Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 26.

Ponedjeljak, 21. August 2006

Autor: stoperka

Prvi sajt kod nas posvecen CRTANOM FILMU!!!

dodati su novi (stari) crtaci na sajt. Ne znam koliko se vas seca Malog Veseljaka? Da vas podsetim: Tri epizode Pink Pantera i jos nesto iz Diznijevog Melody Time-a.

Srijeda, 02. August 2006

Pozdrav drustvo! Sajt je dopunjen, ubaceni su novi crtaci, popravljeni linkovi koji nisu radili, dodato 6 epizoda starog dobrog HE-MANa Evo danas ce biti ubacen i cuveni Ser Zile i Azdaja , pa ko voli... pozzy S.T.O.P.I

Subota, 29. April 2006

Citirano Orginalno od Phikret Daj ubaci neki crtac ja se ubih cekajuci . P.S. Probao sam ponvo i stranica radi, pa rekoh da te obradujem. Verovatno je bio problem kod mene. Samo jos nesto, tag <bgsound> je radio samo u IE, sad radi i u Operi ali u Firefoxu ne radi. Bice da je opet do tebe Ubacila sam crtace za download, pa........ navalite

Utorak, 25. April 2006

Hvala na sugestijama! Uzecu to u obzir! Ja nemam Operu, probala sam u Mozilli i oba sajta dobro rade.. ne razumem zasto ne otvara u Operi, to je samo obican HTML, nista posebno

Utorak, 25. April 2006

Opet ja :) redizajn..........

Citirano Orginalno od PaZaRaC bas super podrzavas gocu time sto stavljas sve njene pesme illegalno za download o| Mozda nisi primetio, ali ovo je oficijalni fan sajt i sve sto je postavljeno na sajtu, postavljeno je sa Gocinim odobrenjem! Ako na njenom zvanicnom sajtu www.goca-trzan.com imaju sve pesme za download, ne vidim zasto ne bi mogle da se nadju i na fan sajtu?! Ideja je bila da se na sajtu nadje sve ono sto bi mozda nekad nekog zanimalo o Goci a nije imago gde to da pronadje. U svakom ...

Subota, 22. April 2006

Opet ja :) redizajn..........

Redizajn sajta www.goca-fan.com Komentari...........

Utorak, 18. April 2006

xexexexe, i mene je nervirala! Jadan Pera, sav se izlupao da je uhvati i uvek mu pobegne Drago mi je da vam se svidja sajt! pozz

Ponedjeljak, 17. April 2006

Svi smo ih gledali i voleli kad smo bili mali, neko ih voli i rado ih se sec ai danas, a u sustini nas sve na neki nacin povezuju. Eto, tako nastade i ovaj sajt, pa ako zelite da se podsetite malo svog detinjstva, slobodno izvolite, vrata su svima otvorena! www.crtaci.co.sr PS: sajt je jos uvek u fazi izrade, sadrzaj koji nedostaje ce biti dodat u nakracem mogucem roku! pozzy! S.T.O.P.I

Nedjelja, 15. Maj 2005

Goca Trzan

Ok, antipaticna ti je, ali mislim da je pitanje bilo kako vam se svidja novi fan sajt www.goca-fan.com

Nedjelja, 08. Maj 2005

Goca Trzan

Sta bi? Niko nista nema da kaze?!

Srijeda, 20. April 2005

Goca Trzan

Hvala za sajt! Trudila sam se A sto? Sta fali mom forumu? Bas je veselo tamo.... A tek je poceo sa radom. Videces kad se nakupi raja tamo, ne znam kako cu ih smiriti Svrati nekad....vrata su svima otvorena! A wallpapere sam stavila one koje sam imala, uskoro novi, lepsi, bolji

Srijeda, 20. April 2005

Goca Trzan

Hello people! Samo da vas pozdravim i da vam kazem da je novi ZVANICAN fan sajt u funkciji od pre par dana, pa ako vas ne mrzi pogledajte, p ami javite kako vam se svidja www.goca-fan.com

Četvrtak, 03. Mart 2005

Goca Trzan

Ma cini ti se, nisam uopste poznata

Četvrtak, 03. Mart 2005

Goca Trzan

Dobro, i naravno Dzej! hihihihi Ali to su vec otrcane fore, bilje i naravno Goca!

Utorak, 01. Mart 2005

Goca Trzan

Evo mene! Pa sad za Nobelovu nagradu teba pre nominovati mene nego Gocu A kada dobijem nagradu, onda cu se zahvaliti svima vama, i naravno Goci hahahahahaha

Srijeda, 23. Februar 2005

Goca Trzan

Mozda, ko zna..........

Goca Trzan

Zasto atentat? Pa budimo bar malo civilizovani! Kada bi Goca bila PREDEDNICA cela nacija bi pevala! Stay cool!

Goca Trzan

Pa to sam ja htela da kazem, ukrala si mi foru! [SIZE=3]GOCA TRZAN ZA PREDSEDNIKA!!!![/SIZE] Da jos uvek sam teen, ali jos vrlo malo....

Goca Trzan

Pa znas kako, ne znam koliko si cinican u tvojoj poruci, jer koliko sam do sada uspela da primetim ovde su veoma retki ljudi koji vole Gocu i cene njen rad... A forum www.goca-forum.tk vec postoji, i tamo dolaze ljudi koji je vole (ili je manje vole, ali im je interesantno), a ja sam ovde iz razloga ciste radoznalosti da vidim kako ostali reaguju na pomen imena Goca Trzan! Ako stvaro mislis da bi trebale da se otvore nove teme, onda OK, mada ja ne mislim tako, posto su me i ovde vec dovoljno nap...

Goca Trzan

Citirano Orginalno od Babbha Goca Trzan, jedna od sitnog broja zena koje su profesionalci. Muzika - kvalitetna. Izgled, fin finiji. Goca cuva sebe ocigledno. Imao sam prilike da je upoznam i tvrdim da je u vrsti muzike koju ona radi njoj jedino blizu Ana Stanic Svaka ti je zlatna :klanja: (o) a za tebe jedan koristan link: www.dosijex.tk UZIVAJTE NECU VAS SMARATI VISE!!! www.gocatrzan.tk www.goca-forum.tk