Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 44.

Utorak, 24. Januar 2006

Autor: harry

Tragedija kod Podgorice

Spisak povrijedjenih Klinika za ORL i MFH Snežana Bubanja, 1981,Bijelo Polje (kući), Gordana Vuković, 1969, Podgorica, Mileva Raičević, 1989, Podgorica, Ljeposava Bubanja, 1959, Berane, Slavka Novićević, 1961, Spuž, i Mirjana Furundžić, 1971, Bijelo Polje. Plastična hirurgija Nevenka (Milovana) Mandić, 1971, Kolašin, Alma (Šefika) Ćeman, 1987, Bar, Novelja (Branka) Marković, 1952, Pljevlja, Binasa (Ramis) Halilović, 1964, Bijelo Polje, Jovanka (Panta) Jaćimović, 1945, Podgorica, Duško (Lazara) M...

Petak, 25. Novembar 2005

DAN DRZAVNOSTI BiH

Pridruzujem se cestitkama. Srecan rodjendan nasoj maticnoj domovini.

Srijeda, 16. Novembar 2005

Sefer Halilovic OSLOBODJEN :-)

Cu objavljena ... kao post, a? Ova vijest zasluzuje ceo topik, a ne samo post.

Srijeda, 16. Novembar 2005

Sefer Halilovic OSLOBODJEN :-)

[SIZE=3]Istina je isplivala na povrsinu i srela se sa pravdom. [/SIZE] [size=4]Rodjen za lidera BOSNJAKOG NACIONALIZMA - buduci predsjednik jedinstvene Republike BiH.[/size] :klanja:

Petak, 01. Juli 2005

Video iz Haga o Ubijanju Srebrenicana

Licemjerstvo jednog predsjednika Aktuelni predsjednik Srbije Boris Tadic izrazio je spremnost da dodje u BiH u Srebrenicu, izvine se i pokloni nevinim žrtvama drugog naroda. Javljaju Srpski mediji. Iskazivanje ove svoje namjere, Tadic je dao posle prikazivanja snimaka hladnokrvnog likvidiranja djecaka iz Srebrenice koje su egzekutirale jedinice MUP-a Srbije 1995 godine u blizini Trnova, a koji su prikazani u Hagu. To bi bilo sasvim u redu da Tadic nije predsjednik Srbije koja je izvrsila agresij...

Subota, 19. Februar 2005

BOSNJACKO JEDINSTVO-NACIONALNI INTERES

Telo za brigu o Bošnjacima 19. februar 2005. | 18:12 | Izvor: Beta Novi Pazar -- Predstavnici većine bošnjačkih partija i organizacija formirali su Radno telo koje će brinuti o interesima Bošnjaka u SCG. Sastanak u Novom Pazaru organizovala je Stranka za Sandžak, a prisustvovali su mu predstavnici svih bošnjačkih političkih opcija iz Srbije i Crne Gore, sem "Liste za Sandžak" Sulejmana Ugljanina. Stalno radno telo će raditi na trajnom rešenju ustavno-pravnog statusa Bosnjaka dobijanjem autonomij...

Srijeda, 09. Februar 2005

Citirano Handzarac: U interesu nasem je da smo zajedno a ne razdvojeno vjeruj mi a ti sad kako hoces... Handzarac, procitaj moj post jos jedamput, pa onda daj komentar jer ga ocito nisi procitao. Citirano Orginalno od PASHA Citirano harry Sandzak ce uvek postojati u nasim srcima,samo ja se izmedju fantazije i moguceg, opredeljujem za moguce. Bas me interesuje sta bi Palestinci, Kosovari ili Ceceni na primjer rekli na ovakve izjave, da li je i za njih PALESTINA, KOSOVo I CECENIJA FANTAZIJA i da ...

POLICIJA I VLAST

Ako nece milom, hoce silom.

Politicka slika Srbije danas ?!

[SIZE=1]("DANAS") Zlo pod drugim imenom Pise: Mirko Tepavac Da li je onaj saljivi aforizam - Jeste da je "danas gore nego sto je bilo juce, ali je ipak mnogo bolje nego sto ce biti sutra" - mozda tacan opis naseg trenutnog stanja. Sta je danas dominantno stanje kolektivnog duha u Srbiji? Ma koliko dug bio spisak, prvo mesto, bez prave konkurencije, rezervisano je za udruzene sile nacionalizma, sovinizma i ksenofobije, etnicku, versku i rasnu iskljucivost. Najnetrpeljiviji medju njima svaku kriti...

Utorak, 08. Februar 2005

Citirano Orginalno od Handzarac Interes Bosnjaka ne moze nikako bit' da se Crna Gora odvoji.Nemo neko da laze da imaju Bosnjacki jezik ko maternji!Meni je hala u Rozaje i njene cerke uce maternji "CRNOGORSKI" a ne Bosnjacki! .Dalje samo Milovi agenti koji svaku noc bance po kafana sa Milovima Crnogorcima(udbasima) mogu da pricaju tako nesto glupo!Sta bi bilo sa preko 200 Rozajskih studenata i preko 1000 studenata iz Crne Gore koji studiraju po Srbiji???Hajde malo i to da se zapitamo.Da im treba...

