Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 151.

Četvrtak, 25. Oktobar 2012

Autor: wow

Muftija Muamer ef. Zukorlić

Glavni muftija Muamer ef. Zukorlić bio je gost emisije "Kažiprst B92" 24.10.2012. godine. Tema emisije bila je promocija knjige "Fenomen muftija" akademika Filipovića koja je dan prije promovirana na beogradskom msajmu knjiga. Pored knjiga u emisiji je bilo riječi i o istjerivanju vjeroučitelja, odnosu sa novim predsjednikom Srbije, jedinstvu Islamske zajednice i dr.

Četvrtak, 19. Juli 2012

Suljo i Rasim nekad i sad

Rasim Ljajić: Ponovo ministar - samo u ludilu! Ni u ludilu više ministar Ljajić ipak ulazi u vladu Lider SDPS Rasim Ljajić potvrdio da će biti potpredsednik i ministar u novoj vladi Srbije, uprkos stavu DS. Ministar u vladi biće i lider SDA Sulejman Ugljanin. ... Da ne pricamo o strasnim ćetnicima iz redova SNS, koji bjehose strasni dok se uteravo strah Suljovim i Rasimovim biracima i dok se DS uzdizao u nebesa a sad Kurto i Murto u zagrljaj Nikolicev padose. Narode moj bosnjacki otvori oci... R...

Četvrtak, 28. Juni 2012

Koštunici orden Republike Srpske Šumska lenta za Koštunicu "Uveren sam da je Republika Srpska izgrađena na najčvršćim temeljima, što je pouzdan zalog i jamstvo njene uspešne i sigurne budućnosti. Najiskrenije Vam zahvaljujem što ste mi pričinili ovu veliku, najveću čast i želim Republici Srpskoj da u miru i blagostanju napreduje na korist srpskog naroda i svih njenih građana. Hvala vam." KOŠTUNICA JE PREKO UGLJANINA ORGANIZIRAO NAPAD NA ISLAMSKU ZAJEDNICU Ugljanin je Koštuničin mačor! Zašto ugov...

Srijeda, 27. Juni 2012

'Neobični' hadisi

Citirano od "Nihad" Ti si iz verodostojnog hadisa izbacio cinjenicu da se govori o munaficima pa onda tako nastalu tvoju verziju hadisa primjenio na svakog dobrog govornika u cilju da dobre govornike satanises i od njih napravis neprijatelje muslimanskog ummeta. Ti dakle svjesno prepravljas hadise kako bi ih koristio u borbi protiv Muftije Zukorlica. Nemam komentara. Tvoje djelovanje je zaista opasno po lakovjerne insane. Ne bi on prepravljao hadis da je Suljo dobar govornik. Teski su to bolesn...

Petak, 08. Juni 2012

Tvoje pisanje potvrdjuje da ti imas uzviseno misljenje o sebi. Stavio si sebe iznad institucije Rijaseta IZ-e BiH, iznad Islamske zajednice, iznad uleme. Na osnovu cega ti baziras svoje stavove? Imas li ti jedan valjan argument? Tebi je svaki argument valjan samo i samo ako je u korist politike koju sprovodi Suljo i njegova partija. Pogledaj ovaj link. Ocekujes da vise vjerujemo tebi nego ovim ljudima? Zbog cega? Jer je to rekla tajna ulema? Ili onaj koji je svoj nefs ocistio? Znaci oni ne valja...

Petak, 08. Juni 2012

Salahoodine na sledecoj sjednici Rijaseta ima da povedemo Sulja pa ce sva ulema da suti dok on sam donosi odluke i ceka da mu dodje "besare" ili kakva "objava". Stvarno ste vi ćudni, kakav islam, kakvi propisi, kakva ulema - dok Suljo sveti ne preseće nema ispravne odluke.

