Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-13 od 13.

Četvrtak, 28. Juni 2007

Autor: SleepLess

Bas bas

OVO JE IZGLEDA MESTO PREPIRKI, SVADJA I INATDZIJA A NE MESTO GDE MOGU NAUCITI, VIDETI I UPOZNATI PAMETNE I AMBICIOZNE LJUDE. POZDRAVLJA VAS VASA EDWINA I HVALA STO STE ME PUTEM E-MAILA, PRIVATNIH PORUKA I POSTOVA OVAKO DIVNNO DOCEKALI MOZDA JE ENAD BIO U PRAVU KAD JE NAPUSTIO OVO STO VI ZOVETE FORUMUOM I NEKA JE. CUJEMO SE I VIDIMO NA NEKOM NAUCNOM SKUPU, NA NEKOJ ZURCI, NA NEKOM MESTU GDE NEMA HUJE I KONTRIRANJA. EDWINA

Srijeda, 27. Juni 2007

Vala

Ja ako ne odem za RajevoSa (9. jula) dolazim sigurno ili ako okupljanje bude iza 25og jula Jako bi volela da upoznam neke ljude s ovog Foruma

Srijeda, 27. Juni 2007

E vala

ja bi s tobom zucky volela da popijem kahvu jer ako si u stavrnom zivotu kao ovde na forumu ona si dobra osoba i vredi te upoznati

Srijeda, 27. Juni 2007

Da...

Mozda je za VAS Festival "Stari Grad" nekakav dogadjaj koji "dizze iz cipela" ali po mojem iskustvu ordinaran, obicni, kulturno-zabani program ili vece(ri). Opet, mali je ovo grad pa se narod prema svemu tome i upravlja. Licno sam posetila preko stotinu festivala sirom Evrope a i stare dobre Yuge, te ako bi ocenjivala "Stari Grad" od 1 do 5 (skolski), bar ono sto sam do sad videla, bila bi to solidna 2 (dvojka) Ama, i dvojka je super, uostalom - koliko para toliko i muzike, kaze narod. Nek je s ...

Utorak, 26. Juni 2007

a

misli se na fizioterapiju kao i sto pise Psiholog, nece valjda podrazumevati psihologa na radnom mestu Pedagoga u skolama....

Ponedjeljak, 25. Juni 2007

Streljanje Bosnjaka na Hadzetu od 1944 28. novembra

Pregledala sam skoro sve teme koje dodiruju ili spominju ovaj slucaj. Mene konkretno interesuju IMENA i PREZIMENA ljudi koji su od tog kobnog dana pa u sledece dve godine bili pobijeni. Hadzet je inace izgradjen na velikom groblju, na masovnoj grobnici. Zamolila bi svakoga ko zna bilo sta o ovim dogadjajima da mi na PM posalje podatke ili me uputi na web-linkove radi mojeg daljeg istrazivanja. PS Svi podaci o ovom dogadjaju su nekoliko meseci posle toga prebaceni u Centralni Arhiv u Beogradu i z...

Slusam vec satima jednu pesmu

Bajaga - (Šou počinje u ponoć, 2005) Kap po kap Vazduh mokar, vazduh crn U mom srcu ružin trn Nisi tu, a napolju kapi kiše Bela soba, beo zid Težak bedak, teški vid Nisi tu, a napolju kapi kiše Kad nisi pored mene Iz mene kiša krene Kap po kap Kap po kap

Tuzno

U medjuvremenu, ovih 24 sata, primila sam mnogo poruka u kojima pise uglavnom "da ne zajebava vraca se" i "nije ti neka fora". Ovo se ocigledno odnosi na Babbha a ne na mene a ljudi ja nisam taj covek iaoko ga poznajem! On mi je postavljao ADSL i uclanio me na vas Forum. Najljubaznije Vas molim da me se okanete po toj temi jer postaje nesnosljivo i ako je moguce neka neko ko to moze na ovom Forumu to spreci o|

Subota, 23. Juni 2007

:)

ne. Ja nisam Babbha. Ja sam Edwina a na vas forum sam se uclanila po preporuci Enada, Babbha kako ga vi zovete jer se poznajemo i imamo zajednicka interesovanja to sto je on danas napustio forum upravo sam videla. Neznam razlog jer znam da mu je Forum puno znacio. Toliko.

Subota, 23. Juni 2007

Tema

Sam naslov teme je zaista presirok da bi se sve moglo strpati tu. Istina je da kriminala ima i previse u raznim formama. Nije to vise grad koji je nakad bio. Sigurno je bio grad sa najmanje kriminogenih aktivnosti u regionu i sire

Subota, 23. Juni 2007

Sade

No Ordinary love verziju sa mekog koncerta. Divno