Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 69.

Četvrtak, 09. Decembar 2004

Autor: carsijaner

Status quo, autonomija, specijalni status ili nezavisni Sandzak?

Interesantna tema. Po meni Sandzak treba da bude NEZAVISNA DRZAVA BOSNJAKA, SRBA, CRNOGORACA I OSTALIH GRADJANA NAPRAVLJENA PO PRINCIPU TROJNOG PREDSJEDNISTVA (BOSNJAK, SRBIN, CRNOGORAC) KAO U BIH. Inace sa Srbijom necemo mi daleko. Mozda ovo za sada izgleda nevjerovatno ali vrijeme trpi i jede sve.

Saradnja sa Srpskom radikalnom strankom, Da ili Ne?

Pometite vi prvo vase djubre iz vasih avlija braco Time out i ti Sine. Pa i nije strasno kad se neko krije iza nacionalnih interesa (kako vi to kazete) koliko je strasno kad se neko krije iza Islama i Ahmedije. A sjecam se i one Rasimove "hutbe" na predizbornom mitingu u Pazaru. Politika je jedno ali igrati se sa vjerom i koristiti je u neke druge svrhe je jezivo i bice pojedinci pitani zbog toga. A Allah Svemoguci zna sta svako nosi u svojoj dusi i kakav mu je nijet. alahimanet.

Aktuelne vijesti, dogadjaji ...

Brate Time Out -e evo citam ove tvoje postove ovdje i kontam da nisi ti mozda onaj Samir Skrijelj, portparol mesihata, Univerziteta, Medrese, Obdanista, Mejtepa, El kelimeha, Muftije, ducana,

Citirano Sandzacki sin još nešto mi pada na pamet. Sjećaš li se ti Sandokane kako se pričalo onih, predizbornih, dana o tome da će biti smijenjeni svi oni koji su ukaljali ugled stranke. Pa se uveliko pričalo o tome da će "cio peti sprat opštine biti smijenjen", govorilo se i o kraju Mećeta i Bajra, i svih onih od kojih su se stidjeli ljubitelji SDA. Ada brate oni su zlatni naspram Halila, Zelja, Kera i kompanije, znas vec koje kompanije

Srijeda, 08. Decembar 2004

Citirano time out Esselamu alejkum! Kad vec pominjes rahmetli Aliju Izetbegovica (a daleko je tvoj ljekar od njega) citiracu ti Irfana Ajanovica, jednog od rahmetli Alijinih blizih saradnika, predsjednika udruzenja logorasa (i sam je vecinu rata proveo po logorima). Kada sam ga pitao sta misli o Sulejmanu rekao je: "Na zalost on je uvijek dobijao vise aplauza kada se penjao nego kada je silazio sa bine" , dalje nije htio da komentarise. Mozes ti da lupas ovdje koliko hoces, cinjenice su jedno a...

Srijeda, 08. Decembar 2004

Citirano Time Out Mislis ljekara Sulejmana Ugljanin, moze i boksera, Bajrov drug, Mecetof partner, kakaf crni doktor... Vidim da tebi vise smeta DOKTOR Sulejman Ugljanin nego Predrag Peco Pavlovic vas koalicioni iz SPS-a ili na primjer Milan Veselinovic vas koalicioni iz SRS-a. Kako ste nisko pali i kako ste mi samo providni A evo potrudicu se da te jos vise iritiram pored toga sto cu pomenuti ime Dr. Suejmana Ugljanina navescu ti jos nekoliko imena pa da mi se malo najezis Alija Izetbegovic, H...

Utorak, 07. Decembar 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

sretan rodjendan Golupu (o) (o) (o) (o)

Utorak, 07. Decembar 2004

hej, kako HER FLIKu ne podje za rukom da zasjedne u kancelariju.ccccc A i Radenku Jokovicu, Milanu Veselinovicu, Predragu Peco Pavlovicu, Misku Jusufovicu. Kako su se juce pred opstinu bili nameracili da "preuzmu vlast"

Ponedjeljak, 06. Decembar 2004

Citirano SMEKER Dosta nam je LOPOVLUKA! Bolje ruka u dzep nego igla u venu!!

