin.Kad mali Perica: -Biber -Kako biber Perice -Cuo sam tatu kad kaze"Zeno da ti ga zbiberim,bolje ces spavat."

P E R I C A

Pitao mladji brat Pericu kako se d*ka. (*=r) -Uzmes dva kamena i udaras ga njima. Kasnije Perica udje u sobu kad tamo brat d*ka. -Jeli ti lepo? -Jeste kad promasim.

P E R I C A

--Perice koliko je 2+2? --5 --KOLIKO! --5 Uciteljica mu zalepi samar,iponovi pitanje; --Koliko je 2+2? --Pa PET,je*em ti majku gluhu.

P E R I C A

Dolazi Perica iz skole: "Mama sta ima za jelo?" "Hoces da ti isprzim jaja?" "Isorzi tebi sisu."

Crnjaci

Ali mama,pa ti znas da ja nevolim svog malog brata! Cuti i jedi sta ti se da.

Crnjaci

Zeno!Pa mi smo potpuno zaboravili na dete. Pa sta.Moze imeni rucak jednom da zagori.

Crnjaci

Mama ja nemogu vise da jedem spagete. Cuti sad cu ti izvaditi vene i iz druge ruke.

Crnjaci

TATA TI ZNAS DA JA NEVOLIM MAMU. SUTI I JEDI STA TI SE DA

Crnjaci

Mama koju ono ja zivotinju imam.jeli kucu?Jeli macu?Jeli papagaja? Nije sine .Ti imas RAK.

Crnjaci

"Imam za tebe jednu dobru ijednu losu vest" "Reci prvo tu losu." "Sin ti se gadja u gu*ici" "A koja je dobra?" "Dobro se gadja"

Crnjaci

Zove Ciga iz vojske kuci: "Tata sta ima novo?" "Porodila ti se zena." "A sta sam dobio?'' "Brata."

Srijeda, 29. Oktobar 2003

P E R I C A

Sto bih ja voleo da je ovaj Perica u mom odeljenju.Ala bi se zezali.

Utorak, 28. Oktobar 2003

Sta znaci Vas username?

Posto se slabo snalazim za racunarom,pri registraciji sam ukucao nadimak od imena Nermin,onako samo da probam.Nisam verovao da cu uspeti da se registrujem,jer pre toga sam vise puta pokusavao i nisam uspeo.Kad ono evo me na Forumu. GLJEDAM I CUDIM,C C C C C C.

Utorak, 28. Oktobar 2003

Vicevi bez veze

Trci mis sumom.pitaju ga kuda tako juri: "Ma pusti silovao neko lavicu pa lav juri sve sumnjive."

Utorak, 28. Oktobar 2003

Vicevi bez veze

"E vidisli onoga crvenog mercedesa?E istu cu takvu ladu da kupim,samo zutu."

Utorak, 28. Oktobar 2003

Vicevi bez veze

Sto slon nosi crvene patike? Da lakse leti sa cveta na cvet

Utorak, 28. Oktobar 2003

EPP

Devojcica,radosno: "O kupila si Cokoljesnik. Ovo znam,deda mije rekao da ga uvjek jedem za veceru. Gledaj mamice,na kutiji je pjesmica. A unutra (nesto,) sa ljesnjacima i vjeverica. MMMMMMMM bas je ukusno. Kao da jedem veliku cokoladu sa ljesnjacima. Video sam da je poslednji post na ovu temu stigao jos u septembru.Meni se tema dopada pa eto, pokusavam da je ozivim.