Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 25.

Subota, 08. April 2006

Autor: suad_

Nazivi Novopazarskih ulica...

mnogim ulicama i školama u novom pazaru treba primeniti nazive, imena. ja sam osnovnu školu završio u 28. novembru, ali se sada ta škola zove po stefanu nemanji. zašto? mis'iiim.... svšta se moglo desiti, da je još malo potrajalo... možda bi se neka ulica zvala po gen. mladiću, šešelju...

Srijeda, 18. Maj 2005

s

E sa takvim kao što je "Nomokanon" i njima slične organizacije i udruženja, danas u Novom Pazaru i u Sandžaku uopšte, se prave koalicije na lokalnom nivou. Takvi nam vode opštinu u Novom Pazaru. To je strašno i žalosno. Gde je sada ministar za manjine da osudi ovakvu tribinu? Baš me interesuje da li će i jedu reč smeti da kaže u vezi ovoga.

Srijeda, 22. Septembar 2004

Bliže se LOKALNI IZBORI !!!

Najveće zlo za ceo Bošnjački narod je muftija Zukorlić a posle njega tzv. ministar za nacionalne manjine.

Subota, 18. Septembar 2004

Napad na regionalnu televiziju

Tek će da primaju infuziju...

Petak, 17. Septembar 2004

Napad na regionalnu televiziju

Ponovila se '90.... (o) (o) ...a to nekom bode oči!

Petak, 17. Septembar 2004

Šmekeru, pošto je već počela predizborna šutnja, nebih da je kršim i da dajem više komentare. Za dva dana su izbori pa ćemo videti ko je gde i za koga je narod Sandžaka. Čujemo se u nedelju posle 20:00, kada se zatvore birališta. Do tada ništa.

Četvrtak, 16. Septembar 2004

Šmekeru, predstojeći izbori će pokazati za koga je narod. Da li je za izdajnike svoga naroda ili za one koji su tom narodu ostali verni i u najtežim trenucima, kada pojedinci nisu smeli da kažu ni kako se zovu. Naravno, 19. septembra će se videti čiji su mozgovi isprani i potpuno prazni, mozgovi koji rade kako ih neko drugi navije i ispuni lažnim obećanjima i raznim opijatima, a čiji mozgovi su ostali zdravi.

Na večerasnjim vestima, na RTS-u javili su da je odlukom Vlade Republike Srbije, upravnik zatvora u N. Pazaru, Džemail Dupljak smenjen, a na njegovo mesto postavljen Hakija Curić. Džemail Dupljak je postavljen pre četiri godine na predlog SDP-a, a takođe je i aktuelni upravnik iz redova Ljajićeve partije. Iza ove smene stoji lider SDP-a Rasim Ljajić. Do smene je došlo kao posledica sukoba njegovog brata, nama dobro poznatog Kera i upravnika Dupljaka, a kulminiralo prelaskom njegovog brata,Ismail...

Ko kaže da muftija sandžački nije duboko zaglibio u politiku i celokupni javni život u Sandžaku, onda taj stvarno ili to iz inata priča ili jednostavno ništa nezna. Svi znamo kako je na mesto načelnika SUP-a u N. Pazaru došao Suad Bulić, kako je došao za direktora Ekonomske škole Sead Ljajić, naravno sve uz podršku i zalaganje dotičnog muftije. To je što se zna, a šta je još što se nezna... Samo obraćanje muftije medijima za nemile događaje imalo je poruku a i podršku kandidatu SDP-a, navodno da...

Utorak, 14. Septembar 2004

Kako vidim, ovde ako se napise komentar sa kojim se ne slazu moderatori ne treba da bude na forumu, odmah ga izbrisu . Mozda, a i najverovatnije stranacka pripadnost ovih moderatora, pa ako mu ne odgovara, a jos ako mu je usmereno protiv stranke,odmah se izbrise. Pa, i moze mu se ovde, jer na drugo mesto ne moze da utice. Kad ovo govorim, mislim na ovog sans-a , koji mi je izbrisao moj komentar, uz obrazlozenje, citiram "I ovaj komentar je neargumentovan, a samim tim i nepotreban". Pa, sans misl...