Ponedjeljak, 06. Decembar 2004

Citirano smeker TO JE ISKRENOST! I TI BI TREBAO DA BUDES MALO ISKREN I DA NAM KAZES KAKAV JE TO NAS GRAD I DA LI ZASLUZUJE BOLJE! Da zasluzujemo RADIKALNO BOLJE

Subota, 04. Decembar 2004

smeker nam prenese haber Citirano BEOGRAD - Ministarstvo za lokalnu samoupravu Srbije potvrdilo je da je Skupština Novog Pazara, koju su konstituisali Sandžačka demokratska partija (SDP) i još tri stranke , legalno održana. Mene interesuje koje su jos to tri stranke koje su pored sdp napravile vlast hmmm mislim da znam odgovor 1. SZS 2. SDS (SPS, SSJ, DSS, SPO) i naravno 3. SRPSKA RADIKALNA STRANKA (o)

Subota, 04. Decembar 2004

Citirano Fik Dajte molim vas, priča sa radikalnom strankom je isforsirana od onih koji nisu hteli da budu konstruktivni i koji su hteli svu vlast, da niko ne bi otkrio sve mahinacije koje su radili u poslednje 4 godine. Problem je taj što ima još političara koji smatraju SDP krvnim neprijateljima i kojima je silazak sa vlasti smak sveta i koji za 17000 ljudi kažu da će pobeći u rupu. Kakva koalicija svi znamo da to nema blage veze. Šta je trebalo da još četiri godine imaju apsolutnu vlast pa da...

Srijeda, 24. Novembar 2004

Lokalne TV stanice

Ljudi jeli vidio neko Sulejmana Ugljanina na TV UBISTVO (jedinstvo) od kako je pobjedio na izborima i postao predsjednik opstine?

Utorak, 23. Novembar 2004

PSI LUTALICE ?!

Citirano DjordjeRD Dve zime unazad se desilo da sam ko Ramone oko 2 ujutro video besnu lisicu!!! Da ne opisujem, al' ko iz udžbenika... SLEDIO sam se! Ona onako iscerena i mršavo-prljava, samo prođe pored mene. I ja prije nekolko gore uz Rasku kad dva krokodila uhfatili Nilskog konj pa ga iscijepase.

Sta vam je najvece bogastvo

[SIZE=4].....DOSTA MI JE ALLAH MOJ.....[/SIZE]

Zasto pisem ekavski/ijekavski...?

[SIZE=4].......pisem ijekavski.... ....jer mi je jezik Bosanski.... [/SIZE]

BOSNJACKO JEDINSTVO-NACIONALNI INTERES

Citirano Antivirus Čaršijaneru nemo da svu omladinu svrstavaš u isti koš.Ja sam na primer znao koje je godine dan Sandzaka,a ni dan danas ne znam kad su bili srpski ustanci(ako tako mogu da se nazovu )A što se tiče Kosovskog boja to kako srpska tako i Bošnjačka deca treba da znaju jer je to veoma značajna bitka bila! SORY SANJAKIAN BROTHER

Ponedjeljak, 22. Novembar 2004

Citirano sandzacki sin Čaršijaneru 1. Upotrijebio sam metaforu. 2. Riječ je o kamionu, a ne autobusima Jasno je meni da si upotrijebio metaforu ali pitanje koje zahtjeva striktan odgovor je sljedece SARADNJA SA SRPSKOM RADIKALNOM STRANKOM, DA ILI NE? To je naziv ove teme i na nju se trazi odgovor. Ali ti se vrtis kao kisa oko Kragujevca i hoces da u isti kos ubacis potpuno razlicite dvije stvari. Znaci bez ikakve metafore DA ili NE. Uzgred budi receno SRETAN TI DAN SANDZAKA. Citirano Smeker Pa ...

Citirano Sandzacki sin Esselamu alejkum Pa bi bilo idealno rješenje da volan preuzme iskusni Bošnjak koji vozi punih 14 godina. No pravo je pitanje ko je taj Bošnjak? Da li je to onaj koji punih 14 godina izaziva saobraćajne nesreće, koji je odgovoran za teške tjelesne povrede svojih putnika, koji je od novoga kamiona napravio kršinu, i što je najgore onaj ko punih 14 godina skida i rasprodaje dijelove kamiona, ostavljajući ga u jedva voznom stanju, a na momente i u stanju kada ga nije moguće v...

BOSNJACKO JEDINSTVO-NACIONALNI INTERES

Citirano Sandzacki sin Zašto je baš ovaj dan izabran za dan Sandžaka? Jesam li ja dobro razumio da je to dan otvaranja kancelarije BNVS-a ili šta? Allahu dragi sta ucine Srbijanski sistem obrazovanja od nase omladine. Ucinio je to da Bosnjaci ne znaju osnovne datume iz svoje istorije. Da nas neko pita kad je bila kosovska bitka ili I i II srpski ustanak svi bi u glas znali ali kada ih pitas za DAN SANDZAKA onda ne znaju. Za one Neupucene!!! Dan Sandzaka je 20. NOVEMBAR. Naime na taj dan 1943 go...