Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 23.

Utorak, 23. Februar 2010

Autor: kalbi

Medicina u Novom Pazaru ? Uzas....

Boze,Boze,ne da se nama naprijed,samo unazad.Da nije zalosno,bilo bi smijesno

Ponedjeljak, 25. Januar 2010

Doktoreeeeeeee

Ti prisustvujes tim stvarima,a meni su se desavale.Veruj da te potpuno razumem.Caki obican uput posle vikenda provedenog kuci meni nisu umeli da napisu!Mogla bi o ovome do sutra da pisem,ali nikakve koristi od toga.A na pomen nasih"znavanih"doktora,morala sam da se cesto zastidim,jer sa podsmehom pricaju o njima,a prva tri meseca nisu smeli da nas puste kuci.Ne zbog detetovog stanja,vec sam cula kako kazu:"Jeste normalni,gde cete da saljete dete dole,unistice ga"!Necu vise o ovome,mislim da je d...

Ponedjeljak, 25. Januar 2010

Hvala ti jos jednom,ali moju srdzbu nista umanjiti nece.Samo kazem,hvala Bogu sto sam na vreme otisla dalje.Nisu u pitanju ni studenti PU,i ja sam bila njihov student.Lakse bi mi bilo da su u pitanju mladi doktori.Ali dr.Hajrovic i dr.Mahmutovic koji je bio na specijalizaciji bas tu gde sam lecila dete!?Najvise me zabolelo sto su tako "hladno"postupili,kao da se radi o zubobolji.Pa sta je on radio u Beogradu,zgrozavao se nad sudbinom one jadne dece?!Ja sam za devet meseci naucila sve,cak i detal...

Nedjelja, 24. Januar 2010

Hvala ti puno za lepa zelje.Mi smo hvala Allahu pri kraju,moja devojcica jos ima terapije MIBG-ja sa radio farmakom u Zagrebu i nadam se ako Bog da nista vise.Pricam o tome,jer si koliko znam upoznat sa tim stvarima.A to sto je ne secam se ko pisao,ne dotice me puno,vec sam postala imuna na slicne stvari.Hvala jos jednom!

Srijeda, 20. Januar 2010

Ilahije i Kaside i Stare dobre sevdalinke.

Sevdalinka"Snijeg pade"i ilahija"Nasa mati Hadzera" su definitivmo moji favoriti

Srijeda, 20. Januar 2010

Dino MERLIN

Kao po obicaju,postala sam ovisnik njegovog albuma,i mogu reci da me jooos drzi.Svaka je prica za sebe.Juce ceo dan slusam "Pticu bijelu",danas"Grudobolju",sutra verovatno"Da sutis",pa sve redom.Ali je interesantno da ne mogu nikako da mi dosade.Mislim da ce trajati do iduceg albuma .I"Med"sa Eminom Jahovic je dobra pesma

Srijeda, 20. Januar 2010

Sta trenutno slusate?

Merlin,novo i staro,a posebno"Ptica bijela"

Srijeda, 13. Januar 2010

Zadrzavanje prezimena po udaji

(o) Brat samo potvrdjuje ono sto sam napisala

Srijeda, 13. Januar 2010

Zadrzavanje prezimena po udaji

Mislim da je sasvim normalno,samo sto je kod nas to tabu tema.Smatra se da zena mora da uzme prezime svog muza,inace ga nece ispostovati

Ponedjeljak, 11. Januar 2010

VIRUSI, GRIP H1 N1 I VAKCINE

Ako su"nepismeni nasi lekari"rekli da se ne vakcinisemo,i ako oni nista ne znaju,mozda prim.dr sci med iz Beograda zna.A njegovo misljenje je ne vakcinisati se!Hvala Bogu sto mozemo sami da biramo,i sto nam za to nije potrebno misljenje raznih doktora.Meni barem

Subota, 09. Januar 2010

Selam

Citirano Orginalno od rootXTX kalbi: Eto ti ga u Bosnu pa ga slushaj, nema potrebe ovdje u Sandzaku da dolazi, dosta nam je tih sufijskih, dervishkih, shi'skih, pravaca, da bi i to da nestane, InshAllah! ... chush ti njega, "shteta je shto ne dolazi", eh jesi i ti... [/ QUOTE]Mislim da nisi kompetentan da pises nesto o ovome,jer ocigledno ni ne znas nista o njemu,osim sto si cuo da je sufija.Ne znam nista o tome,niti me interesuje,ali znam da nasu veru retko ko moze da predstavi u pravom svetlu...

