Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 92.

Ponedjeljak, 08. Septembar 2008

Autor: linalena

sta se desilo ovom forumu??

nekim diskutantima jednostavno treba samo pogledati u profil i shvatiti da nisu vredni gubljenja vremena a kamoli nerviranja. lady, ako se nisi informisala jos, najjednostavnije je da se javis na studentska pitanja, tamo ces dobiti sve potrebne informacije. pozdrav

Ponedjeljak, 14. Juli 2008

:)

najbolje bi bilo da zagrejes stolicu jer ce ti sve sto naucis trebati u zivotu. sto se novca tice, to ti sigurno nece proci . profesori su uglavnom sa drzavnih fakulteta iz drugih gradova tako da nisu nimalo naivni . ima dosta studenata koji prolaze glatko prepisujuci ili koristeci bubice ( to su uglavnom promasene investicije koje ne znaju dve normalne da sastave) sto naravno, ne preporucujem jer ako te uhvate nece ti biti bas prijatno tako da, uz malo dobre organizacije, imaces vremena za sve,...

Petak, 30. Maj 2008

:)))

Hari, srecan ti rodjendan, a naknadno cemo da duvamo svecice) i nemoj mnogo da maltretiras curice u ,,Dal Met Fu veceras . budi dobar.

Ponedjeljak, 10. Mart 2008

obratite paznju na title

www.youtube.com/watch?v=E5f6XkGBBOg

Nedjelja, 09. Mart 2008

nesto sasvim novo

Opet sam snio crni procvetali dud, i nekog dragog što me čeka odnekud Ključ skriven iznad dovratka, još jedan simbol povratka, Suviše toga da bi bilo podudarnost Sanovnik s jasnim slovima, lako je to sa snovima Nevolje krenu, onda, kad tumačim stvarnost Ne vredi kasno je brojati trijumfe i havarije sve spiskano i stečeno Ne vredi kasno je ostaje s tobom na vrh kalvarije samo neizrečeno Sve ređe srećem ljude iz svog plemena zamiču redom s one strane vremena Senke im tamnije od njih bez keca pred...

Nedjelja, 09. Mart 2008

...prestacu da brojim...

....da sam kreten najveci na svetu. budala se dva puta spotice od isti kamen? pa ja izgleda imam pravo na sve kamenje ovog sveta jer se spoticem gde stignem. dobro, da ne menjam temu... ...danas sam shvatila da me moje sesto culo, onaj grozni osecaj u donjem delu stomaka nikad ne prevari. znas, onaj osecaj kao da ti je neko boksom isterao sav vazduh iz stomaka?! danima, nedeljama me upozorava, ali ko da cuje? ima li sta gore nego da te neko ucini nevidljivom?

Subota, 08. Mart 2008

Horoskop

*ko se uvredi za svoj znak, neka procita ostale. Samo da znate, mnogi su se nasli ili su bar nasli druge prvo sam procitala znak....pa sam potrcala da procitam podznak ne bi li se utesila....bar sam se slatko nasmejala. a i nisi daleko od istine....

Nedjelja, 02. Mart 2008

:(

PESNA NA ZABORAVENIOT ANGEL Bevme bogovi Se simnavme dolu Da si igrame luge Da si igrame smrt Se zaigravme Se zaboravivme Se izgubivme Stanavme drugo Tebe te nema Nesto umre A, ostavivme angeli, Nekade gore Da ima nekoj, Da ne cuva i pazi Da ne potseti Da kaze, dosta e Dosta, igranje Moze da boli Lugeto si igraat Lugeto umiraat Te nema i Nisto ne e isto Bez tebe Nisto nema da se vrati Vrati se Me boli kolku te nema Vrati se Zada te ubijam pak Vrati se Zemi me i mene Ne veruvam vo bogovi Ne veru...

Nedjelja, 17. Februar 2008

:))))

http://www.kobajagrande.com/537_dnevnik-…-izbeglice.html

Nedjelja, 17. Februar 2008

Sta trenutno slusate?

http://www.youtube.com/watch?v=SqLKr5M0iZk

Petak, 08. Februar 2008

breee, sto volim kad sam prva:)

Altuna, srecan ti rodjendan..

Subota, 02. Februar 2008

:))

Emire, veliki da rastes..

Srijeda, 30. Januar 2008

.

vrlo jednostavno, ne lagati ih.

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

da puknes od muke..

Brod u boci Ja nisam kao ti da bih prihvatio kraj bez rijeci utjehe i bez ijednog pitanja I moram biti jak da podnio bih to i da vrata otvorim za neka nova svitanja K'o brod u boci putujem i necu stici nikamo jer suvise ti dugujem da tebe bih se odrek'o K'o brod u boci putujem i necu stici nikamo jer predobro se poznajem da bez tebe bih mogao K'o brod u boci putujem i previse ti dugujem a dao sam ti premalo

Ponedjeljak, 28. Januar 2008

Srecan rodjendan Sans...

Ponedjeljak, 21. Januar 2008

...

Inteligencija bez ljubavi čini te nemoralnim. Pravednost bez ljubavi čini te neumoljivim. Diplomacija bez ljubavi čini te licemjernim. Uspjeh bez ljubavi čini te arogantnim. Bogatstvo bez ljubavi čini te pohlepnim. Ljubaznost bez ljubavi te čini servilnim. Siromaštvo bez ljubavi čini te ponositim. Ljepota bez ljubavi čini te apsurdnim. Autoritet bez ljubavi čini te tiraninom. Posao bez ljubavi čini te robom. Jednostavnost bez ljubavi oduzima ti vrijednost. Molitva bez ljubavi čini te introvertir...

Utorak, 01. Januar 2008

sretna nova..

Najdrazi moji, familijo, prijatelji, komsije, i svi dragi drugari sa ovog naseg malog 'coska interneta', budite mi u Novoj godini zdravi, veseli, srecni, uspesni, dosegnite svaku zvezdu i ostvarite svaki san!!!!

Ponedjeljak, 31. Decembar 2007

Prezimena u Sandzaku

hvala...

Ponedjeljak, 31. Decembar 2007

nesto o prezimenu Pluncevic?