Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 39.

Subota, 15. Oktobar 2005

Autor: Piskota

MOJA MAJKA

Moja MAJKA je veoma fina MAJKA, zna biti stroga i nesta mi zabraniti ali to samo radi dobra. oci moje majke su tako lijepe, kada gledas u njih kao da vidis svijetlost djenneta, a njene blage ruke kada me pomiluju... kao da te sijenka sunca pomilovala. Njena topla rijec je kao hrana, a zagrljaj kao pice

Subota, 15. Oktobar 2005

MOJ BABO

Moj BABO je nesta posebno, nema niko babu kao ja.-. uvijek je nasmijan, ne zna biti ljut.

Subota, 15. Oktobar 2005

Uticaj roditelja na izbor bracnog partnera

Mislim najgora je stvar kada se roditelji mijesaju sto se tice braka i bracnog partnera. a pogotovo kad se djete rodi pa imena djece... meni su dali ime Erna vlaško ime dobro.. smiju se mijesat sto se tice kad smo djeca pa prve simpatije momke.. naravno svaka majka zeli da zna s kim joj je djete...zar ne.. ali mislim ipak.. kada to "djete" odraste.. roditelji se ne smiju mijesat. Pa bez obzira zele li nam dobro.. ionako nece oni s anjim zivijeti vec cu ja. Kao i sto se tice mjesanja u odabiru im...

Subota, 15. Oktobar 2005

Roditelji

Citirano Orginalno od sirano Ne zalite za svojim roditeljima kada vas ostave same na ovom svetu,jer previse je onih kojih se ne vredi ni setiti a kamoli pomisliti da su vas zaceli i odgojili... Nije lako biti dobro celjade , ali je hiljadu puta teze biti pravi roditelj , nesebican i odan , promisljen i u koraku sa vremenom... Moj otac mi nije dao nista ali cu ja skoro postati otac i necu nikad napraviti njegove greske,ili bolje da me ne bude ... slusaj, prvo znam i kako se osjecas... naravno ja...

Subota, 15. Oktobar 2005

Brak iz ljubavi ili iz proracuna?

pa da, razmisljala sam...naravno.. mislim da su sve nase duse zapecacene .... ali kod nekog dobro kod nekog lose... i mislim.. da Alllah najbolje zna sta se krije u našim dushama

Subota, 15. Oktobar 2005

Medznun i Lejla

kad sam tu knjigu procitala sva sam se rasplakala

Subota, 15. Oktobar 2005

ali sto je najgoreoni nece imati granica naci ce uvijek razloga da pare potrose na nesto svoje nego da daju u dobrotovorne svrhe.. znas.. eno.. cak bezze psa oblace, hej, zivotinju oblace umjesto da obuku narode u africi mislim.. hocu da ti kazem kako su im oci gladne... oni nece imati granica... znas.. naci ce razloge...

Subota, 15. Oktobar 2005

sto je najgore ljudi vecina ljudi koji su iz dubine (siromasni, zeljni luksuza) vecina njih se zeni/uaje samo radi para

Subota, 15. Oktobar 2005

Zlostavljanje djece

ovako.. protiv sam zlostavljanje djece.. a naj vise me pogodi kada procitam u novinama ili gledam na vijestima ili cujem na radiju kako je otac rodjeni otac silovao kcerku ili sina.. ili sta ja znam toga najvise ima u Njemackoj...a najvise se prikazuje na RTLII , ili rodjak silovao... rodicu...

Subota, 15. Oktobar 2005

Odvojiti se od roditelja ili ne?

Citirano Orginalno od pink Odvojiti se od roditelja? Da. Ali ne otici predaleko! Za njih biti uvek tu kada god te trebaju, biti zahvalan i znati postovati sve ono sto su ti darovali roditelji su jedni, niko ih ne moze zameniti... tako je, a jos da dodam, ako su roditelji invalidi nedo Bog ili bolesni naravno ja bi ostala kraj njih.

Subota, 15. Oktobar 2005

Kako izbechi probleme u familiji...?

pa ljudi roditelji izbjegavaju da razgovaraju sa djecom... o odredjenim temama. sex, prostitucija, droga, alkohol, problemi u porodici, u skoli.kriminal.... i dr. jednostavno nadju razloga da ne pricaju o tome...a sta ce djete onda... naravno.. znam u svojoj porodici kada zaspocnem neku temu.. islam...sex...prostitucija..odmah.. to nadje razloge.. a tako moze doduse i obrnuto biti. gdje roditelj anstoji da se priblizi djetetu hoce da s njjim komunicira a ovo djete svo nervozno pocne se derati......