Petak, 08. Juni 2012

Manjine u Srbiji – meta državne represije

A gdje je Suljo (u kojeg pojedini slijepo vjeruju) da se oglasi? Kad su mu sina hapsili zagalamio je ko da su mu ga zaklali. Ovo je poslednji korak i upozorenje pre nego što Bošnjaci budu prinuđeni da sami brane svoje živote i svoje dostojanstvo - istakao je Ugljanin

Srijeda, 30. Maj 2012

Vođa

Citirano od "Salahoodin" Muhammed, alejhisselam, je izvršio Hidžru iz Mekke u Medinu, pa se onda, kada su se za to uslovi ispunili, vratio u Mekku. Hidžra Muhammeda s.a.w.s. je bila nakon hidžre njegovih ashaba, dok je "hidzra" Suljova obicna bjezanija i ostavljanje svojih drugova na cjedilu. Bosnjaci su prebijani, iseljavani, ubijani dok je ljider bio na sigurnom. Totalno suprotno od tvoj primjera. Treba da te je sramota da u istom tekstu pomenes naseg dragog Poslanika s.a.w.s. i svog ljidera ...

Četvrtak, 24. Maj 2012

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Ugljaninovi traže vakufsku direkciju Povodom rasprave o izmenama Zakona o vraćanju imovine crkvama i verskim zajednicama u Skupštini poslanik Liberalno demokratske partije Kenan Hajdarević je konstatovao da je Zakon o vraćanju imovine crkvama i verskim zajednicama „najbolji primer kako neprimenjivanje nekog zakona, odnosno donošenje nekoga zakona može da bude inicijalna kapisla za političku nestabilnost, u ovom slučaju u Sandžaku“. Od usvajanja Zakona o vraćanju imovine crkvama i verskim zajedni...

Utorak, 22. Maj 2012

Rasim i Muamer NEKAD I SAD

Citirano od "Salahoodin" I ja sam za to da se stvarima pristupa činjenično On je na tom intervjuu bio vidno potrešen dešavanjima u gradu i tu izjavu je dao više iz revolta. Na sljedećem intervjuu na Regionalnoj TV novinar mu je i postavio to pitanje gdje je on i pojasnio zašto je to rekao. Jadni su tvoji arsini i tvoje cinjenice. Ti volis Sulja vise od baba pa ga zato totalno emotivno dozivljavas i njegove provale po medijima pravdas njegovim psihickim stanjem i to je tebi cinjenica? Jesil ti p...

Ponedjeljak, 21. Maj 2012

Nikolic novi predsjednik Srbije

Ponovio se slicna kradja kao na referendumu za Ustav. Po ovim brojkama sto objavi suljovac Prizrenac u Novom Pazaru je izaslo preko 58% s'tim sto ne znamo koliko je bilo ponistenih listica tako da je vjerovatno oko 60%. Vecina mojih prijatelja kao i vecina sire porodice juce nije glasalo. Oni koji jesu kazu da je bila evidentna dosta manja izlaznost nego prosli put. Vjerovatno je izlaznost bila kao i u cijeloj Srbiji. Al lopovi ne miruju. A sta misle oni koji kradu glasove da ih nece neki belaj ...

Petak, 18. Maj 2012

Suljo i Rasim sad. Pogledaj snimak bosnjo i skontaj cije su oni sluge danas:

Utorak, 15. Maj 2012

Dokazi: Krađa i kupovina glasova na izborima 2012

Tadić uzurpirao kompletnu vlast Mi smo posle 12 godina došli praktično na istu tačku da ponovo imamo vlast jednoga čoveka koji je stavio sve pod svoju kontrolu, a to je Boris Tadić. Ako uništite tri osnovne grane državne vlasti, i sve kontrolne mehanizme, ako tužilaštvo radi na SMS, ako nema nezavisnog suda – a bila sam u parlamentu i znam da su partije davale svoje sudije - onda je to totalna uzurpacija vlasti koju je izvršila grupa ljudi čiji je centar Boris Tadić i njegov kabinet, grupa ljudi...

Ponedjeljak, 14. Maj 2012

SVE ŽUĆI, LAŽLJIVIJI I MANJETIRAŽNIJI BLIC "U toj banci postoji ugovor o pozajmici u kome je naznačeno preko trideset osoba, osnivača Grupe građana i drugih sljedbenika i poštivaoca ideja koje promovira Muftija Zukorlić koje su pozajmile vlastiti novac Grupi građana kako bi ista njime garantirala Ministarstvu finansija i preuzela novac budžetom predviđen za finansiranje kampanje predsjedničkih kandidata. Taj dokument je priložen u banci i dostupan Agenciji za borbu protiv korupcije i drugim regu...

