Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-6 od 6.

Četvrtak, 22. Oktobar 2009

Autor: Miso

Sudo masina

Postovanje i pozdrav svima !! Mozda se neko razume u sudo masine , pa se nadam da ce mi malo pomoci. Naime imam sudo masinu DW12 Eurotech (made in Italy, kupljena u Pazaru ), nema dovoljan nivo vode, grejaci u njoj su pola u vodi a pola nisu , znaci nisu celi potopljeni u vodu , a sto bi mislim trebalo , e sad to smo videli tek kad je jedan tockic na fioci poceo da se topi . Verovatno hidrostat ranije prekine uzimanje vode . Pitanje glasi , - zbog cega ? Da li moze rucno da se podesi hidrostat ?...

Utorak, 15. Septembar 2009

Obavestenje putem e-mail poruka

Da , ali ne mogu nista da izaberem ,mislim o cemu bi' hteo da me skripta obavesti na svoj e-mail, imam samo opciju > izabrane teme ponistiti <

Utorak, 15. Septembar 2009

Trazim pomoc oko kvara

Znate kako , evo tacno sta se desava , kad ukljucim komp i monitor u struju , normalno je da se ukljuci i monitor izbaci ono BENQ i za par sekundi nestane , monitor inace radi na drugom racunaru , e sad na kompijuteru se sve pokrene normalno , mogu da otvorim dvd/rw , okrece se ruter na procesoru , radi ventilator onaj na napajanju , radi i jos jedan sa strane , ukljucim ga normalno na taster za ukljucivanje i gasim ga isto tu samo malo duze zadrzim ,na maticnoj ploci ima jedna dioda svetli zele...

Ponedjeljak, 14. Septembar 2009

Trazim pomoc oko kvara

U jednom servisu je otisla maticna , u drugom i maticna i procesor , sad neznam sta da radim doneo sam komp kuci , jer ako stavim novu maticnu moracu i novu ram kao i novu graficku , e sad kao sto si rekao ne kupuje mi se nov racunar , nego bi' popravio ovaj postojeci , ali neznam kako da vidim sta ustvari od tih delova treba da trazim , on struju ima svuda , otvara se dvd/rw , okrece se kuler na procesoru , jednostavno nece da pokrene operativni sistem , monitor se ukljuci ali na njemu nema nis...

Nedjelja, 13. Septembar 2009

Trazim pomoc oko kvara

Pozdrav svima ! Kompijuter mi se pokvario , naprimer kad sam hteo da ga ukljucim jednostavno nije hteo , mozda tek iz treceg puta morao sam da ga iskljucim iz struje pa ponovo , posle odprilike mesec i po vise nece nikako . Neznam gde da vidim koja mi je maticna ploca , kako da znam koji mi je procesor i kako da proverim da li je ispravan , racunar je donet iz Svajcarske polovan i dat mi je ,pokusao bi sistemom eliminacije da vidim u cemu je kvar , otvarao sam skidao sve nista nemogu da vidim ,o...

Nedjelja, 13. Septembar 2009

Potpuno si u pravu !

Znate kako , istovremeno pozdrav za sve ovde -kad sam dobio racun od sokoj-a naravno prvo sam posetio njihov sajt na kom verovali ili ne u kartici KORISNICI ne da su postavljena tako glupa objasnjenja zasto treba da se placa sokoju nego su postavili i glupe primere citiram : Da li cete uzeti auto od komsije a da ga pri tom ne pitate ili obucu svoje setre a da je predhodno niste pitali . Znaci samo se PRAVDAJU kao kad neko hoce da Vam uvali nesto , Zamislite samo kad bi Vam poreska objasnjavala z...