Petak, 03. Septembar 2004

Eselamu alejkum Nisam u N. Pazaru bio da vidim to predavanje kandidature. Baš mi je žao. Ali šta da se radi. No, iz svih ovih dana se moglo zaključiti i sa ovim zadnjim danom predaje kandidature da u SDA koaliciji se dosta kalkulisalo ko bi mogao da se kandiduje za gradonačelnika. I eto. Gospodin Sulejman Ugljanin se i kandidovao da pobedi, jer ta koalicija i nema nikog drugog ko bi mogao da odnese pobedu. Jedino to može Suljo. Ama, niko više. I oni to znaju. Ostaje samo vidimo ko će da pobedi n...

Ponedjeljak, 07. Juni 2004

Vizija Sandzaka

Evo čitam ove postove od ovog brzog i prosto ne mogu da verujem šta on sve piše i kakve neistine iznosi na forumu???? Retko dajem postove ali ovaj ga baš pretera!!! Ako si toliko "ugrožen" brzi, ja ne znam zašto si još u N. Pazaru? Da nisam iz N. Pazara, da mu bre i poveruješ, ali hvala Bogu znam kako je stanje bilo i kako je sada, i zato nebih da nastavljam s takvim. Kako ja vidim Sandžak i kakav bi voleo da bude? Pa, vidim ga kao jednu od regija u okviru Srbije koji će sa svojm prirodnim resur...

Utorak, 20. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

Pinki ja nisam MUP, a za sve što te interesuje u vezi smene i zašto je smenjen, okreni MUP Republike Srbije , tj. glavnu centralu u Beogradu i pitaj šta ti nije jasno1 Pozdrav

Utorak, 20. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

Ne kažem da je loše raditi pošteno, pa i u foto radnji, samo smatram da nije dovoljno imao iskustva i dovoljno dobro poznavao kolegijum da bi mogao da obavlja ovako odgovornu funkciju. Što se tiče droge ja bi voleo da je Pazar nikad nije upoznao.

Utorak, 20. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

Što se tiče "sablje" u Novom Pazaru, zna se tačno ko je uhapšen i zbog čega je uhapšen. Tada je načelnik objavio preko 100(možda i više) imena koja su privedena i protiv istih su podignute krivične prijave, a zbog čega? Pa zbog posedovanja palice, neke britve, kod nekog narkomančića koji gram droge i ništa više, a glavni tipovi ni taknuti nisu. I jesu li to rezultati "sablje"???? Još uvek se sećam tzv. "uspele akcije" na "konferenciji za novinare". Od svega toga ništa. Razlozi zbog kojih je smen...

Ponedjeljak, 19. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

U pravu si kad kažeš da se stanje sa saobraćajcima promenilo na bolje, u tome se slažem, ali sve ostalo-nije! Gde ću ja napisati komentar nije tvoje da mi određuješ i zato nemoj me savetovati jer sam savetnike otpustio još 1945. god.! Aktuelni načelnik mi nije rođak ako te baš to interesuje.

Smijenjen Suad Bulic

Koliko je profesionalno i savesno obavljao posao, mislim da mi nismo nadležni da o tome sudimo. Drugo, što se tiče droge u N. Pazaru ja ne vidim ništa da se promenilo na bolje dok je "lik" bio na čelu policije. Šta je to zaplenjeno i koliko je zaplenjeno? Ko je uhapšen? Jel manje narkomana?

Smijenjen Suad Bulic

Kako došao tako i otišao...

Nedjelja, 18. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

Jel zna neko kada će "lik" opet da počne da radi u "Foto lik" .......treba mi slika za ličnu kartu i pasoš....

Nedjelja, 18. April 2004

Smijenjen Suad Bulic

PRAVI ČOVEK, U PRAVO VREME , NA PRAVOM MESTU = načelnik gospodin Nicević !!!! (o) (o) (o)