Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 126.

Četvrtak, 16. Juli 2009

Autor: Erkan Ramicevic

Fk Novi Pazar

Ova tema ode u nezaboravnost!!! inache doslo dosta novih fudbalera u klub. e hajde sad da navalimo postovat prva liga ovov ono hajmo plaviiiii! plaviiii! (o) (o) (o) o|

Petak, 01. Maj 2009

Trazim -Fahrudin Dragolovcanin-

e odlicno posto si ga nasla fala bog. bas mi je milo e hajde sad vi mene da pomognete ja trazim jednog covjeka Ratko Mladic rodjen 12. März 1942 u Božinovići, Bosnien i Herzegowina covek mi duguje 1500 DM to jes danasnji 750€ mozeli mi neko pomoc da ga nadjem

Petak, 10. April 2009

Fk Novi Pazar

da hajde taske objasni mi sad novu strategiju koju sad tekmu treba da dobijemo da bi bili na vrhu?

Ponedjeljak, 09. Mart 2009

Fk Novi Pazar

fala Tashke sto nam ti ovo lijepo razjasni ja nebi to za 10 godina skonto

Subota, 07. Mart 2009

Fk Novi Pazar

i kako smo igrali protiv bezanije?

Subota, 28. Februar 2009

Fk Novi Pazar

fk novi pazar-fk bezanija 3-1 moj tip

Nedjelja, 22. Februar 2009

Fk Novi Pazar

da si bio na stadion da gledas znao bi

Nedjelja, 22. Februar 2009

Fk Novi Pazar

POLUVRIJEME: Pazar na poluvremenu vodi Želju sa 1-0 golom Brunčevića. U prvom poluvremenu Željo je bio puno bolja ekipa ali zahvaljujući nesretno primljenom golu na odmor smo otišli sa rezultatskim deficitom. Malo prije kraja poluvremena Mirsad Bešlija šalje loptu tik pored gola iz slobodnog udarca. Bajić ušao umjesto Omerovića. Ostanite uz fkzeljeznicar.com.

Četvrtak, 19. Februar 2009

Navijacke grupe

odakle si ti buraz? ja sam isto iz te okoline i bio sam u mannheim na 3 utakmice protiv wolfsburga, schalke i mislim joj karlsruche a ti

Ponedjeljak, 16. Februar 2009

Fk Novi Pazar

jes cuo sam i ja na zenski mevljud babske price buraz

Četvrtak, 12. Februar 2009

Fk Novi Pazar

nemogu da verujem da smo pobedili 1 plasiranog iz crne gore i to sa 6-0 mora da su pustili 7 tim da igra ili tako nesto slicno

Srijeda, 11. Februar 2009

Fk Novi Pazar

koju ligu so oni

Četvrtak, 05. Februar 2009

Fk Novi Pazar

taske to se i sad zna klub je kazo da ga super liga ne interesuje da ce samo radit kako bi ostali u ligi! to znaci da ce prodavat utakmice kao ludi jer iz lige samo jedan ispada

Srijeda, 04. Februar 2009

Fk Novi Pazar

prilika za gazije da dodju opet u goste selam

Utorak, 30. Decembar 2008

Fk Novi Pazar

to su ti i zadnji i vise nidje na dunjah hi nemos nac kupit!!!

Četvrtak, 18. Decembar 2008

Fk Novi Pazar

negde po sredini na na kraj redova gde prodaju oni one carape hehe imalo je isto blizu njega jedan covek koji je prodavo duxeve fknp aa najverovatnije mozes nac zan da ima uvek tih salovo to je kod bolnice u one butike tu sam kupio 3 njih

Srijeda, 17. Decembar 2008

Fk Novi Pazar

@Maximus01 brate letos sam ga vidjo na pijac ali to je bilo letos sad neznam bogami

Utorak, 16. Decembar 2008

Adem Ljajic

Zorana Tošića ostaje u partizan jer je dobio otkaz!!! saznao sam po tome sto sam gledao prijatljsku utakmicu u nedelji ka spiker je to napomenu i izjavi jo da je bio na probi i nije uspeo nema dovljno kavliteta

Ponedjeljak, 08. Decembar 2008

Tuga

brate ali ako je tako onda kada je bajram treba se porveselit podelitradost sa onim koga imas a ne sedit kodkuce i plakat bog nas je dao i bog ce nas uzet mi smo allahovi i allahu se vracamo

Ponedjeljak, 08. Decembar 2008

Tuga

mogla si sacekat sa ovim dok makar bajram prodje!!! a i nije neka