Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 222.

Ponedjeljak, 07. Juni 2010

Autor: kralj sevdaha

Dzenan Loncarevic

ne znam ko moze da slusa ovog Loncarevica...ima suvise piskav glas,ko zena :-)

Nedjelja, 02. Maj 2010

Sta ste gledali u poslednje vreme?

ZEITGEIST I ZEITGEIST ADENDUM valja to pogledati...samo za one sa mozgom ;-)

Petak, 10. April 2009

Američki klub u zgradi Opštine?

AMERICKI KUTAK!!!??? glupost stoprocentna,destilovana i iskristalisana...bljak o|

Subota, 07. Mart 2009

Sta trenutno slusate?

slusam Ukic Enesa...lijepija pesama ima

Srijeda, 04. Mart 2009

RTS - Novi Pazar najprljavi grad Srbije

GRADSKO KOMUNALNO PREDUZECE cistoca nOVI pAZAR...I NJIHOV direktor...kadar veoma popularne nam sandzacke demokratske partije...jadno.....a da se slikaju i kurche to umiju...

Ponedjeljak, 23. Februar 2009

Sta mislite o Medresi u Novom Pazaru,koja vazi za najelitniju skolu?

Mislim da ucenici medrese nemaju potrebno znanje da kasnije upisu bilo koji drugi fakultet osim islamskih studija.Dosad je trend bio takav da tu skolu upisuju slabiji ucenici.Uostalom,islamske studije su nakon svrsene medrese realan sled dogadjaja.Ovoj sredini i islamskom svetu su potrebni tako uceni ljudi.Moje misljenje je da je medresa u N.Pazaru daleko,daleko,od elitne skole.SELAM

Subota, 14. Februar 2009

Nazivi Novopazarskih ulica...

Najnovija informacija.Potpisuje se peticija da Petlacki sokak(ul.Mitrovacka)ponese ime rahmetli Safeta Isovica...Samo cisto sumnjam jer se zna ko je trenutno na vlasti u N.Pazaru...Kad ih pogledam javi mi se nagon...za povracanjem...

Petak, 13. Februar 2009

Kameni Cvetovi - Sam

Ka Dino Dvornik...Dobro pesma,al se razlikuje od njihovih prethodnih pesama...Los zvuk,treba to da se snimi malo kvalitetnije

Utorak, 03. Februar 2009

Sta trenutno slusate?

DINO MERLIN-NEDOSTAJES I DA SUTIS

Utorak, 23. Decembar 2008

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru

NEKA BRRE NAPISACU TI OPOMENU ZA VREDJANJE OSTALIH CLANOVA FORUMA NIJE KULTURNO

Ponedjeljak, 22. Decembar 2008

Internacionalni fakultet u N.Pazaru je visak...ne treba...mlogo je...a kvalitetom je daleko iza ovog drzavnog...ne treba...hiperprodukcija diploma...ne treba...visak

Nedjelja, 21. Decembar 2008

svi koji se zaposle a imaju tu diplomu verovatno imaju i clanske karte odredjenih politickih partija...tako neko vreme doslo...tesko nama o|

Nedjelja, 21. Decembar 2008

O Pazarcima

celo vece u jednoj beogradskoj diskoteci pazarac pokusava i kani se da pridje jednoj lepoj devojci...taman smogne snagu i krene da je startuje ona ode u toalet...kad se vratila,pazarac prilazi i pita je-"Haa,pisalj ti"?

Subota, 20. Decembar 2008

Facebook

zna li neko fazon kako mogu videti ko je bio na mom profilu?hvala i selam

Ponedjeljak, 15. Decembar 2008

Vasa Istorijska Licnost

Muhamed s.a.w.s...godinama se na jednom britanskom univerzitetu na kraju godine vrsi izbor i anketa ko je najznacajnija licnost covecanstva ikad...uvek je pobednik isti...i kriscani to priznaju i prihvataju...poslednji Bozji poslanik a.s. bio je i zauvek ce ostati najveca i najznacajnija licnost...do dana Ustajanja...

Četvrtak, 11. Decembar 2008

Bekstvo iz zatvora(Prison break)

ima li nekoga ko bi mogao da mi nabavi prva dva serijala na CD-u,naravno platio bih tu usugu..unapred zahvaljujem.selam

Subota, 06. Decembar 2008

otkud ti znas dal ja uspevam da opravdam svoje stavove kod roditelja?nemoj da se ljutis odmah...samo bi mi stvarno blo drago da zabrane taj tzv univerzitet...zna se ko upisuje dole jel tako? selam!!!

Petak, 05. Decembar 2008

intenacionalni univerzitet treba da se ukine i momentalno prestane sa radom...a vodece ljude univerzziteta na psihijatrijsko lecenje zbog hiperprodukcije diploma :-)))

Petak, 05. Decembar 2008

Sta trenutno slusate?

malo slusam Ukica Enesa...dobar mu je album al malo preteruje sa onim zavijanjem...najbolja pesma je ona sto mu je napisao ALDINO