Utorak, 08. Februar 2005

Citirano Orginalno od SAJO SUPERMEN Selam Alejkum Ja bih upozorio moderatore na naziv teme a to je BOSNJACKO JEDINSTVO - NACIONALNI INTERES a ne CRNOGORSKO JEDINSTVO - NACIONALNI INTERES prema tome ja bih molio gospodu koja ovdje propagiraju neovisnu Crnu goru da svoje misljenje na tu temu ispisuju na Crnogorskim forumama a ne na stetu Bosnjaka. Mislim da ti je komentar nebulozan. Mi upravo diskutujemo o tome sta je interes bosnjaka u Crnoj Gori i ko zeli da taj interes preinaci u korist velje ...

Utorak, 08. Februar 2005

Citirano Znaci harry,tu smo negde,ako ne i na istom talasu(samo da nije tsunami) oko razbijanja te velikosrpske ideje . Sto se tice oko uloge Sulja i njegove zasluge u zivotu Bosnjaka se u necemu neslazemo,ali ko sto ti rece necemo vise o liku i djelu Sulja Ugljanina. E sad u cemu se jos slazemo,to je da nama Bosnjacima u srbijanskom delu Sandzaka treba neko novi na politickoj sceni,jer su se ovi likovi poprilicno ubajatili,naravno svakom svoje zasluge i neka ide u zasluzenu penziju.Ne traba na...

Utorak, 08. Februar 2005

Vera&Politika

Citirano Orginalno od Shady Naravno da nije rezervirano samo za mene, ali ja sam jednostavno bio zabrinut, uzimajući u obzir vazijino slaganje sa Borogovcem o njegovim predlozima rješenja BiH pitanja. Sta ima u tim predlozima lose? Borogovac se zalaze za rusenje nelegalnog Dejtonskog (ne)sporazuma i uspostavu legalnog stanja po ustavu iz 1974 godine. To znaci neutralisanje Republike Srpske koja je nastala na genocidu i bosnjackoj krvi, te restauriranje Republike Bosne i Hercegovine. Sta Ti imas...

Utorak, 08. Februar 2005

Xhaki, hvala jedinome Bogu da se nadje barem neko ko zna da vanserijski razmislja. Samo ti odmah zelim reci da nisam ja pod nikakvim floskulama propagande, nego me je Sulejman Ugljanin ubijedio da je on sve do sada, a vidim i ubuduce u funkciji Velike Srbije. Da ti pravo kazem ja o njemu ne bi vise hteo diskutovati jer nemam lijepe rijeci, a zbog ovih koje imam bi me ovi banovali. Brate Xhaki, ni ja nemam iluzija ko je Milo Djukanovic i njegova klika ( Svetozar Marovic i Filip Vujanovic ), znam ...

Utorak, 08. Februar 2005

Citirano Orginalno od SAJO SUPERMEN E Boga mi crnogorac da ste sljedeli Dr. Sulejmana Ugljanina imali bi ste u Crnogorskom dijelu Sandzaka sve ono sto mi gore malo severnije od vas imamo. Bosanski u skolama, Zastavu i mnogobrojne regionalne institucije a i imali bi ste barem malo Sandzaka ovako ste samo Crnogorci. Da smo slijedili Sulejmana Ugljanini bili bi pod skute odpadka Velike Srbije, onih istih sto su napravili ili podrzavali strahovite zlocine nasim sunarodnicima u BiH. Velje Srbi su pr...

Subota, 05. Februar 2005

Citirano Ministar za ljudska i manjinska prava Rasim Ljajić izjavio je da je raspoloženje Bošnjaka u Srbiji i Crnoj Gori potpuno suprotno. - U Srbiji su Bošnjaci za opstanak zajedničke države radi očuvanja regije dok je u Crnoj Gori više od 90 odsto Bošnjaka za samostalnu državu - rekao je Ljajić. On je dodao da su Bošnjaci u crnogorskom delu više okrenuti Podgorici nego Novom Pazaru „kao prirodnom, kulturnom i političkom centru Sandžaka“. - Interes Bošnjaka je da opstane državna zajednica - za...

Petak, 04. Februar 2005

Citirano Harry kako ti nije jasno. Napada uopste nije bilo sve je to pretjerano i nabudzeno. Ali kako to ne branis nase ljude koji prezivljavaju jos gore stvari. Npr. pucanje u melajsku dzamiju. Sajo, svaka provokacija prema verskim sluzbenicima je za osudu. Bez obzira o cijoj se veri radi. Meni kao Bosnjaku - muslimanu je bilo veoma neprijatno kad sam na TV cuo vijest o tome, a sto je jos gore slucaj se ponovio par puta. Srbi su nama porusili na stotine dzamija, u Srbiji zapalili zadnje dvije ...

Petak, 04. Februar 2005

Citirano Orginalno od PAUK_ Originalno od Albazari: Citirano Ja ću odsada u širokom krugu da zaobilazim sveštenike SPC kada i ih sretnem u Pazaru. Ale, ima sad jedan novi pristup. Znas kakav je - nov. To bi trebali da pitam ovog harryja on kaze da je to nesto novooo. Neznam jos sta je to ali pretpostavljam da je to nesto super, cim je novo. Za pocetak neka bude malo vise postovanja prema sluzbenicima razlicite religije. Uvodjenje elementarne kulture u sopstvenim redovima. [SIZE=1]Izbačena rečen...

Petak, 04. Februar 2005

Ličnost godine - Rasim Ljajic

I DSS i Sulejman Ugljanin, kao "politicar", su proizvod balkanskog kasapina Slobodana Milosevica. Zato nije ni cudo sto im se "demanti" lice kao blizanci.