Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-13 od 13.

Utorak, 22. Februar 2005

Autor: altazorn

Slike nasih ljudi iz celog sveta

A ovo cim se mazu sta im je pojma nemam (u nekim koripacama sam vidio mlijeka, a po sebi imaju zakacenog voca, al sta mazu po celu i glavi i tijelu i sto to mi jasno nije).

Utorak, 22. Februar 2005

I ovako nesto zakaceno na sebi cijeli dan nose:

Utorak, 22. Februar 2005

Pristizu od ranog jutra (na slici jos nije svanulo) i pocinju sa ispastanjem grijeha na vrlo svoj cudan nacin... Probadanja (kom je muka nemoj da gleda) na sve strane:

Petak, 11. Februar 2005

Jes jes fingers.. razne 'zene' sreces .. uhvacen na djelu

Četvrtak, 10. Oktobar 2002

prihvatam

da nema smisla sve ono sto si rekao djordje, ne mogu da kazem.. pozdrav za tebe.. ipotpuno si u pravu.. ali hm.. ne mogu da te pratim pa da ti odgovaram (ne kazem uzvracam, vec jednostavno odgovaram) onako fino po tackama kako si ti to uradio.. ali samo par stvari da napomenem.. pls ne cini mi da se osecam kao da sam opet na casu srpskog jezika i da cekam analizu pismenog od strane profesora slavka.. pa brojao je taj i tacke i zareze.. i davo jedinice za to.. ("da naucis to.. da proucis to.. da...

Utorak, 08. Oktobar 2002

...

jesi li dobio dozvolu od profesora zogica da koristis njegove fraze.. na to "i tako dalje, i tako blize".. koliko ja znam on polaze autorsko pravo na to.. shala naravno.. citam postove, pa mi zapade u oci (naravno da su impresivni podaci koje si pronasao.. ali mi je ovo, bas ovo zapalo u oci) nesto sto me podsteti na zhogana.. profesora hajra zhogica.. i tako dalje i tako blize.. gimnazija.. znam da bi to uvrfedilo one koji nisu izli u gimnaziju, ali trebalo bi pokrenuti temu "gimnazija" u kojo...

Utorak, 08. Oktobar 2002

...

tulumba i za tebe.. ok je.. nema frke.. samo ne zameri mi na stilu pisanja.. al to je moj stil.. nema velikih slova.. (with few exceptions).. i tacke su.. tacke... upravu si, ne treba menjati tudja misljenja.. zato se ja povodom ovoga sto sam rekao nisam oglasio ni na kom drugom mestu, no na ovom koje se zove najpre "sve i svasta", a potom i sam zapoceo temu gde bih rekao ono sto mislim, a da ne prekidam ciju diskusiju sa ciljem da skrecem paznju na nesto.. drago mi je da je pauk procitao.. vol...

Utorak, 08. Oktobar 2002

hm..momak..

egoizam.. ili sta li je?.. nesto neda da se kritika prihvati, a? ja sam cini mi se rekao da se niko ne bi trebao naci uvredjen jer nista lose nisam mislio.. evo opet to podvlacim ( sto naravno ne znaci da ce uroditi plodom.. eto jedan se vec uvrednio.. jadni ja kad birdum bardum procita ovo.. .. nego sto je losije jeste da si se ti zakcio za nebitne stvari.. al tu te zulja, a? svako se cese gde ga svrbi.. imas pravo.. resto ( ili ti par kilometara moje poruke ne verujem ni da si citao.. i ako j...

Utorak, 08. Oktobar 2002

selam i zdravo!!!

tuzno.. srbi iz republike srpske bi se sasvim sigurno osecali slobodno i dobro u srbiji.. isto stoji i za hrvate.. a za nas bosnjake? jeste li se zapitali je li to tako? jeste li ikada culi da neki srbin prica viceve o svom narodu u bosni, tj srbima iz RS.. ne znam za hrvate.. ali znam za bosance.. njima su glavni vicevi o nama sandzaklijama.. znate to svi i pls ne pokusavajte svesti u pojedinacne slucajevew jer je to sada u bosni nacionalni humor ismijavati se nama.. i oni koji su dobri, dobri...

Utorak, 08. Oktobar 2002

pozitivne kritike..

selam i zdravo dragi LJUDI!!! vec neko vreme samo citam poruke na ovom forumu. mogu reci uzivam; presrecan sam sto postoji nesto ovako.. verovatno posebno zbog toga sto sam van dragog mi pazara, ali sam siguran da u forumu uzivaju i svi oni koji su u njemu.. reci pohvale za osnivaca foruma.. way to go bro.. way to go.. ono sto me ja pokrenulo da napisem bilo sta ( ono sto sad radim) nije samo da bih uputio reci pohvale osnivacu foruma.. nazalost nije samo to (mada bi mi i to da nije ovog sto cu...