Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 63.

Nedjelja, 01. Septembar 2013

Autor: Muhamed-Mujo

YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=YmWcj8HJ…BD6330&index=17

Nedjelja, 09. Juni 2013

RTV-NA SATELITU

Pored rtv novi pazar sada mozete gledati i tv sandzak preko interneta bez satelitske antene svugde u svijetu vise informacija na ovoj adresi :http://www.bosnatv.com/eu/bosnatv-tv-kanali

Subota, 23. Mart 2013

RTV-NA SATELITU

Jedina u Srbiji RTV Novi Pazar koja re emituje dnevnik Al Jazire Balkans u 16 i u 20 casova u HD kvalitetu

Ponedjeljak, 02. April 2012

Lokalne TV stanice

Pa vi se ne predrzavate teme,ja mislio neko objavio vjest Sandzak TV na satelitu kad ono sta da cujes

Srijeda, 01. Februar 2012

Bosnjaci u nemackoj armiji tokom 18. vijeka

Citirano od "Asko" Citirano od "Muhamed-Mujo" ...sa onim izdajnikom husein kapetanom Da se taj ''izdajnik'' izborio za autonomiju Bosna bi odavno bila nezavisna zemlja u cijem bi sastavu bio i Sandzak, i ne bi onolika stradanja doziveli u zadnjih 200 godina. Jes jes a koja bi goveda cuvali kriscani ,nedaju oni da ima Muslimanska drzava na balkan ,spanija je bila 500 godina Muslimanska pa su sve kriscani odozeli

Utorak, 31. Januar 2012

Bosnjaci u nemackoj armiji tokom 18. vijeka

E vazda su bosanci budale bile u to doba su turci vladali to znaci da su se oni borili protiv turaka sigurno sa onim izdajnikom husein kapetanom

Subota, 21. Januar 2012

OFNP u novom izdanju

sad je u redu a mozda je i bilo Allahu Alem

Četvrtak, 19. Januar 2012

OFNP u novom izdanju

neka je hairli novi forum,ali imam primedbu kada se stisne na temu mora da bude najnoviji datum a ne datum od kad je pocela tema pa covek mora da prelistava dok dodje do recimo danasnje vesti,ko na primer stisnemo- Fildzan viska- i odma imamo pocetak teme od 2006 interesujel to nas naravno ne, vec taze vest da bude gore,

Petak, 30. Decembar 2011

Šta treba uraditi u Novom Pazaru?

1.Covek kad hoce da pocne da pravi kucu sta pravi najprvo? WC ,zivimo u dvades i prvi vek a grad nema gradski WC,ja neznam kako mogu da se organizuju tolike svecanosti da nemas gde da izadjes u wc 2.Arap Dzamija isto nema wc ,kako to moze da bude da dzamija nema wc

Subota, 24. Decembar 2011

Pjeske na Hadz

Pre neki dan sam gledo na RTV Novi Pazar jedan nas brat u Islamu iz Bosne krenuo na Hadz danas treba da je u Novi Pazar jeli ga neko video http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopi…=93958&start=50

Srijeda, 09. Novembar 2011

AL JAZEERA BALKANS - UŽIVO

AL JAZEERA BALKANS Pocet ce sa emitovanjem u petak 11.11.2011 u 18:00 iz studija u Sarajevu preko satelita i interneta http://balkans.aljazeera.net/prijenos-u%C5%BEivo

Petak, 04. Novembar 2011

Mevlid Jašarević

E ovo ti je ljudi izvrseno po nalogu Srbije ako hocete da znate,vidite kako kao ovaj Vehabija tako i ostali nonstop idu Sandzak-Bosna Bosna-Sandzak,preko granice to jest srpski granicari,srbi vladaju bosnom srbi su zakon,isrbi su njima rekli ako hocete da idete bez problema ne za bosnu nego po celoj bivsoj Yugi onda morate za nas da radite ,a ovaj cin je uradjen zbog Kosova,a ovog Jasara imaju odma da puste samo dok ozdravi on u pritvor ni proviret nece.

Nedjelja, 30. Oktobar 2011

Mevlid Jašarević

Po kozna koji put ja naglasavam ljudima da se drze teme i oni ne tragaju to,ovde se ne prica o pravopisu moj golube, hoce pilje kokosku da uci,a kad covek zna pet jezika mora da napravi gresku to je normalno

Nedjelja, 30. Oktobar 2011

Mevlid Jašarević

Sta ste digli galamu ,nije puco na anbasadu nego tu negde pored anbasade sta pricate tu kad neznate evo tacne vijesti http://www.putvjernika.com/U-zizi/povodo…u-sarajevu.html A cilj mu je bio kako sam citao na internetu ,ove godine skupa drva pa kaze napravit cu neki belaj i prezimicu zimu na racun drzave,a plus pozivacu ljude u islam kao moja braca u beogradskom zatvoru njihovim sebetom dosad preslo 6 nemuslimana na islam Allahu Ekber

Nedjelja, 02. Oktobar 2011

Vesti iz kraja

golubardzija ovo ti je sportska vijest stavi je gde joj je mesto,drzi te se ljudi teme forum ti je ko jedan srank : na jednoj polici dzemperi na drugoj maice i tako dalje

Petak, 12. August 2011

SPORTSKE VESTI !

Evo lepe vesti Partizan -Novi Pazar direktan prenos na RTS drugi program

Petak, 12. August 2011

Fk Novi Pazar

samoubica kao prvo ime ti nije na mesto,kao drugo mi se nalazimo, u mjesecu ramazanu i medju ostalom nevalja Muslimane proklinjat,a kao trece ovo nije tracara tema otvori tracaru temu pa udri do sabaha ,ko malo dijete

Srijeda, 10. August 2011

Fk Novi Pazar

FK Partizan - FK Novi Pazar subota 13.08.2011 u 20 casova hocel bit direktan TV prenos i ko ce da prenosi

Srijeda, 27. Juli 2011

Najznačajnije knjige iz historije Bosne i Bošnjaka...

a ove ti knjige imaju veze,znas li sta je reko zukorlic bosnjaci u bosni nemaju svoju drzavu,nego ortacku drzavu,interesujel srbe poreklo bosnjaka,uzese vam bosnu,vama treba sila moc

Ponedjeljak, 25. Juli 2011

Najznačajnije knjige iz historije Bosne i Bošnjaka...

Bosnjo jedno pitanje :mi u sandzaku imamo bosnjacku zastavu vi u bosni imate bosansku zastavu vi nemate bosnjacku zastavu,ili cete vi da preuzmete ovu nasu bosnjacku zastavu kao svoju ili necemo vise da budemo braca sa vama Kako mozete da volite jednu zastavu koja nema muslimanska obelezja, vise od one koja to ima.