@na-braniku-grada Postoje materijalni dokazi, postoje svjedoci. Ja sam ocima svojim video te snimke. I video sam samo clanove SDA u izbornoj komisija na ta dva biracka mjesta. A ti ako ne vjerujes pogledaj ovaj link pa sam procijeni dal su glasovi pokradeni: http://www.sda.rs/index.php?akcija=obave…psirnije&id=142 Citiram www.sda.rs: "U Novom Pazaru je od 69.983 biraca, na referendum iza?lo 59 odsto, od kojih je 98 odsto glasalo za novi Ustav." Hoces da kazes da je 41289 Pazaraca glasalo za Usta...

Citirano od "na-braniku-grada" Sprovela ih je valjda drzava, ne lupaj molim te. Ja stvarno ne znam, nemam nikakvih dokaza. Tvoje pretpostavke nisu nikakav validan argument. Cinjenica je jedno, to je da je jednoglasno izglasan. Izglasao bi se i bez nas, samo sto smo mi na ustrp toga vise dobili, a manje izgubili, nejse, ti to ne svatas. Ja u klin ti u plocu. Govorim o kradji koju je sprovela SDA. Kradji glasova ne o beeeep Ustavu! Snimana su dva biracka mjesta neprekidno 48 sati. Materijal je pr...

@na-braniku-grada Sda je sprovela izbore za Ustav i tom prilikom pokrala glasove gradjane - to sam naveo kao negativni primjer tvojeg moralisanja. Ko o cemu... Pokrali ste glasovi - sredstvo, izglasan je Ustav - cilj. Citiram te: Formula "cilj opravdava" sredstvo je postala uzrok bezbrojnih zlocina. Nisam ulazio u dalje analize Ustava. Citaj pazljivije i ne skreci paznju sa cinjenice da ste to sredstvo svi opravdali. Djindjic bio veci cetnik od Kostunice i Velimira Ilica? Mozda zato jer nije ima...

Nedjelja, 13. Maj 2012

Salahoodin - dolazis sa portala emirovog da ovdje dersis o niskim udarcima i napadima na licnost diskutanta? Imas li ti obraza covjece? Ocisti svoje dvoriste prije nego tudje krenes da kritikujes. na-braniku-grada - Onaj kome je ucinjen zulum ima pravo na odbranu i na svoj hak. To nema veze sa time sto ti pricas. A kad vec pominjes nacin borbe u kojem cilj opravdava sredstvo pitam te javno: Zasto ste opravdali kradju na izborima za Ustav Srbije? Zasto opravdavate uopsteno kradju na izborima? Zna...

Nedjelja, 13. Maj 2012

Salahoodin, djesavanja u Islamskoj zajednici nisu Kosovski boj pa da imamo oprecna misljenja historicara o tome. Te stvari su se djesavale u neposrednoj, nasoj, proslosti i agresori i branioci su jos zivi. Znaci mogu da govore o tome a mnogo toga je receno, zapisano, snimljeno. Sta ga mutis kad mutno nije? Devedesetih se to djesavalo a tek treba da se pise za generacije koje dolaze da uce o vasoj izdaji. Vi ste cak u stanju pozeljeti raspad Rijaseta IZ-e BiH za hatar svoje stranke - toliko dalek...

Nedjelja, 13. Maj 2012

Haj sto su omudreli ovi Suljovci otkako se usafise u Rasimov saf. Stara metoda Suljove sajber uljeme koja spremno docekava njegove greske i "neukim" masama objasnjava kako to ustvari i nisu greske i kako je to ispravno. Prvi koji je demek na braniku grada tvrdi da je licemjerno citirati Kur'anski ajet ukoliko je polje o kome se raspravlja politika ili se tice politike. Odgovor je vrlo prost branioce, meni je islam na prvom mjestu i ja sam musliman gdje god da se nalazim i sve gledam kroz prizmu ...