Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-9 od 9.

Srijeda, 08. Novembar 2006

Autor: Merima1

Staklo

Hey sting lady... veoma jednostavno..za tvoj reljef ili ravnu povrsinu uzmi parce stakla..i ako imas koga da izreze oblik reljefa koji ti treba onda to stavis na top od tvog tanjira....eto imas svoj oblik.Neznam koliko je to jednostavno za tebe...ali to je prvo sto mi je palo na pamet dok sam citala tvoje pitanje.

Srijeda, 08. Novembar 2006

Joj theme haos

Eh..pa ja sad mislim da cu ja par od vas da naljutim..i za to mi je unaprijed zao.Ali ima stvari u zivotu koje nisu planirane...koje po tradiciju jesu ucvrscene..ali zivot nosi za sobom par iznanjedjenja. Malo istorije: U starim dobrim vremenima kada nije bilo kulture ,religije,tradicije zene so bile temelji kuce..vodile su brigu o svemu a muskarci su isli u lov i gledali kako ce da nahrane i zastite porodicu. U toku vremena sve se to manje ili vise promenilo zato sto je neko imao dosta vremena ...

Subota, 21. Oktobar 2006

Spot the Fake Smile

15/20 nije lose ... Kad sam vec bila na stranici uzela sam i millionaire test..Ja sam gradjena za top millionaire person... Nema samo miliona da dodju o| o| o| E vala svasta

Srijeda, 18. Oktobar 2006

gimnazija rocks

Muradin: Dje si ti cilja!!! Bajram je bio i ostao koliko mogu da vidim ha-dalj..ee Vera jos uvijek odrzava odeljenske zajednice na casu(uvijek uspesno spasavana odgovaranja) Gilic: Merima ti mozes puno a ne radis nista,zato cu te posebno proganjat!!! Jednom sa macku donijela u Gimnaziju-da ne duzim puno i ja i mace smo dobili"slobodni"cas Ja sam od onih koji su jos uvijek imali "politcke"dvoje kod Mrdaka tako da smo prospavali filozofiju cijele godine. Jela nikad nije morala da ispravlja moj pis...

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

ah secanja

je li imam mjesta za knigu da napisem? Ja koliko se uvijek secam bila sam nadarena da sebe dovodim u svakakve nevolje(glavna tema kad mene nema u mojoj familiji i svako je na okupu) Da ne spominjem slavna "jaja", koja sam polomila mojoj rahmetli nani, da bih napravila kajganu na vrucem letnjem asfaltu.Sta da vam pricam, uvijek sam bila nadareni"naucnik" ali to niko nije razumjeo. Za mog brata... zemljotres je bio kad samja imala 6 a ti 5 godina i spavali smo ispred kuce.To je bilo pravo uzbudlji...

Utorak, 12. Septembar 2006

Hi Tashke

Nemoj mi samo reci da Selim jos uvijek vlada po gimnaziji.Nikad ga nisam mogla ni sa medom ni sa maslom.Morala sam samo da se nasmijem kad sam procitala komentar. Sto se tice Sting Lady drago mi je da je stigla da zavrsi citanje,treba joj jos godinu i po dana da diplomira ali trenutno je jako zauzeta ,tako da nema vremena ni da se prijavi na i-netu.Sama ce mora da da objashnjene zasto je zauzeta(hehe). Hey Fahro je si li uspeo da odgledas euroviziju. I trenutno sam provela dan citajuci sve po ov...

Ponedjeljak, 11. Septembar 2006

Pisanje po drugi put

Hi vas dvoje.Ovo sad pokusavam da napisem po drugi put.Kaze error.Moram da popricam sa tim vasim administratorom.Server is not functioning to well. You two crack me up.Hvala na posdravima.Ja sam sigurna da bi ti stvarno uspeo da dodjes tamo za 2.5 sata .Danasam se ismijala toliko to je haos.Konacno sam uspela da se snadjem u ovom forumu i pregledam vase priloge.Lady you have a great talent.Keep up the good work. Stinga sam gledala prosle godine na turneji sa Annie Lennox.Nezaboravno.U svakom slu...

"Zemlja i Sjena", Denis Skarep

Hi Sting Lady, pravo je dobro obradjeno i sredjeno.Svi bi mi morali biti ponosni na nakoga ko je stigao da uspje tako u tudjoj zemlji.Denise svaka chast!!!! Sve najbolje.

Opasno za citanje

Hi Sting lady, had to say a word or two. Ja se ne slazem sa tvojim prilogom.Kako godine prolaze a osecanja blijede.Moguce da se osecas tako sa vremena na vreme zato sto gubis sitnice u zivotu koje se desavaju svakodnevno.Za mene ces uvijek biti ona mala beba koju sam ostavila kuci pre deciniju i po.Porodica uvijek ima prvo mijesto u zivotu.Osijecanja nikad nemogu da izblede.U svakom danu je tu a trenutak kada se pitas kako bi bilo kada bi bila u blizini. Zivot je ono sto pravimo od njega.Ne ono ...