Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Subota, 10. Mart 2007

Autor: Abd Ahmed

Telesna tezina forumasa

Citirano Orginalno od iMan-a Tjelesnu tezinu podijelite sa visinom dignutom na kvadrat... U ukoliko je dobijeni rezultat veci od 25 do 29.9 onda imate uvecanu tjelesnu tezinu... Ja po ovom tvom dobih 26 ali mi je dobro ovako. I nemam uvecanu tezinu!

Subota, 10. Mart 2007

Zena

"Za mene su zene kao gradovi: Provedem neko vrijeme u jednom, upoznam ga, uzivam u njemu...a onda se preselim u drugi." Jedan muskarac.

Utorak, 06. Mart 2007

VUCIJA DOLINA OPERACIJA IRAK

To moze da kaze samo jedan laik. Zar stvarno mislis da se takve stvari nisu djesavale i da se ne djesavaju i sada? Trebao bi da pogledas jos neke filmove,npr: Put u Gvantanamu je takodje dobar...i jos neki.

Utorak, 06. Mart 2007

Kratak odlomak...za pročitati!

Citirano Orginalno od kap Da slazem se Imana zvuci nestvarno da neko to praktikuje ..mislim da je autor Bediuzzaman Said Nursi Mozda je rijetko ail nije nestvarno da neko na ovakav nacin razmislja Aferim, pogodila/o si autora.

Utorak, 06. Mart 2007

Koga bi ste Vi upoznali?

Insallah Verovatno si odusavljena mojim znanjem arapskog jezika...

Utorak, 06. Mart 2007

Pitanje

Jel moguce Power Point prezentaciju postirati no forumu?

Utorak, 06. Mart 2007

Kratak odlomak...za pročitati!

Pravovjerni muž ne gradi svoju ljubav prema svojoj supruzi na spoljašnjoj,prolaznoj ljepoti, nego je dužan da tu ljubav prema supruzi gradi na njenoj milosrdnji, i veže je za ljepotu njezina posebna morala i ponasanja u njenoj žensvenosti tako da njegova ljubav prama njoj traje i kad ona ostari i oslabi. O,koliko je sretan taj muž koji primjeti da mu je zena vjernica pa je počne u tome oponažati, pa i sam postane vjernik kako ne bi izgubio svoju vjernu suprugu u svom trajnom i vjecnom zivotu!

Utorak, 06. Mart 2007

Citirano Orginalno od Karakterna Citirano Orginalno od Abdul-Ahmed Kad sam usao u jedan klub da potrazim taj film vlasnik me je fino zamolio da napustim radnju dok nije pozvao policiju. Kasnije su mi rekli da je to on dozivio kao provokaciju.Mada, ja ni danas ne znam zasto. U Pazaru? Ne u Pazaru, to je bilo u Podgorici. U Pazaru sam ga nasao, i to vjerovali ili ne, kod pirata na pijac. Imana, trebala si potrazit. Doduse, nije imao covek gotovo, no sam narucio pa mi sgotovio. Ako si zaiteresovan...

Nedjelja, 04. Mart 2007

Jel vi pricate o filmu "dolina vukova"? Onaj gdje vojnici upadaju na svadbu i ubijaju? Kad sam usao u jedan klub da potrazim taj film vlasnik me je fino zamolio da napustim radnju dok nije pozvao policiju. Kasnije su mi rekli da je to on dozivio kao provokaciju.Mada, ja ni danas ne znam zasto.

Nedjelja, 04. Mart 2007

Zanimljive internet stranice

Preporucujem: http://prophetofislam.com/ http://www.islamtomorrow.com/ Interesantne i korisne strane.

Nedjelja, 18. Februar 2007

Proza clanova foruma

Iman, lijep text. Puno lijepih misli i rechenica. Interesantan sastav. Iole, i ovaj tvoj rad mi se dopada, zanimljiv.