Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-19 od 19.

Petak, 11. August 2006

Autor: Makii

yuhuuuuu

Ola ljudi...Evo ja samo cao da vam kazem...letuje se,luduje se Al gotovo i to..evo meni ispita o| Zivot je surov...Fixi,Pexi say hello to you

Četvrtak, 27. Juli 2006

Festival "STARI GRAD", Novi Pazar

Dje me nedje,dje me nadje...Super,sad imam neku sliku s nastupa Hala ti MyLady :klanja: Ajla,nisu hteli da pobedim,nisu smeli da rizikuju da se ne uobrazim

Srijeda, 26. Juli 2006

Stapici!!! Kineski stapici za kosu...Lice na one za jelo,ali su kraci i imaju neke sare i ukrase i svasta jos...Pozdravi mamu i reci joj da su stapici super stvar,ali sam ih ja nosila na festivalu i ne znam bas kako bi me gledali da gradom prosetam s njima Al nek' proba Sandokaneee )o(

Utorak, 25. Juli 2006

Bila 10-a...Pre Hanke...imala sam stapice u kosi

Utorak, 25. Juli 2006

Citirano Orginalno od Sandokan Tako to biva.Obichno se kasno shvati.Inache mogla si da se upoznash sa PRAVIM LJUDIMA!! Bogami,nesto nam se nije dalo ovaj put da se upoznamo...Jurili smo se 24h al eto...Al dobro ,pricali su mi o tebi pa kao da te znam

Utorak, 25. Juli 2006

Hvala na pohvalama i bas mi je drago sto vam se pesma dopala Inace,dobro sam ja prosla...nisam osvojila nagrade,ali su mi rekli da sam imala bas dosta poena i da sam bila blizu,tako da je i to ok...Nagrade cu sledece godine da pokupim Meni je samo krivo jedno-Hanka je bila tu a moglo je nesto da se organizuje da i ona zapeva...jednu,dve ,tri pesme,nebitno..Ono kao-gost na Tifinom koncertu----HANKA!!!Bas bi bila dobra fora...al to sve za sledecu godinu I nema veze sto je ona narodnjak...ja ne vol...

Utorak, 25. Juli 2006

Ana Nikolic je mala beba za nju...Da ste videli hot dance u backstage-u...ajme...show..Al dobro,svako radi ono sto najbolje zna

Utorak, 25. Juli 2006

olaaaaaaaaaa

Haj ljudiiii...Dobro jutrooo.. (o) Ovako,fest je bio extra,super je pesama bilo,stage je super izgledao.... (o) (o) (o) Sve je bilo savrsenooo!!! Sandokan,zao mi je sto se nijesmo uspeli vidjet,ali cim dodjem ponovo (a bice to skoro jer sam se navukla na Pazar), pijemo kafu u Bedemu Cula sam te i videla kad sma nastupala i htela sam da pozdravim sve forumase ali je mokrofon bio iskljucen Hvala svima sto ste me podrzaliiiii.....Ali moram posebno da pohvalim organizatore,najvise sam vremena s njim...

Petak, 21. Juli 2006

Hvala Irfy (o) (o) Citirano Orginalno od IrfanP I jos nesto, nauci malo has pazarskog. Hairli bio, reci ako ne bude bas sve po tvojim zacrtanim ciljevima. Evo ja sam ti dao malo kursa a na tebi je sad da to usavrsis tj obagatis se duhovno zaista lepom a za tebe mozda i drugacijom kulturom u Novom Pazaru. Meni je inace vasa kultura jako poznata,posto sam ja do pre 8 godina zivela u Pristini... A Pazar je vrlo blizu Pristine,pa kontam da malo i lice Malo sam se uzelela uskih ulica,kaldrme i cevapa...

Petak, 21. Juli 2006

Obavezno veceras da pisete kako je bilo,ja sutra stizem pa da znam kakva je atmosfera Zao mi je sto necu slusati "Jabuku", jedan od najboljih koncerata na kojima sam bila je bio njihov..Uzivajte pa se vidimo tomorow...Puno srece veceras!!!!

