Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 196.

Ponedjeljak, 16. Mart 2009

Autor: ANNA

Telefon

Hvala... sad cu da pogledam!

Ponedjeljak, 16. Mart 2009

Telefon

Potreban mi je telefon u obliku usana.Volela bih kada bi bio crvene boje.Ako ga neko ima i zeli prodati neka me kontaktira ili ako zna gde mogu da ga nabavim neka mi javi. Hvala

Ponedjeljak, 10. Novembar 2008

Prezimena u Sandzaku

Bosniaco...to znaci da je vecina nekim poreklom iz 18 veka poticu od katolika?

Ponedjeljak, 10. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

UKUSI SU RAZLICITI...

Petak, 07. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

Izvini, ali baš nisam razumela šta si mislio ili hteo da mi kazes...

Utorak, 04. Novembar 2008

UTISCI SA KONCERATA

Sinoc sam na nagovor drugarice otišla na koncert Ace Lukasa i mogu Vam reći da sam se provela fenomenalno!!!Koncert je bio na vrhunskom nivou,svi su igrali i pevali,bilo je prepuno.Ja sam preko mobitela puštala pesme priljateljima i vecini je bilo žao što nisu bili iako nisu njegovi fanovi.

Nedjelja, 10. August 2008

Prezimena u Sandzaku

Remos i @ef... Hajde se Vas dvojica lepo nadjite i popijte vec jednom tu kafu, a pustite Bosniaco da odgovara na pitanja nama,tj. onima koje zanimaju prezimena u Sandzaku. Mene zanima prezime Halilovic. p.s.Izvini, mozda si i odgovorio ali ja nisam uspela a nadjem! Hvala unapred!

LETOVANJE (Gde ćete na odmor?)

Cim narezem slike na komp.poslacu da i vi mozete da vidite lepotu Grcke, iz mog ugla.Usput fenomenalno sam se provela , odmorila i nauzivala!

Sta prvo primjetite pri upoznavanju s nekim?

Ne bih rekla da je Strog tj.OPASAN chika vec SMEKER!!! Odlicno izgleda za svoje godine...bolje od mnogih mladica od 30 god.

Petak, 08. August 2008

A zensko ime?

Ako se pitanje odnosilo na mene, a mislim da jeste, moj odgovor je da na pitanja o mom privatnom zivotu ne odgovaram.Ne vidim razloga za to, niti da li bi to nesto moglo da promeni!na pr. neko vec tvoje misljenje o meni, itd.

Petak, 08. August 2008

Putopisi clanova foruma

S obzirom da sam bila tu,mogu da potvrdim tvoje reci, a pesak je bozanstven,pravi beli pesak kojeg retko mozemo da sretnemo na Sredozemlju

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

EGZIT

Egzit je muzicki festival koji s odrzava vec nekoliko godina u Novom Sadu u julu.Ove godine je nadmasio sva ocekivanja.Bilo je preko 10000 mladih iz Engleske, ja sam upoznala neke iz Australije i Novog Zelanda. Meni je bilo zanimljivo zbog druzenja, usput sam malo vezbala engleski i uzivala u muzici. Ja nisam ljubitelj tehno muzike, tj. ne mogu celu noc da je slusam, ali mi je to vece bilo totalno cool na Tvrdjavi.Mislim da ne treba da sve odmah odbacujete, pogotovo sto niste bili,ni videli. Tre...

Koncert Madone

Ugledao se na politicare...!!!! pa poceo polako,ali sigurno.... da krade na vreme!!! salim se...

ah...nemoj biti zalostan...!!! imas najlepse oci... ali plavo zelene nisu varka...moj tata ih ima, i menja mu se boja... ja na zalost imam samo zelene, ali sam zadovljna!!!

Bas mi je DRAGO...!!!! Hoces da kazes da ti imas takve oci... plave zimi... zelene leti...

A zensko ime?

PA...Svojoj kcerkici cu dati ime onda kada je budem imala... Posto je nemam, ne mogu da dam!!! A ako te zanima koje ime ce biti u opticaju, mogu da ti kazem.

Subota, 19. Juli 2008

Zenski kutak :)

Meni je drugarica poslala tursko belilo!!!Cudesno je...Svima bih ga preporucila...Bolji je od bilo koje skupocene kreme

Subota, 19. Juli 2008

LETOVANJE (Gde ćete na odmor?)

GRCKA...OSTRVA... Ne mogu docekati..Bit cu kuma...!!!