Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Četvrtak, 02. Oktobar 2008

Autor: srbija042

Intel ili AMD

Ma nisi me shvatio. Ali, priznajem napravio sam lose poredjenje pa nije ni cudo. Hoću samo da kažem da Intel+nVidia ne znači nista ako je na lošoj matičnoj ploči. Ovo samo kao primer. I drugo - Intel je samo brand kao i nVidia koji proizvode ogroman broj različitih proizvoda pa tako ima boljih i losijih, skupljih i jako pristupačnih. Pa čak i da ostanemo u tom paru, šta vredi da imaš Intelov procesor poslednje generacije, ako imaš najjeftiniju nVidia-inu grafičku kartu ili obrnuto. Htedoh da kaž...

Četvrtak, 02. Oktobar 2008

Intel ili AMD

Citirano Orginalno od MATRIX Činjenica je da kombinacija Intel + nVidia = najmanje glavobolje Intel + nVidia ne znaci nista. Maticna ploca kao da tu ne igra nikakvu ulogu, a sta sa ostalim komponentama. To je isto kao da kazes npr. jaja + brasno = kolac. Teoretski to jest kolac, mada ima i razlike da li su jaja kokosija, pacija, prepelicja, a brasno moze da bude od razi, heljde, psenice ili... A da ne pominjem da ako se stavi i cokolada u kolac, da to bitno menja celu pricu.

Srijeda, 10. Septembar 2008

Ljubav na prvi pogled

Nema šta da se veruje ili ne. Mogu samo da kažem da onaj kome se to nije desilo, nema sreće u ovom životu.

Najgori filmovi

Matrix II i III deo. Ako ijedan film nije trebao da doživi nastavke to je Matrix.

CMS

Za forum se slažem - SMF je po mom mišljenju najrazrađenije i ono rešenje na kojem se najviše radi. Odmah tu je i phpBB, ali u poslednje vreme previše bezbednosnih rupa. Što se CMS-a opšteg tipa tiča, moj glas ide Joomla!-i. Mislim da je prilično jasno zašto, barem nekome ko je iole upućeniji. Na kraju na www.joomla.org videćete da je ovo najozbiljnije rešenje. Ipak, Joomla nije pogodna za jednostavnije sajtove tzv. prezentacije. Suviše je komplikovana za tu svrhu. Za to npr. Drupal, mada se ogr...

Intel ili AMD

Ne razumem ovakve teme. Čemu to. Mogu da razumem da neko radi to iz interesa da mu jedna ili druga kompanija plaćaju za to, ali realno obični korisnici u praksi ne mogu da vide razliku. A da ne pominjem koliko performanse zavise od kompletne konfiguracije.

Kako se odvici od pushenja?

Mislim da sredstva za odvikavanje od pušenja više imaju placebo efekat nego što stvarno rade direktno u tom smeru. Bitan je momenat kada krenete, okolnosti i okruženje. Ako vam u tom trenutku treba dodatni stimulans, mislim da je ok da svoju veru usmerite barem delom u neko sredstvo, ako je tako lakše. Naravno ako je sredstvo bezbedno, ispitano, provereno u praksi kao bezopasno u bilo kom smislu. Ja sam inače ostavio pušenje posle 8 godina staža bez dodatnog sredstva i potpuno neplanirano. Misli...

MOZAK MUŠKARCA I ŽENE JE RAZLIČIT

Zdravorazumski: s obzirom da se telo muškarce razlikuje od tela žene, logično je i da se njihovi mozgovi razlikuju. Ali ko zna, moguće je da ja nemam zdrav razum, pa onda ovo i nije zdravorazumski.

Arapski jezik

Na sajtu Filološkog fakulteta u Beogradu imaš kompletnu literaturu za studije. Tu sigurno možeš da iskopaš nešto. Arapski jezik - udzbenici

Utorak, 09. Septembar 2008

Koristite internet ODMAH, platite kasnije

Nova Internet konekcija Srbija 042. Pristupni broj: [SIZE=2]042 21 01 01[/SIZE] Username: [SIZE=2]srbija[/SIZE] Password: [SIZE=2]srbija[/SIZE] Više detalja na www.srbija042.info