Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Subota, 19. Juli 2008

Autor: weborium

Ubrzati FireFox 20%-30%

Da, cak ima jos uvek onih sajtova koji mogu da se otvore samo iz Internet Explorera-a. Za neke naravno mozete preuzeti dodatak za Firefox. Jel vam to zvuci poznato?

Četvrtak, 17. Juli 2008

www.uredjenjestana.com

Jesi li probao v1.5. Lepo su odradili i doradili. Bitna prednost je integrisansa SEF komponenta, što meni lično puno znači, a imaš i mogućnost da instaliraš praznu Joomlu bez gomile svega i svačega. Joomla je ok za jednostavnije sajtove, naročito ako imaš nešto tipa svog templatea, ali za malo zahtevnije/specifičnije zahteve, zna samo da zakomoplikuje život.

Četvrtak, 17. Juli 2008

Ubrzati FireFox 20%-30%

Meni je već navika da otvaram u sva četiri browsera sajtove koje radim pa često to uradim i sa drugim sajtovim, naročito ako vidim nešto novo. A što se tiče ličnog korišćenja, nema pravila, za neke sajtove koristim firefox, za neke operu, za neke IE, dok Safari ne koristim. Izgleda komplikovano, ali meni je savršeno prirodno

Četvrtak, 17. Juli 2008

Oglasi za posao

Ima i ovaj sajt za poslove: www.posaoioglasi.com

Četvrtak, 17. Juli 2008

Internet radio

Ovde ima mnoooogo radio stanica www.tjuner.com

Četvrtak, 17. Juli 2008

Kako se može štampani tekst iz knjige skenirati i prebaciti u Word?

Skeniras, i onda to konvertujes u tekst. Po meni najbolji softver za tu namenu je Aby Fine Reader. Imas i drugu opciju ako neces da se mucis, jer i uz najbolji skener i softver za ovo ti treba puno vremena (zavisi i od velicine knjige). Platis nekome - fotokopirnice, oglasi... i dobiješ ono što hoćeš.

Četvrtak, 17. Juli 2008

Besplatni programi ( Tools)

Polako i pažljivo sa besplatnim softverom. Ne kažem da su svi takvi, ali jedan ne mali broj sadrži i dodatke koje ne zelite da imate na svom racunaru, a uz instaliranje nekog besplatnog softvera i ne znate da ih imate.

Četvrtak, 17. Juli 2008

F-secure...

Ja koristim F-Secure i program je stvarno odličan. Posle svih onih besplatnih propuštajućih tipa avg, avast i sl. ili Kasperskog koji (moze da kaze ko sta hoce) starno gusi racunar, meni je F-Secure stvarno odličan. Dobio sam prvu godinu free, ali bez problema ću da ga platim kada isteknem. Inače nije strasno skup, a obnova se i pored toga plaća samo 50% od cene. Vredi.

Četvrtak, 17. Juli 2008

Koji web hosting provajder?

Ja hostujem nekoliko sajtova za klijente kod AdriaHost-a (www.adriahost.com). Skroz su ok sto se tice ponude za firme, placanje rade na sve nacine za koje ja znam, kes, preko racuna firme, karticama... Meni licno je najbitnija podrska ako se desi da nesto ne radi. Imao sam iskustva i sa jos nekoliko domacih hostinga od kojih nikako ne uzimaj kod Verata jer kad im das pare, vise te nece smatrati za nekoga s kim treba da pricaju dok ne dodje sledeca naplata. Sezamhosting ima solidnu ponudu, ali po...

Četvrtak, 17. Juli 2008

Ubrzati FireFox 20%-30%

Instalirajte novi Firefox 3. Ja obicno i ne primecujem toliko brzinu kod otvaranja strana jer imam brzu konekciju, ali kod v3 je to ocigledno

Četvrtak, 17. Juli 2008

www.uredjenjestana.com

Pa ok - Joomla! Ti si radio template ili si prepravljao neki?