Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 55.

Srijeda, 04. Juni 2008

Autor: stati(sti)car

Za koga cete navijati na EP-u ?

Ovim redom: - Italija - Turska - Hrvatska

Srijeda, 07. Maj 2008

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

Uživajte.. .. Roma Roma Roma, core de stà città, unico grande amore, de tanta e tanta gente, che fai sospirà. Roma Roma Roma, lassace cantà, da stà voce nasce un core, so centomila voci che hai fatto nammorà. Roma Roma bella, t'ho dipinta io, gialla come er sole, rossa come er core mio. Roma Roma mia, nun te fa cantà, tu sei nata grande e grande hai da restà. Roma Roma Roma, core de stà città, unico grande amore, de tanta e tanta gente, ch'hai fa...

Četvrtak, 01. Maj 2008

Srbija potpisala SSP sa EU

Bosniaco, svaka ti je na mestu... (o) (o) (o) ..

Srijeda, 30. April 2008

Srbija potpisala SSP sa EU

Hvala Bogu, jedan pravi i konkretan potez Tadića...

Ponedjeljak, 21. April 2008

Grb i zastava - Novi Pazar

Meni se, od svih ovih predloga, iskreno, ni jedan ne sviđa... Svi su baš amaterski odrađeni...

Četvrtak, 10. April 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

@Jahja, Ja stvarno ne znam koju si ti tekmu gledo, al Liverpul je, i rezultatom, i igrom, razbio Arsenal! Tvoja stvar je što navijaš za Arsenal, al još 10 puta da igraju dvomeč ove dvije ekipe, svaki put proći će dalje Liverpul, 5-ruki prvak Evrope! Pozdrav!

Srijeda, 09. April 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

[SIZE=3]You'll never walk alone[/SIZE] When you walk through a storm hold your head up high And don't be afraid of the dark. At the end of a storm is a golden sky. And the sweet silver song of a lark. Walk on through the wind, Walk on through the rain, Tho' your dreams be tossed and blown. Walk on, walk on with hope in your heart And you'll never walk alone, You'll never, ever walk alone. Walk on, walk on with hope in your heart. And you'll never walk alone, You'll never, ever walk alone.

Nedjelja, 06. April 2008

Spot the Fake Smile

19 od 20.. ..zeznula me ona kineskinja A, inace, stvarno su ruzni.. ..mada to su Britanci, pa i ne mora im se puno zamerit...

Petak, 21. Mart 2008

Nas Basko,nas kralj na vrhu Sveta!!!

Ljudi, dajte da svi zajedno pokrenemo i kandidujemo našeg Baska kao zaslužnog građanina za novi pasoš Srbije... Нови српски пасош – ново лице Србије" Влада Републике Србије, "Вече&#1...

Srijeda, 19. Mart 2008

Kalco,Primera,Bundesliga,Premijer...

(o) (o) (o) And_U_Price, još da nije sudija korumpiranih u Seriji A, realna situacija bi bila da Roma beži Interu min 5 bodova u ovom trenutku... Al' šta da se radi...ima još 10 kola...ćeraćemo se.. .. A što se Milana tiče, trebali bi da se okrenu igranju revijalnih utakmica veterana.. ..dva poluvremena po 30 min, za toliko valjda ovi njihovi penzosi imaju snage.. ..

Ponedjeljak, 17. Mart 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

Finale: ROMA - LIVERPUL

Četvrtak, 13. Mart 2008

Sta trenutno slusate?

TONY CETINSKI - "Ti si najbolje".. .. Tebi je rođendan, a ja praznih džepova, al Bože moj, nismo svi djeca finih kvartova... A pahulje, ko proklete, na tvoj kaput lijepe se i ne znam gdje povesti te, da nas maknem s ulice... Jer ti si najbolje, najbolje, moj dobri anđele... Od svega što su mi donijele sve ove sive godine, ti si najbolje, moj dobri anđele, za mene najbolje! Nekada plašim se što u meni vidiš ti, a onda me umire oči pune ljubavi i bogat sam ko da sam kralj i gospodar oblaka i ne zn...

Četvrtak, 13. Mart 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

Izvlačenje u petak 14.03.2008. god. u 13 časova. Ostao je jedan (ali vrijedan ) italijanski klub - ROMA - i svako ko misli da je 1/4 finale njen krajnji domet, grdno se vara.. .. FORCA ROMA!!!

Četvrtak, 13. Mart 2008

Pokušaj prevazilaženja problema u IZ

Problem je vrlo lako rešiti... IZ-u je, kao prvo, potrebno iz korena apolitizovati, tj. skloniti politiku i političare iz džamija... Moje mišljenje je da treba da ostanu da postoje obe IZ-e u Srbiji, ali da mi Bošnjaci pripadamo, ko i do sada, Rijasetu bosanskom, a ostali muslimani u Srbiji Rijasetu srbijanskom. Kad kažem da mi Bošnjaci jesmo deo organizacije bosanskog Rijaseta, hoću da kažem i da Muftiju sandžačkog treba promijeniti, tj. na mesto Muamera Zukorlića postaviti imama koji će biti s...

Petak, 07. Mart 2008

LIGA SAMPIONA 07/08

Jahja, Real-ROMA 1:2 (o)

Četvrtak, 10. Januar 2008

Formula 1 sezona '08

Tarik, sto mi brises komentare? Nisu bili nikakve uvredljive sadrzine?! Ako mi izbrises jos neki komentar, kazacu te Velicku.. ..neces polozit nikad, ni Metalne 1, ni Metalne 2.. ..a videcu i sa Zlatanovicem da te malo driblne na Organizaciji

Subota, 05. Januar 2008

Intel ili AMD

Zivot...ovaj ..Intel je zakon!!!

Subota, 05. Januar 2008

Sta trenutno slusate?

Eros Ramazzotti - Solarita

Četvrtak, 03. Januar 2008

Nas Basko,nas kralj na vrhu Sveta!!!

LEGENDA... :klanja: :klanja: :klanja: