Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-12 od 12.

Četvrtak, 01. Decembar 2005

Autor: Medena

Happy birthday

Chonbey, neka je sa srecom ! ! ! (o) (o)

Utorak, 29. Novembar 2005

Zelje, pozdravi i cestitke

Pozzdrav za global,!Man i Altunu!!! Srecno babo Elvinom,jos jednom! (o) (o)

Nedjelja, 27. Novembar 2005

Rodjaci,Svojte,Rod-ovi.....

AU mashala,ima vas puno. Meni su rodjaci Karishici,Nicevici,Niksici,Hadzibulici ....itd. Javite se rodjaci na pm. Kissess

Subota, 26. Novembar 2005

Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

Slazem se da samo prijateljstvo izmedju M. i Zh. nije moguce,jer se pre ili kasnije javi ljubav,sto ne znaci da nije i obostrana!

Petak, 25. Novembar 2005

Nesto o meni

Fin nacin da se malo razmisli i o sebi,svom zivotu,uspehu,propustima... Ja sam treca godina na univerzitetu BK,bankarski smer.Jedino oko cega moram da vodim racuna jeste ucenje,a o ostalom sam oslobodjena Idem na predavanja,setam po ovoj nasoj carsiji kada za to imam snage,od TVa u poslednje vreme bezim a kada ne znam sta ciniti sa slobodnim vremenom,citam neki roman ili sam na net-u,pijem kafu sa friendicom ili se mazim sa sestricinom. Cilj u zivotu mi je da budem sto bolja u svojoj buducoj bra...

Petak, 25. Novembar 2005

Trenutno ( 3 )

Ja trenutno slusam radio "Stari Grad"(trenutno se chuje Cola) i odmaram uz forum. Ceo dan sam provela kuci i citala literaturu o bankarstvu jer moram da spremim seminarski rad do ponedeljka. Pozz od mene,nadam se da ste u boljem raspolozenju.

Petak, 25. Novembar 2005

Koju knjigu trenutno čitate?

Ja se trudim da citam neku laganicu jer posle ucenja dobro dodje za odmaranje. Trenutno citam "Gordost i predrasuda" od Dzejn Osten. Moze i bolje ali kazu da zaplet pocinje od 200ote strane,pa videcemo.

Petak, 25. Novembar 2005

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

Cao sugradjani!! Ja zivim u blizini zelene pijace. Mislim da je ovaj odgovor dovoljan

Četvrtak, 17. Novembar 2005

Babbha

Slazemo se..... Kiss...

Četvrtak, 17. Novembar 2005

Ogovaranje !

Po Pazaru je opste poznato da,svi kukaju zbog carsijskih ogovaranja a oni i sami ucestvuju. Ogovaranje je neminovnost jer svako desavanje mora da se poprati uz komentar ili ti dodatak.ali postoji vise vrsta ogovaranja,neko to radi iz zlobe,sujete,ljubomore, neko iz dosade o| a neko pak mozda nesvesno. Kada bi ljudi malo vise vodili brigu o sebi a onda mislili o tudjim greskama,mozda bi se stanje u gradu poboljsalo.........ali.. Ogovaranje je na zalost,pojacano u manjim gradovima a inace to je sv...

Srijeda, 16. Novembar 2005

Koja Diskotheka/Kafic je trenutno u novom pazaru najvise popularna??

Citam ove vase komentare i po meni,vecina je u pravu. Ja licno se najbolje osecam u Art-u,jer tamo sam cesto sa svojim najmilijim drustvom a i konobari su super likovi. Meni je tamo odlicno a naravno cast izuzecima,ima nas svakakvih mada niko nije savrsen. Pozz za sve... KISSS