Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 34.

Nedjelja, 19. Februar 2006

Autor: np_SUAD

Zatvoreni bazen u Pazaru,luksuz ili potreba?

Sellam alehkum.. Pokrenuli ste dobru temu.. Jedan moj prijatelj je kupijo ogroman plac u oklolini np.I krenula je ta prica da ce izgleda bas i da napravi zatvoreni bazen sa svim pratecim objektima..dali ce to stvarno izvesti sve zavisi koliko ce da ga kosta i dali ce moci sam to da isfinansira..A ja koliko znam ima pare i dojadilo mu vise da ide zimi na kopaonik na bazen..Videcemo sta ce biti akobogda..

Četvrtak, 09. Februar 2006

Gdje su granice slobode štampe - povodom karikatura Muhammeda a.s.

E SELLAMU ALEJKUM Potpredsednik Irana Isfandiar Rahim Mašai u međuvremenu je odbacio tvrdnje SAD da Iran raspiruje gnev među muslimanima. "To je laž", rekao je Mašai komentarišući izjavu državne sekretarke SAD Kondolize Rajs da Iran i Sirija podstrekuju gnev među muslimanima, zbog karikatura Muhameda, radi sopstvenih potreba. Mašai je ponovio tvrdnje iranskog vrhovnog verskog vođe, ajatolaha Alija Hamneija, da su neredi i nasilje deo jevrejske zavere. "Verujemo da ti postupci imaju za cilj da iz...

Petak, 30. Decembar 2005

Sandzaklije u Americi u sukobu sa zakonom

SELLAM ALEJKUM Nisam bas 100% siguran ali mi ovaj esad izgleda jes iz np..

Petak, 21. Oktobar 2005

Adobe PhotoShop

SELLAM ALEJKUM Posto vidim da ima dosta ljubitelja photoshopa pronasao sam par linkova tutorial photoshop pa bujrum meni su dosta pomogli.. http://www.capitaltutorials.com/ http://www.thedesignworld.com/pstutorials.php http://www.photoshopsupport.com/tutorials/jennifer.html Ima ih jos milion..

Nedjelja, 16. Oktobar 2005

Sportska nacija

SELLAM ALEJKUM... TO brate sandzacki sine..Ko ti spremi citav ovaj referat ti sad ispade bratko i vidovit pa znas sta je sve suljo isplaniro sa tom koalicijom i plus znas da su mu ti planovi ispunjeni..Znam samo jedno posto nisam toliko informisan kao ti bratko da sta god ispadne od te koalicije vise cemo videt haira nego od rasimove brace radikala i fevzije koji je spreman bilo sta reci da zadrzi tu svoju klimavu foteljicu pa i to da je svaka utakmica i bilo koji skup u np moze lako proizvesti ...

Srijeda, 05. Oktobar 2005

Nasa Dina Dzankovic Miss SCG!!!

SELLAM ALEJKUM.. Aman narode zar na ovom forumu bas svaka novootvorena tema je zeleno svetlo za novu raspravku ovo je ispravno ovo nije. Zar nje moguce jednostavno cestitati Dini i nastaviti dalje..Mada i nije neka misica imalo je i mnogo lepsih..Bez napadanja molicu lepo o| o| ..

Nedjelja, 19. Juni 2005

Zanimljive internet stranice

Sellam alejkum.. Hadalj svaka cast za ovaj test zanimljivo ali ne pretesko samo treba zazmureti na jedno oko Smekeru koje kucas pozivne brojeve npr za 063..

Utorak, 07. Juni 2005

Sta se zbiva u SDP-u?

SELLAM ALEJKUM.. ROOT bratko koji jaz pominjes i koji asfalt zar je tvoj vidogrug samo u okviru NP..Zar jos ima nekih koji ne znaju da je u srbiji jos gore stanje sto se tice tih jazeva asfalta i mostova. I dali bratko jos ima ljudi u NP koji nisu konacno shvatili da nas srbija kulturno zatvara ako ne znas kako kreni iz naseg grada sa bilo kakvom robom pa ceti biti sve jasno.. Ili jednostavno otidji na nas pijac u nedelju slobodno ponesi loptu jer rahat mos da igras fudbala niko ti nece smetati....

Subota, 04. Juni 2005

Sta se zbiva u SDP-u?

SELLAM ALEJKUM.. Phikret i ti root ne znam sta vasim fantazijama zelite da dokazete.Nisam ni u jednoj stranci jer sam to nasledijo od rahmetli baba.. Ali me fata huja zasto blatite ime coveka koji je jedini smogao snage onda da kaze NE srpskim nacionalistima i cetnicima. Ma da je pokrao celi svet a kamoli sto nije treba da imate postovanja prema njemu. Koga to podrzavate ljude koji su svi redom ponikli iz SDA i koji danas neznano kojim razlogom blate suljovo ime .A da ne komentarisem previse svi...