Subota, 15. Oktobar 2005

Kada roditelji ostanu bez svog deteta...

ovako, kao prvo, drago mi je da je neko pokrenuo ovu temu... (o) prvo da kazem...neki roditelji misle ako sve dopustaju svom djetetu da ce djete biti zlatno medjutim stanje je obrnuto.i sto je najgore djete, sve je fazon gdje u kakvoj okolini djete odrasta. da li medju drogerasima, golotinjama... ili sta ja znam gdje.--- a sto je najgore.. za djetetov neuspijeh roditelji se medjusobno svadjaju.... a onda dodje do razvoda i sta ce djete jadno ne moze da to gleda pa pocne da se drogira ili sta ja ...

Subota, 15. Oktobar 2005

Sta vas cini sretnim?

Citirano Orginalno od Sting Lady ...Kad odem u Sarajevo i vidim nekoga iz Pazara... Kad u doba Ramazana prolazim kroz park, a kroz granje vidim kandila... Kad se iskreno pokajem za bilo shta pa osetim ispunjenost... Kad mama peva sa mnom... Kad mi dodje sestra u Pazar posle 15 godina... Kad sam bolesna a neko mi donese "Jaffu" i/ili "Chipsy XL"... Kad ceo dan pevushim neku pesmicu koju nisam chula 100 godina, i chujem je bash tog dana na radiju... Kad se jedna mala beba neprestano smeje... Kad ...

Subota, 15. Oktobar 2005

IDEALAN ŽIVOTNI SAPUTNIK

vjeru. jer... nije vazno hoce mo li zivijeti na cesti, u supi ili u luksuznoj kuci, jer ako on ima ono sto nas nece razdvojiti od Allaha i sto ce nas ciniti sretnim... onda...je ostalo nebitno... tako.. da mi je religija pod br.1. a ko je pravi vjernik on onda ima obraz,cast.. svoje bogatstvo (iman)

Subota, 15. Oktobar 2005

Gradnja dzamije u sloveniji

to je jos jedan dokaz kako narod gleda na muslimane.. da su htjeli.. kao sto pricaju... da su im svi narodi "isti" da gledaju "jednako" ne bi se (po)bunili...

Subota, 15. Oktobar 2005

Kakva je ovo zemlja?

Citirano Orginalno od ed Kakva je ovo zemlja, Srbija? Taman kada pomislis da ide na bolje ono ti se pokaze da ide na gore. A sve u korist stete svih njenih gradjana. Zar je moguce da Srbija nema snage de se rijesi onih koji su u njeno ime cinili zlocine. Zar da vrh drzave promovise cetnicki pokret Draze Mihajlovica. Najprije su u parlamentu izjednacili prava cetnika i partizana a sada evo i sa najviseg vrha odaju pocast cetnickom generalu. Na skupu na Ravnoj gori ucestvovalo nekoliko ministara!...

Subota, 15. Oktobar 2005

Vera&Politika

ne mogu... jer u vjeri je sama istina a u politici lazi.. i to su dva razlicita svijeta

Subota, 15. Oktobar 2005

9/11

Citirano Orginalno od alBazari Američki aerodromi bili upozoreni na napade 11. septembra Komisija je utvrdila da su nadležni podlegli lažnom osećanju sigurnosti i da nisu ništa preduzimali U izveštaju sa kojega je nedavno skinut veo državne tajne navodi se da je američka Uprava za civilno vazduhoplovstvo, tokom pet meseci koji su prethodili napadima od 11. septembra, primila više od pedeset upozorenja o mogućim terorističkim akcijama ali da tim povodom nije ništa preduzela. Komisija koja je vod...

Subota, 15. Oktobar 2005

Ljubomora, Opsesija? Bolest?

ova tema bi imala 4-5 odgovora....na kojoj bi se s neke strane opravdavala ljubomora a s druge ne. jer eto nije ista ljubomora kad neku osobu volis pa si ljubmoran kad joj se neko priblizi, a nije ista ljubomora kada si od nekoga bolji.. kad imas nesta taj drugi nema... i tako.. ali mislim.. sve treba u granici normale.Ipak meni je najsladje kada vidim nekog ko je ljubomoran na svoju dragu kad joj se neko priblizi..mislim od muskaraca ali..takodjer sam protiv one ljubomore koja je presla svaku g...

Subota, 15. Oktobar 2005

Sta znaci Vas username?

ovako, po jednom filmu " Piskota" sam nadila svoj username.uglavnom lik se pisao u djetinjstvu kao ja to jest.. 5-6 godina... i tako cijeli zivot ga zvali piskota jednostavno tako mu nadimak nadili.. ali on je odrastao na ulici... ma živi haos.. tuzan je film. i sto je najgore na kraju on umire..mlad ubijli ga, a zenica oko 13-god s kcerkicom ostostaje ziva.. tuzan film... a doduse i on je imao 13 godina.. obadvoje odrasli na ulici.. joj.... da samo vidite pogledate taj film...kazu da je istinit...