Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 35.

Subota, 23. Oktobar 2004

Autor: KZK

Poziv na Red

Citirano Orginalno od PAUK_ Cije je ovo dvoriste? Pa valjda policijsko Nije ni chudo shto raja koja "uredjuje" i uchestvuje na ovom forumu raspolazhe sa tolikim podacima o| Uglavnom, svaka chast za trud koji policija ulazhe (o) (o) (o)

Subota, 23. Oktobar 2004

Poziv na Red

Vidim da vam ne smeta brisanje komentara i chitavih tema. Dal' je ovo pochetak vashe "pristrasnosti" ili vi nikad niste ni bili to shto ste sami sebi "nakachili" Uostalom, koji su to novi chlanovi foruma. Navedite ih. Osim mene, koji sam nekih dvadesetak dana, josh ko. Da nisu mozhda neki ljudi koji su vech duzhe ovdje skontali shta ste vi radili i shta josh uvjek pokushavate da radite Mene shto se tiche, meni je jasno ko ste vi i shta ste Znachi, banujte slobodno, kad ste vech zapucali i napali...

Subota, 23. Oktobar 2004

Fk Novi Pazar

Pa ovako onda, "neki" su pominjali da che dolaskom na vlast na prethodnim izborima uvesti fknp u prvu ligu, a sada kad su proshli izbori ni ne pominju taj nama dragi klub. Ispostavilo se u stvari da njih mnogo "zabole" za fk novi pazar. A to da ne treba pominjati ljude koji su govorili da che da sponzorishu fknp mozhe napisati samo neko ko nikad nije ishao ni na jedno gostovanje tog, nama dragog kluba, i negdje izdaleka navija za neki od rezhimskih klubova(zvezda i partizan) i pri tom ga takodje...

Subota, 23. Oktobar 2004

Francuska i zabrana vjerskih simbola

Ma francuska ima svoja groblja u srbiji i oni su ko nekakav njihov saveznik. Shta ochekivati drugo od srpskog saveznika u vechini ratova(pa i ovim posljednjim)

Petak, 22. Oktobar 2004

Bosanski jezik u školama

Citirano Orginalno od Tutinac Haha. Odmah politizacija... Kako hocete... ali ovo je nesto sto se nikako NE SMIJE politizovati !!!! Chakaj malo, a ko to politizuje

Petak, 22. Oktobar 2004

Bosanski jezik u školama

(o) (o) (o) (o) (o) Dzudzevich Esad, jedan je Dzudzevich Esad, Dzudzevich Esad, jedan je Dzudzevich Esad (o) (o) (o) (o)

Petak, 22. Oktobar 2004

o Moderatorima

Pa ako nekog to uznemirava onda je trebo temu da nazove "podrzhite moderatore ili ima da vas nema". Ne znam shto bi se lagali i nazivali stvari onakim kake nisu

Petak, 22. Oktobar 2004

o Moderatorima

Citirano Orginalno od hadalj Zato i sva ova diskusija da bi otklonili ono sto nas uznemirava. Ma nego shta, od svega shto je uklonjeno su moji postovi na ovoj temi, a vjerujem i postovi josh "nekih"

Petak, 22. Oktobar 2004

o Moderatorima

Citirano Orginalno od hadalj E to ne radim, zamisli sad nesto se naljutim na neki tvoj post i onda ti zvoknem 1 i ti ode u crveno. he he he, sigurno ima toga, al ja sam za fer ocene Neki to rade, ko shto kazhesh. Moram da kazhem da je Gerilac najochitiji primjer za "objektivno dvoumljenje" ljudi sa ovog foruma koji su ga ocenjivali, pa neka bude da je ovo on pod drugim nickom Citirano Orginalno od hadalj evo i ja sam puno puta bio otvoren pa nemam 4 no bogomi 8 Ma ti si legenda, ODLIKASH, shto ...

Četvrtak, 21. Oktobar 2004

Francuska i zabrana vjerskih simbola

Ma konta vechina ovdje o chemu se radi. Prichalo se puno po medijima o ovom. Francuzi su dokazali po ko zna koji put da su jedni od vechih neprijatelja i slugu amerike. Sad mi je posebno drago shto su im oni majmuni torcidashki onda na utakmici hajduk-marsej(ili neki drugi francuski tim, ne sjecham se sad bash najbolje) zaklali onog "bengalskog" pijetla prije utakmice

Četvrtak, 21. Oktobar 2004

o Moderatorima

Citirano Orginalno od hadalj Molio bi da se ne brisu postovi, bar oni koji se nadju ovde, jer ukoliko uskracujemo konstantno pravo glasa pojedincima, onda znamo sta se desava R E V O L U C I J A Jel' mislish na onu francusku "burzhoasku" revoluciju. Ma pusti se ti tih folova, samo diktatura. Znachi UDRI BRUCE LEE, CEPAJ BRUCE LEE, POBI GI SVI

Srijeda, 20. Oktobar 2004

NAJ Avatar !

Citirano Orginalno od Gerilac Eh, da si ti vidjela mojeg macka, zakovala bi. Cekaj malo, pa ovdje je tema avatari, ili sam se ja zajebo

Srijeda, 20. Oktobar 2004

Sta mislite o zavestanju organa?

EDITOVANO U KORPU ZA OTPATKE... Hadzied.

Petak, 15. Oktobar 2004

KAKO UPROPASTITI TEMU

Ima osjechaja za stvari, shto bi rekli "ljezetlija"

Petak, 15. Oktobar 2004

Pitanje

Ma to je onaj sa bradicom koji zadnje vrijeme ganja neku prichu o "sandzaku" ko shto je don kihot ganjo vetrenjache

Petak, 15. Oktobar 2004

Pitanje

Ja sam samo za cjelovit Sandzak, normalno ne onaj koga trazhi Cvetko i njegova "stranka protiv sandzaka"

Četvrtak, 14. Oktobar 2004

Novo pecene "parajlije" u Novom Pazaru

Citirano Orginalno od Arhitetkinja ...sta mislite o njima. Ja mislim da su oni novopecheni a ne "novo pecheni" To je moj prvi utisak o njima

Početak mjeseca Ramazana

I od mene mubarek ramazan :klanja: Shta rechi osim "musliman je mio ma koje vjere bio" :klanja: :klanja: :klanja:

Pitanje

Kad je pisana ustavna povelja nash jedini predstavnik u toj komisiji za izradu iste, Esad Dzudzevich, je napustio komisiju i taj akt je postao neobavezujuchi za pripadnike nasheg naroda. Razlog je taj shto je donijet na ushtrb nas i shto nisu usvojene sugestije jedinog nam predstavnika, a i nas uopshte. Zanimljivo je da je predstavnik shestova, charovine, rajeticha i dezheve(ramiz crnishanin) ostao u toj komisiji i dao legitimitet usvajanju tog akta koji je donijet klasichnim pravnim nasiljem. J...

Koalicija Kostunica Ljajic?

Citirano Orginalno od SAJO SUPERMEN Uzmi onog SESTOVOBOY-a pod ruku pa setajte korzoom uostalom oni su ti preci nego braca koja su u SDA. Ma kojim korzom. Korzo je za njih misaona imenica. Nekako bi im najbolje pripsalo da shetaju charovinom, rajetichima i po ostalim srpskim ognjishtima, ali je Dr. Sulejman Ugljanin, znajuchi da ne mogu tamo i da bi se ta idila brzo prekinula(naravno na shtetu te "nashe" bagre), odredio njima jedno i jedino mjesto gdje mogu da budu, a to je MISHJA RUPA. Znachi,...