Subota, 04. Juni 2005

Video iz Haga o Ubijanju Srebrenicana

SELLAM ALEJKUM. I braco suvisne su sad sve reci treba samo da zapamtimo snimak i veliko ono I. Ne zaboravimo da sve sto se desilo u srebrenici spremalo se i nama u NP ali dragi ALLAH nam se smilovao io nije to dozvolijo..Zelim da kazem to da svako ko je imalo musliman nece zaboraviti ovaj stravicni prizor I nece nikada verovati srbima.Jer shvatimo za njih nikad nije kasno i oni se nadaju reprizi u NP.U pravu je brat koji kaze da vise njih odobrava ovaj zlocin nad nasom bracom nego onih koji taj ...

Subota, 08. Januar 2005

U kojem delu Novog Pazara stanujete?

sellam alejkum.. Nidje mojih komsija svi nesto oko mene sem carsijanera al on se ne javlja na ovu temu..ja sam ti sa JERMISA..

Ponedjeljak, 03. Januar 2005

Nova Godina

sellam alejkum.. Ti se to rebra nesto naljuti halali ako te uvrjedih..AL I NIJE TI NEKA TEMA..

Nedjelja, 02. Januar 2005

Nova Godina

sellam alejkum.. MA KAKVA NOVA GODINA I SLAVLJE..TO NIJE ZA NAS..NAROLJAJU SE POJEDINCI I ODMAH TUCE..SIROM GRADA SU BILE TUCE. Nego sam hteo dodati zar mora ovde da pucaju raspravke u vezi bilo koje teme.heheheheheh.Sto brat rece i NIJE TI NEKA TEMA. xx( (o) (o) o| o|

Utorak, 09. Novembar 2004

Dvorana na rekreacionom centru. Jos nam samo to fali !

SELLAM ALEJKUM Opet isti komentari.Upravu je brat sto nismo galamili nekad.Ili smo dobili hrabrost bas kad treba da kritikujemo nekog ko makar pokusava nesto da uradi za sve nas..Aman zar neki i dalje ne shvataju da je nekim slucajem nedaj boze pobedijo pazarac iz ORLJA da ne da nebi zavrsijo famoznu halu vec bi i nesto srusijo garantovano.Svi znamo za predlog da ako nasi privatnici zele da ponovo ojacaju trba da zaboravimo na sandzak i prihvatimo raska oblast lepo nema sta..Mogu da zamislim sle...

Ponedjeljak, 01. Novembar 2004

Sta mislite? Je li bitna ljepota kod partnera/ke?

Sellam alejkum. BLA BLA BLA BLA.. Ovde ispade da nikom nije vazna lepota. Mislim da treba realno reci da nam je svima vazna lepota. ALI kad imas previse lepu devojku ili zenu e onda nastaju problemi.Onda na sceni stupa ljuuubbooomoraaa.. Hocu reci aj budi pametan pa izaberi..LEPO-RUZNO.. o| o| o| o| o|

Petak, 29. Oktobar 2004

Pomoste mi, Please

sellam alejkum hvala vam izgleda je bilo tek sad u redu jer mi je ranije bilo 1152 sa864 piksela pa mi je drug prebacijo bez mog znanja na 1024 sa 768..A ja digo paniku.. o| o|

Četvrtak, 28. Oktobar 2004

Pomoste mi, Please

sellam alejkum.. moze pomoc narode.. Kako da smanjim rezoluciju na kompu..sve mi je ogromno..

Srijeda, 27. Oktobar 2004

KORUPCIJA

sellam alejkum.. lako je komentarisati kada se radi o drugom.Treba sebe staviti u tu poziciju i razmisliti sta posle.. Neznam ali mislim da sam kao ti prokockao priliku da ga unistim.Onda bih iskoristio snimke da ja njega ucenim i pribavim neku korist.Ako nista makar da ga kako neko rece dobro preznojim i uverim da sam dovoljno budala da snimke predam u SUP. carsijaner lako je tebi da kazes to je haram

Terorizam

Citirano Orginalno od björn ne opravdavam ni ja ubistvo u madridu.kaze hadalj da je bio potresen slikama iz madrida.ostali ucesnici foruma se slazu da je to stravicno.i ja se slazem ali trebao si mozda hadalj biti potresen i slikama ubijene muslimanske djece u palestini.svaki dan ubiju nekoliko muslimana u palestini ,zatvaraju,ruse kuce prave zidove ,izoluju ih ko stoku.proteruju ih.nemaju ni pravo glasa.ne vidoh da se dize prasina oko toga bilo gdje.ne spustaju se zastave na pola koplja zato s...

Sta mislite o ovome

Orginalno od juskos Pozdrav E ljudi ja bi ovog gopodina dobro izmlatio. Pa bih ga posle naterao da nosi ovo a zena nek radi kod kuce ono sto joj je poso. Sellam alejkum.. Mozda su zamenili uloge. Da vide ciji je poso tezi o| o| o|