Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-9 od 9.

Ponedjeljak, 24. Novembar 2003

Autor: atlas

Svjedočenja iz Sandžaka - pravo na istinu

selam alejkum nedostatkom intelegencije covek pokusava da primeni silu ONI pokusavaju da slome nas duh Sandzacki vec vekovima ali nista im ne uspeva MI smo jaci nego oni jer mi imamo nesto sto oni nemaju. Pokusavace oni citavog zivota dozivecemo mi mnogo sta od njih. zalosno je to sta su pojedinci dozivljavali to samo dokazuje njihovu pravu vrednost DOSTOJANSTVO je veliki pojam neka je hvala ALLAHU dz pa nam pokaza sabur

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

selam alejkum iznecu svoje misljenje u pitanju prijateljstva izmedju muskarca i zene pravo prijateljstvo nema granica odgovorite mi jesal li liberalan pozdrav za sve

Bajramske Cestitke

[SIZE=4]BAJRAM SERIF MUMBAREK OLSUN [/SIZE] Neka je hvala ALLAHU dz.

Ponedjeljak, 10. Novembar 2003

Malo gramatike ne skodi

u pravu si,"kapa je na stolu" je lokativ a ne dativ;prilozi za lokativ su na,o,u itd.

Nedjelja, 09. Novembar 2003

Ko je najveci neprijatelj Islama ?

selam alejkum U svakome poslu,verovanju,misljenju,sportu i tako dalje ,ima pozitivno i negativno tako je i u verovanju u Islamu imas dobre vernike i slabe vernike Dobar (jak) vernik svi znamo sta je obavlja namaze,posti,dijeli zekijat i jos mali milion stvari koje moze da razlikuje dobrog vernika i slabog vernika Slab vernik koji se udaljio od islama i gleda materijalne stvari ovog svijeta.Slabim vernicima bi preporucio da se ne sekiraju svi ce mo se preselit na onaj svijet nego da pozure da se ...

Nedjelja, 09. Novembar 2003

Da li razmisljate o povratku u zavicaj?

Najlepse je kade si kuci (odmor????) ali prvo koramo da razjasnimo gde nam je to kuca .Kuca nam je tamo gde se osecamo sigurnim.Neznam daa li bi se oseco u sandzak sigurnim .Bolnice su katastrofa ,firme su ocajne,saobracaj nemoze biti bolji ,policija maksimalno strucna i tako dalje da ne nabrajam.SSSvi me posmatraju kao stranaca .gde god da odem vecito stranac .Pre svega toga ta jugoslavija nije mi nista dala da bi ja bio njoj zahavalan.Nije inostranstvo isto nista dalo sve je to zaradzeno jedi...

Subota, 08. Novembar 2003

Misao dana

Najvise zakona ima u najpokvarenijoj drzavi tacit

Koliko Traje Lubav Preko Interneta

:klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: MESEC SIJA KO TEPSIJA ALEKSA JA TE VOLIM :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Bosna i Sandzak

[SIZE=2]Granici se sa rbijom,Crnom Gorom,Bosnom i Hercegovinom,Kosovom i Albanijom[/SIZE] PAZI STA PISES