Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 25.

Srijeda, 15. Septembar 2004

Autor: Anita

pozdrav

volim zemlju u kojoj zivim zbog kulture,cistoce i naroda.

Četvrtak, 29. Juli 2004

Peh je...

pech je kad mi se spava a ja moram na posao da idem. o|

Četvrtak, 29. Juli 2004

Zelje, pozdravi i cestitke

videla sam danas da je nekom DADU rodjendan. Srecan rodjendan i sve najlepse u zivotu

Utorak, 27. Juli 2004

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

blago tebi sto se svakog dan smejes ono pravo,i ja se svako dan smejem al to nije ono pravo,al eto mene u petak u NP pa onda ima sve da nadoknadim i ima da se smejem al ono pravo,i onda kad se vratim ovamo da mi traje. Pozdrav za tebe i hvala na kometaru.

Utorak, 27. Juli 2004

selam

poslednje sta sam gledala je PERIODE 1,i mogu da kazem da je film super,i preporucujem svakom da ga gleda Pozdrav

Utorak, 27. Juli 2004

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

bilo je to odavno,pre 4-5 meseci u Novom Pazaru,sa mojim prijateljem iz CH,al se sa njim uvek ono pravo smejem jer smo oboje ludi--kad smo zajedno----jedva cekam da ga vidim u subotu,pa da se ponovo posle dugog vremena pravo smejemo Selam za sve...

Ponedjeljak, 26. Juli 2004

Gde cete ove godine na letovanje?

i kako je bilo u Petrovcu, jesi li se pravo odmorio.Ja akobogda u nedelju vece pravo za Petrovac. Opisi mi malo kako ti je bilo

Sellam

Meni je sestra poslala nesto iz Np i to sto mi je poslala bilo je zavijeno u jednom papiru,ja bih rekla da je to jedna stranica od nasih novina,i na tom papiru je pisala ova adresa ,svidja mi se ovaj forum zato sto je nas narod iz Np, a i to sto imaju slike naseg grada N.Pazara,a te slike su mi i trebale,da pokazem nemcima moj grad A imam jedno pitanje za" Fingersbroken"je si li ti isao u gimnaziji,ja mislim da si ti bio skolski drug moje starije sestre

pozdrav

Pridruzujem se cestitkama,Bucu sve najbolje u braku i da ima dosta lepe i zdrave dece,a Hanumi srecan rodjendan i sve najbolje i da nam doceka jos 100 u zdravlju i sreci

Petak, 23. Juli 2004

ciao

Ma kakva Turska prosle godine nisam mogla da se odbranim od Turaka,krasni Petrovac,mirno nema buke,niko te ne dira,ne dobacuju ti seljaci,sve kulturan narod.Ne idem na more da uzivam po diskoteka,idem samo da se odmorim

Četvrtak, 22. Juli 2004

najlepsi kupaci kostimi.

Za ovo leto kupaci kostimi,narucite na adresi www.Anita.com

Četvrtak, 22. Juli 2004

sellam

Petrovac!!! Tu je najbolje mesto za odmor.

Ponedjeljak, 19. Juli 2004

Selam

Hvala Pink

Petak, 16. Juli 2004

sellam

srecna veridba mojoj sestri S....Da mi bude najsrecnija zene na svetu

Četvrtak, 15. Juli 2004

sellam

Islam ne ponizava nikoga,i ova tema je najgluplja tema koju sam dosad cula,jer svaka zena muslimanka u svetu je jos jaca sto se vere tice.Ovde u Minhenu ima jedna Sandzacka dzamija i veruj te mi da u Ramazan zene vise klanjaju ovde nego dole kod nas u Pazaru. Ponosim se tim sto sam muslimanka Zapad ne ponizava zenu niti Islam

Utorak, 13. Juli 2004

Selam

Hvala vam na vasem misljenju I ja mislim da je studentima samo 90 dana dozvoljeno da se radi.Drugarica mi ovde studira(Minhen-u)i dozvoljeno joj je samo 3 meseca da radi.Pozdrav za sve Sandzaklije.i jedan veliki pozdrav za drugaricu Draganu iz Krusevca. Prijatan Dan!!! (o) (o)

Utorak, 13. Juli 2004

Novi Pazar,Novi Pazar...!!!

(o) (o) Slike su prave,svaka cast Poljubac za sve nase fudbalere,i nek nastave ovako. NOVI PAZAR NOVI PAZAR NOVI PAZAR NOVI PAZAR NOVI PAZAR (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o) (o)

Utorak, 13. Juli 2004

selam pazarci

U Minhenu evo nedelju dana pada kisa ne prestaje,i kisa je najavljena sve do pocetka avgusta o|

Ponedjeljak, 12. Juli 2004

Osiguranje broj 1 u svetu

Allianz osiguranje!!! Allianz Jendrzytza tel.089 30 40 52 fax.089 30 77 91 52 Knorrstr.20 80807 München Za sve druge informacije obratite se meni licno Anita 0162 52 83 646 Danke

Petak, 09. Juli 2004

Selam Pazarci

Hvala vam na vasem misljenju.Puno pozdrava sa radnog meste iz Münchena,pa se vidimo dole u Novom Pazaru 1.avgusta.