Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Utorak, 14. Juni 2011

Autor: bjdarko

PRINCIPI FUKCIONISANJA BERZANSKOG POSLOVANJA

I ja se pridodajem pitanju jer me rad berze jako interesuje? Pozz!

Utorak, 14. Juni 2011

LCD TV

Da li neko nešto zna oko LCD LED-u?

Utorak, 14. Juni 2011

Zasto bi trebalo da posetim Novi Pazar?

Zato što je lep grad i ima dušu! Ostalo je neštom što se nije decenijama menjalo! Novi Pazar obiluje istorijskim znamenostima. Obavezno dođite!

Utorak, 14. Juni 2011

Lijekovita sredstva

Citirano Orginalno od Fini VIDEO: Lijek za rak - Ulje od konoplje lijeci sve!? Konoplja (Canabis sativa) po nekima je biljka koju je Bog stvorio kako bi čoveku služila za SVE Obično se od 500 grama osušenih vrhova konoplje proizvede oko 60g (55 - 60 mL) visoko kvalitetnog ulja. Ta količina ulja izliječit će sve ozbiljnije tumore: prosječna osoba može konzumirati tu količinu unutar tri mjeseca. To ulje je vrlo potentno pa osoba mora početi tretman sa malim dozama. Kapljica ulja veličine pola zrn...

Utorak, 14. Juni 2011

Mračno doba ili zlatno doba

Slažem se sa filmom! Svaka čast!

Nedjelja, 06. Mart 2011

ARHITEKTURA

A da li imaš nešto o savremenim trendovima u Arhitekturi? O novim materijalima ili pogledima na zagrevanje i hlađenje, ili o osvetljenosti? Hvala!

Nedjelja, 06. Mart 2011

IT blog

Imaš nešto na našem? Ovo je sve na Engleskom! Pozz!

Nedjelja, 06. Mart 2011

Ubrzati FireFox 20%-30%

Čoveče, ako ovo proradi, imaš piće od mene! Pozz!

Nedjelja, 06. Mart 2011

Bosanska piramida Sunca

Želim da podržim Semira Osmangića i Ahmeta Bosnića! To što su uradili u Visokom ni jedan čovek u zadnjih 40 godina nije u bivšoj Jugi, a kamo li u Srbiji ili Bosni! Razmišljao sam da se prijavim prošle godine u akciju "mrav" ali eto odustadoh! Svaka čast, i samo napred!

Petak, 14. Januar 2011

Sulejmanove kugle

A da li su te kugle iste kao kod Bosanskih piramida u Visokom? One kugle o kojima govori dr. Semir Osmanagić? Pozz!

Utorak, 21. Decembar 2010

Solarni paneli

Prodaja i ugradnja solarnih fotonaponskih panela, solarne LED rasvete i mini vetrenja;a. Diretan distributer je Slovenacka firma NEF d.n.o. Ovo su odlicna resenja za objekte do kojih ne dolazi elektricno napajanje! Opsirnije na: http://www.solarnipaneli.org/2010/12/pro…olarnih-panela/