Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 23.

Srijeda, 14. Novembar 2007

Autor: nurudin

Mediji u Sandzaku

A i na ovom forumu sve se cuje

Srijeda, 14. Novembar 2007

Kriminal u Novom Pazaru

Ama kako god da bude Vrbak je obecan MISKOVICEVOM COVEKU 100%.Bice najvise dao ,pa ulozice .ma zaposlice nove radnike....ne interesuje me kakva ce opravdanja naci.Neznam hoce li to uticati na promenu tvog misljenja ,exitovog...bilo bi mi stvarno drago da hladne glave razmisljamo i gledamo na stvari oko nas sta se radi.Da ne dozvolimo da razmisljamo :"ovoga znam pa mu halalim...."kako je dosada bilo

Utorak, 13. Novembar 2007

Kriminal u Novom Pazaru

Samo pricekajmo ,sve ce se videt NARAVNO OPET CEMO NACI OPRAVDANJE KO ZA KINEZE,KO Za sve dosada i to ce sve biti (LEGALNO),jer nece biti kriminala.

Vesti iz kraja

Ovo je dobra vijest treba delovati na ostale da udju da ne gledaju svoje usko stranacke interese,koliko vidim hvali jos NPS.Koliko sam cuo i Ceda ce da se pridruzi i da gradjani Pazara osete slobodu

Kriminal u Novom Pazaru

Ma iz njegove baze cuh to se sprema,nema para za kampanju.Ma sve je uzurbano ovo nesto tu smrdi ali sto ga neda nasem coveku iz Luksemburga nego coveku iz Kraljeva a nas daje vise para

Kriminal u Novom Pazaru

Sta ce biti sa hotelom VRBAK saznajem iz Ugljaninove baze da se sprema prodaja nekom iz Kraljeva,da li je tu kriminal u pitanju.

Nedjelja, 11. Novembar 2007

Pokusaj puča u Islamskoj zajednici

Brate JAHJA puno je takvih i vecina kaze valahi je preterao a pogotovu sto je bilo za vrijeme ramazana.Reko mi je jedan covek sufija da za izbore namestaju kada ko glasa nameste mu papir da znaju kako je glasao.Pa mnogi nece da izadju a ako budu morali listici ce biti nevazeci.A pukli su tamo Djesu najaci bili.

Petak, 09. Novembar 2007

Lokalne TV stanice

Ma neradi se tu o parama.OVO JE DRZAVNI TERORIZAM NAD BOSNJACIMA.

Petak, 09. Novembar 2007

Mediji u Sandzaku

NEMA DEMOKRATIJE DOK JE ZIVA POLITIKA BALKANSKOG KASAPINA SLOBODANA MILOSEVICA.

Petak, 09. Novembar 2007

Mediji u Sandzaku

Ma popeli su se narodu sa lazima na vrat. Sve je manja gledanost njihova sta ima veze,sve je scenarij ali nicija nije do zore gorela.OVO POGOTOVU SA DECOM PO CIJELI DAN NE SKIDAJU IH SA Tv-a.Iskoristavaju decu za politikanstvo ugljaninovo.GOTOV JE

Srijeda, 07. Novembar 2007

MA OSTO JE SAMO POKUSAJ ,DELO U POKUSAJU.HLADNO JE NAPOLJE VEC NAROD POCEO DA IH PSUJE YAUYELI ULICU.SAMO POLAKO STRPLJIVO.

Utorak, 06. Novembar 2007

BRATE pokuso sam da ti kazem da ona skupina nisu dervisi samo se LAZNO PREDSTAVLJAJU,onde sam vidio dvojicu koji ne misle tako ali nisu mogli da se odvajaju.jer nije im do svadje.vidio sam dvojicu SIJA,jednog od njih sam cuo kako sve najgore govori za EBU BEKRA HAZRETI AJISU,a ko ja trazim uputu dje da idem kada se otvori.....da ALLAH SACUVA.NIJE SLUCAJNO STO SU SVI ONI POD ISTI BAJRAK STALI i mi smo ponosni sto nismo takvi I STO SMO NJIHOVI NEISTOMISLJENICI.

Utorak, 06. Novembar 2007

braco u islamu,nemojte da zikrite, zilkica kao rejsa.ugljanina kao suljo jer covek je ugljanin.ovi danas i sam primetio klanjali su iz inata ,kakav je namaz iz inata.ali hajir bitno da je Kostunica zadovoljan.nisu svi sufijski sejhovi za Ugljanina ali iz kurtoazije i iz Islamskih razloga nece da se inate da padaju u gjunah.a NADRI LJEKARI "SEJHOVI"KARANDJOLOZI direktno se mijesaju u palitiku.ne u politiku nego lokalnu PALITIKU.Na taj nacin zavadjaju ljude za sacicu interesa.SVOJIM SLEDBENICIMA K...

Ponedjeljak, 05. Novembar 2007

Ma juce sam rekao sta ce da bude .ovo je samo pocetak kraja Hodza okupjljenih oko Zilkica.Ista stvar ce se desiti i makicu.Insallah bicemo zivi pa ce te videti da sto pisem nisu spekulacije. prvo-Americki ambasador je jasno rekao ko je ko samim sastankom sa Hadzi Muamer Ef. Muftijom Sandzackim 28 dana SEHRI RAMADANA. drugo-Nama bosnjacima Americka podrska i odgovara i nama i Albancima.-to jedino ne odgovara pro- rusko- kosovskom elementu kod nasih Bosnjaka. trece-Haris Silajdzic je PREKO MINISTR...

Lokalne TV stanice

ma najbolja ce biti akoBogda ova nasa BOSNJACKA TELEVIZIJA.SVANUT CE I NAMA BOSNJACIMA

Mediji u Sandzaku

ma nije moguce da neko bije Crnogorca Islamske vjere u sred Crnegore

Četvrtak, 01. Novembar 2007

bas me interesuje kave ce biti reakcije beograda.o onoj islamskoj zajednici u knezevini srbiji sto se pozivaju koja je osnovana 1867 godine tako mi se cini ,ali tada je sandjak bio turska,pa ga nije srpska islamska zajednica obuhvatala tada pa nece ni sada.

Utorak, 30. Oktobar 2007

Sta nedostaje Novom Pazaru?

nedostaje dzemat ,nedostaje bratstvo ,ahbabstvo,da saslusamo jedni druge odnosno da se konsultujemo,a ne samo crno bijelo i iskljucivo

Utorak, 30. Oktobar 2007

prihvatam ukor ,hvala brate potrudit cu se.ma pobjeda je sura iz kur¨ana a ove ostale su relativne ....zna se cija je pobjeda i bit ce a ostace bruka i ponizenje

Utorak, 30. Oktobar 2007

Vesti iz kraja

pa optuzili i sta dalje da nam beograd resava probleme ...ne treba igrati kako on hoce treba pametnije ...treba direk pa centar burko