Srijeda, 19. Juli 2006

Citirano Orginalno od ajla Makii drzimo ti palceve pa da pobedis... A mora da ti je ta pesma dobra cim jedva cekas da je otpevas a morebit i lijepo pevusis hodi mu ga znadi [/QUOTE] (o) (o) (o) Hvala,hvala...A pesma je fina,moja je pa ne ide da je hvalim ...Dodjes u nedelju i cujes E a ponecu gitaru pa cemo posle da napravimo 'After fest -[SIZE=4]ONLY FORUM[/SIZE] - party' ...Ali to u slucaju da nam ne dodje Hanka ...

Srijeda, 19. Juli 2006

E, da: u duetu sa jednim uchesnikom ce se izgleda pojaviti jedna vrhunska bosanska pevachica folk muzike. Ali folk, ne turbo folk. Dama u srednjim godinama. HANKA,HANKA,HANKAAAAA :klanja: ....o MY LADY,ako je ona onda cemo da nadjemo nekog 'armonikasha u Pazaru a ja cu da organizujem sakupljanje para u backstage-u,i onda cemo da napravimo shizenjeeee o| A joj... I can wait,i can waiiitt...

Utorak, 18. Juli 2006

Ljudiiiiii...Pa za 3 dana pocinje festival (o) (o) (o) Kako je u Pazaru,jel veselo? Svi ste se ucutali nesto ovih dana...Covek da pomisli da ste u guzvi See y

Petak, 14. Juli 2006

Hvala na glasuuuuu Jos par dana i here we come..Dobar je sajt,dobar je sajt...Eastyzah,vodim te na baklave za trud see y!!!!!

Srijeda, 12. Juli 2006

Ehej...Bezeze sto neces biti tu,al pisacemo svi kako je bilo..Moja pesma se zove "Nije ovo vreme za nas..",,Balada...durska...nezna...Cuces

Utorak, 11. Juli 2006

zzzzzz

Ljudi,do sada sam skontala da nema malverzacije jer bez bilo kakve veze mi je pesma prosla.Samo sam je poslala,ljudi iz organizacije su mi javili da sam usla u uzi krug i to je to...Pre neki dan su me obavestili da ce pesma biti na festivalu,rekli mi koje veceri nastupam i eto...Bila sam na festivalu jednom prosle godine,gde sam u veceri mladih zvezda imala jednu od najboljih pesama,al dok sam usla na festival ljudi iz organizacije su me zivu izmaltretirali..Te nije im aranzman bas najbolji,imaj...

Utorak, 11. Juli 2006

eeeee

Citirano Orginalno od Eastyzah Sto se tice sajta,nadam se da ce u toku sutrasnjeg dana biti konacno dovrsen,te postavljen sa kompletnim informacijama. 22.jula ce nastupiti prvih 15 takmicara,a 23. drugih 15. Ziri ce glasati 23. jula posle preslusavanja svih 30 kompozicija. Marija Mirkovic,redni broj 25. Nastupa deseta druge takmicarske veceri. Pozdrav forumasi. Prijatelju dragi,sto rece ko sam...? Na forumu smo,nema ovde imena i prezimena.Sama bi rekla ko sam da sam mislila da treba...Al never ...

Utorak, 11. Juli 2006

WoW

Javljam se...E svi ste super,zovem vas da sledece godine dodjete na Exit, da vam uzvratim gostoprimstvo I ja mislim da bi na sajtu trebalo malo vise informacija da bude,al dobro..Ako nesto treba ,ja cu da vas informisem Mada sam se ja informisala sa ovog sajta..Tek toliko da znate..Vro ste upuceni..Ima jos dana do festa,ali bih volela da vas upoznam kad dodjem..Ne znam da li se vi forumashi znate medjusobno (pretpostavljam da da),ali ako se slucajno ne poznajete onda cu da vas skupim sve na jedn...

Ponedjeljak, 10. Juli 2006

Oleeee...

E ljudi hajjjjjjjjjj from NS...NAStupam trece veceri, tako da ocekujem gromoglasnu podrsku od vas...hehe...Salim se...Nisam jos bila u Pazaru i bas mi je drago sto dolazim,kontam da je kod vas super Predlozite mi gde da odem ,sta da obidjem...bicu tamo 2 dana pa da iskoristim vreme za nesto korisno POZZ...