Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-14 od 14.

Nedjelja, 08. April 2007

Autor: HaNiBaL-33

Halid Beslic

@Sanjiva-Taj album jos nije oficijelno izasao vec mu je ukradjen iz auta demo CD sa pjesmama i postavljen za download na netu I naslov cak Budna si je dodan od strane pirata,jer album nije imao jos naslov. A Halid kao Halid je najbolji narodnjak cijele bivse Juge,godpodin i narodni covjek.Samo komplimente na adresu Gospodina Halida. (o) (o)

Ponedjeljak, 26. Mart 2007

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Gledao Der letzte könig von Schottland(Zadnji kralj Skotske) The Last King of Scotland Igraju: * Forest Whitaker: Idi Amin * James McAvoy: Nicholas Garrigan * Kerry Washington: Kay Amin * Gillian Anderson: Sarah Merrit * Simon McBurney: Nigel Stone Nisam odavno gledao boljeg glumca od Forest Whiteker (o) (o)

Nedjelja, 25. Mart 2007

Otkriven kamp za obuku vehabija

Citirano Orginalno od pink Aman kakvo je vreme doslo, da je coveka strah kuci da dodje. Seko,ne bi trebali prebrzo suditi,ti momci su uhvaceni u blizini Vucinica,znaci 30-ak km od mjesta gdje je pronadjeno oruzje. To da oni licno pripadaju toj grupi,ne sumnjam,ali sumnjam da su oni neka velika riba. Velika propaganda se vrsi od strane Srpskih medija,ne bi trebali da nasjedamo na to i prerano momke osudimo. Srpska policija bi trebala svoje prioritete malo da promjeni,problem Srbije nisu vehabije...

Nedjelja, 04. Mart 2007

Blog B92

Blog92 je jedno veliko sr..e.Izbrisali su mi najmanje 10 komentara koji nisu prosli "kontrolu moderatora" ili bolje da kazem nisu prosli jednoumlje koje tamo vlada.

Nedjelja, 04. Mart 2007

Dali je neko od vas imo partnera druge vjere

Imao jesam cure druge vjere,ali sam ozenio nasu.Takvi brakovi,barem po mom misljenju rijetko kad mogu uspijeti.

Utorak, 26. Decembar 2006

Legende fudbala

Najbolji je Zidane.

Srijeda, 20. Decembar 2006

Jeftino telefoniranje iz Njemačke

Alice je da prostite sr...e ! Konekcija je tako losa,cak i kad po Njemackoj telefoniras,veza se u sred razgovora prekida. Ja tarife nalazim na Klikni i trenutno telfoniram za 5.5 c sa NP.

MSN

Korostim Windows Live Messenger,super je jer mogu poruke slati i kad sam offline. A najvise ga koristim za muhabet sa prijateljima,iako je konekcija sa Srbijom grozna,pogotovu video konekcija

Novi Internet Explorer 7

Ipak jos uvijek kaska za Mozilla Firefox,iako je puno bolji nego IE6.

RK NOVI PAZAR

Ja se sjecam kada je gostovala ekipa JNA tada sa igracima Veselinom Vujovicem,Momirom Rnicem,Irfanom Smajlagicem i jos nekim tada aktuelnim igracima reprezentacije A zaboravili ste naseg mozda najboljeg i najuspjesnijeg igraca Mekic Almira,koji je tada po preporuci Veselina Vujovica presao u Jagodinu(Koliko se sjecam).

Nedjelja, 23. Juli 2006

BiH konzulat u Novom Pazaru

Super vijest,konacno da i NP dobije komadic kolaca.Jos da nas je to zaobislo kao sto je zeljeznicka pruga i Ibarska magistrala onda bi se bas morali zapostavljeno osjecati.

Nedjelja, 16. Juli 2006

Sta ima kod vas ?

Kod nas ima vrucine,prelijepo vrijeme za bazene ali nazalost nema se vremena :-(

Nedjelja, 25. Juni 2006

Automobili iz Novog Pazara

Cista Pazarska Tafra,moram reci.Od tih auta sto se po NP voze 90% ne smije da napusti granice Novog Pazara jer nisu cisti.