Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-6 od 6.

Srijeda, 02. Januar 2008

Autor: $amer

ADSL

kol'ko vidim da na forumu nema ovakve teme...zanimaju me vasa iskustva, da li imate problema, kako sve to funkcionise, radi...

Srijeda, 02. Januar 2008

Intel ili AMD

ma to su samo price...kao Intel bolji, Intel ovo, Intel ono...ljudi samo imaju predrasude prema AMD-u.a i ako iskreno pogledamo koliko se to ljudi uopste razume u komjutere?njima neko kaze Intel i to je to, nema druge...ja imam Intelov CPU i extra je ali mislim da je AMD negde tu, ako ne i bolji i da ga ne treba omalovazavati, cak za neke stvari i bolji od Intela...

Srijeda, 02. Januar 2008

SPORTSKE VESTI !

kol'ko sam ja cuo...Ivanovic iz Spartaka potpisao za Celsi... dje ces tamo brate...oni stopera imaju lom...zao mi jer je dobar igrac i bolje da je otisao u recimo Juventus

Srijeda, 02. Januar 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

Šalke – Porto (19.2 - 5.3.) - Porto je atraktivniji tim i zaslizuje da ide dalje... Liverpul – Inter (19.2 - 11.3) - extra mec i zao mi je sto su izvuceni da igraju jedni protiv drugih...bilo koja ekipa da prodje dalje nece bit iznenadjenje i dosta ce stici, ako ne i osvojiti... Roma – Real Madrid (19.2 - 5.3) - Real je Real..kako god on mora da prodje..onakav tim a onako lose igraju...ali roma moze da iznenadi Olimpijakos – Čelsi (19.2 - 5.3) - celsi ima mnogo jak tim ali dzaba, ne da im se da ...

Srijeda, 02. Januar 2008

Sta ste gledali u poslednje vreme?

I am legend...sinoc sam ga bas odgledao i nije kao sto ga najavljuju.kraj je los...po mojem misljenju odgledao sam i onaj domaci KLOPKA, extra je film... a preporuka...recimo AMERICAN GANGSTER sa Denzel Washington-om, meni se bas svideo...

Srijeda, 02. Januar 2008

Sta trenutno slusate?

daniel bedigfield - wrap my words around you