Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 76.

Srijeda, 01. Februar 2006

Autor: faCHo

Zelje, pozdravi i cestitke

Hvala svima, sto se setiste! Ja bi zaboravio verovatno, da me ne podsete drugi!

Ponedjeljak, 19. Decembar 2005

Zelje, pozdravi i cestitke

Ozeni se Admin i poce bajka nek nam ko Admin makar bude i Snajka... Nek im se u noci duge podudare duhe... I srece da bude...

Ponedjeljak, 19. Decembar 2005

Otrcane fraze, floskule, kliseii, stereotipi i narodne umo- |tvor| |bo

E setih se jos jednog izraza, mozda ga je neko vec pomenuo: "PRDADZIJA" sad bi mogo da pojasnim kao onaj koji tera prdu, ako vam to nesto znaci

Petak, 16. Decembar 2005

LUNAPARK

Uh nije Luna-park samo za decu! Ja idem makar jednom godisnje! Samo jos onaj voz imam merak da probam! Evo i jedna slika!

Petak, 16. Decembar 2005

Otrcane fraze, floskule, kliseii, stereotipi i narodne umo- |tvor| |bo

Lezhe, ko budali shamar! (Kad nesto legne onako pravo) Ne trtamudi! (Ne pricaj gluposti) Jelj-jes! (Stvarno) E bljeso bljesavi! (E naivko) Necu! ( Hocu k...c!)

Srijeda, 14. Decembar 2005

Aforizmi

Generacijo, ko te ha-shisha! Nije to taj kamen, rekose Sizifu na vrhu!

Utorak, 13. Decembar 2005

Crtani (animirani) film iliti Zmijoljupci ZDRAVO, ZDRAVO

Ja hajem da gledam onu vasku sto busi onog kera sa sa busilicom, pa kad mu nalozi vatru, a onaj ker jadan ne sme da se pocese(jer ne voli da se kupa). A buba peva pa razbija! I Peru kojota super genija!

Ponedjeljak, 12. Decembar 2005

Slike nasih ljudi iz celog sveta

Ima super slika iz celog sveta, evo jedne od mene danas uslikane! Smart jeste Svajcarski ali je fabrika u Francuskoj, a ovo je Smart kuca za Zürich( Cirih)! Mesto Wallisellen Zürich!

Petak, 09. Decembar 2005

Kakva je ovo zemlja?

Vidim da je "sistem" uspeo da ubedi neke da su partizani i cetnici isto... Vidim da u vlasti ucestvuju oni koji su pretili, i oni kojima je preceno... Ovo mi lici na sportske igre po jednom principu VAZNO JA UCESTVOVATI, izgleda da je vlast preslatka! Jedino se u ovoj zemlji ne zna ko je pobedio ko je porazen, sta je dobro sta je zlo! Srbija je nestabilna drzava, sa dobrom perspektivom!

Četvrtak, 08. Decembar 2005

Nova Godina

Tuzno je to sto roditelji nekog pustaju samo jedno vece da ostane do ponoci... To meni izgleda kao, da zivis kako hoces, samo da komsije na znaju, jer sto mozes da ucinis te noci je manje gresno,(opasno) od neke druge noci? Te noci je kao dozvoljeno neko ludiranje? NE Ja je dozivljavam kao jednu opusteniju atmosferu, gde mozes sa familijom drugovima prijateljima da se provedes lepo, da se izigras ismejes itt Da svedes makar jednom bilans predhodne godine gde si bio sta si radio i moze li se sta ...

Malo gramatike ne skodi

Ovo je grafit a ne pitanje? Hvala u svakom slucaju, za one koji nisu znali!

Fotografija

Valahi si majstor! Ovo izgleda ko da ima 50.1 mega pixels!!!

Resiti sledece zadatke!

6 1 7 2 8 4 3 5 9 Posle nocne smene taman je tezak!

Srijeda, 07. Decembar 2005

Malo gramatike ne skodi

Jel se kaze MORE ili MOZE? MERE i jedno i drugo. grafit

Srijeda, 07. Decembar 2005

Sta vas (pravo) zivcira u saobracaju?

Zene vozaci, jer daju zmigavac tek posto skrenu! Cast izuzetcima!

Utorak, 06. Decembar 2005

Sta Pazarci u dijaspori misle o Pazarcima u Pazaru?

Ja poznajem puno ljudi dole, i kad svakog pojedinacno analiziram pa kad sve to skupim u celinu mislim da boljih ljudi nema na svijetu cijelom! Tu sam malo pristrasan jer se druzim samo sa onim koji slicno razmisljaju kao ja! Meni je dole uvek super kad odem! Neke stvari su se promenile za poslednjih 10 god svako drustvo ima padove i uspone pa ni mi nismo izuzetak! PROGNOZA Za nekih 10tak godina ce biti puno bolje!

Utorak, 06. Decembar 2005

Sta misle Novopazarci o Pazarcima u stranstvu

Vecina nas u inostranstvu radi dok vecina u Pazaru ne radi! Mi imamo na neki nacin sredjeniji zivot, znamo sta za godinu ili 5 treba da radimo dok je u Pazaru sve od danas do sutra! To govorim za vecinu, mada poznajem puno ljudi koji su totalno ok, rade i u datim uslovima se super snalaze! Sve je relativno, neka generalizacija na postoji... Ne smatram sebe vise vrednim zato sto vozim bolja kola nego moji drugovi dole, niti sto mogu na odmor gde hocu, ja radim stvari za sebe ne za druge... Mislim...

Subota, 03. Decembar 2005

Resiti sledece zadatke!

Jes lak... Al mogo si cutat