Petak, 08. Januar 2010

Koliko daleko u proshlost idu Vasha secanja?

Secam se kad me je dedo uzeo u"goste"kod njega i nane i govorio mi da mu pevam dok on vozi,ali mi svi kazu da je nemoguce jer sam bila skroz mala.Ali mi je to jasno ostalo u secanju.Jedino ne znam sta sam mu pevala

Petak, 08. Januar 2010

recept za srecu:

Sve sto nas je snaslo,nije nas moglo mimoici,a sve sto nas je mimoislo,nije nas moglo snaci

Četvrtak, 07. Januar 2010

IMAM JAKU ZELJU U SEBI DA PRIMIM ISLAM,A VI MI DAJTE NEKI SAVET

Citirano Orginalno od women_in_love Sellam Alejkum svim vernicima na forumu, zelim sa ponosom da vam kazem da sam primila islam i postala prava muslimanka... Hvala Allahu dz.s na uputi koja mi je otvorila srce prema istini i naravno vama sto ste me podrzavali od samog pocetka. Sellam od Nejr Neka ti je hairli,ne znam sta drugo da kazem,ovo me je stvarno dirnulo.Nadam se da ces brzo spoznati sve lepote islama u srcu

Srijeda, 06. Januar 2010

Selam

Citirano Orginalno od scout Toliko ljudi pise na ovom forumu, toliko znanja se prosipa itd, a da niko nece da mi odgovori na moje zadnje postavljano pitanje oko hafiza? Hafiz Bugari je dolazio u Pazar 2003-ce,ili2004-te god,i drzao predavanje u Arap dzamiji.Steta sto vise ne dolazi,pogotovo za nas mlade,jer smo ga svi sa odusevljenjem slusali.On nasu veru prezentuje u pravom svetlu,i pravo je zadovoljstvo slusati ga.

Utorak, 05. Januar 2010

hm

Imala sam prilike da vidim decu sa nepunih godinu dana kojoj zbog prirode bolesti moraju odstraniti bubreg.Znaci,pocinje da zivi sa jednim.U slucaju da mu se bolest vrati,sta mislite da ce uraditi?Onda je tu presadjivanje kostane srzi,pa jos laksi slucajevi gde deca ceo dan cekaju hemogoblin ili trombocite,jer ih trenutno nema u"banci",a krvna slika im je ispod svake normale zbog hemoterapije.Jos tada sam razmisljala o donaciji,samo sto nisam bila sugurna da li se to kosi sa islamom.Nebitno je k...

Nedjelja, 03. Januar 2010

Brak iz ljubavi ili iz proracuna?

muskarac iz"price"laze i sebe i druge,a sve to iz prostih razloga:biti u braku s nekim,a ne voleti ga nemoguce je.ili,ne mora je voleti,mora bar nesto osecati prema njoj.znaci,laze.svi koji su u braku,ili su bili,to odlicno znaju.brak i veza su dva potpuno razlicita pojma.iz svog licnog iskustva znam da dok postoji i najmanji trag nekog osecanja,brak opstaje.a i zene iz price je obicna guska.da,bas tako.jer svaka zena tacno oseti kad je voljena,a kad prestaje da bude.nazalost,ja sam imala to bol...

Roditelji o djeci

(o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Svekrva ili svekriva

ja nisam imala svekrvu,ali sam imala"zmaj"-svekra!verujte da je bio gori nego deset zena!daleko mu lijepa kuca!a za mir i red u porodici potreban je "kucni red i vaspitanje"gde se tacno zna kome je gde mesto.posle lako prolazi ona stara"gde celjad nisu besna,ni kuca nije tesna"?