Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-6 od 6.

Srijeda, 30. Mart 2011

Autor: Nostradamus

Dolazi li nam kraj

Ne prijatelju nisam prehladio .....kamo srece da jesam...za to ima leka ..... ali "ja samo vidim ono sto drugi nevide i znam ono sto drugi neznaju " to mi je dato ma koliko zvučalo čudno i smešno.......

Utorak, 29. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Evo i mediji su poceli o ovoj temi da izvestavaju ali na svoj nacin(Pink). Milutin Milankovic...oni koji su procitali njegove radove znace o cemu pricam a oni koji nisu preporucujem da to obavezno urade jer tu ce naci mnoge odgovore. Hoce li Japan doživeti sudbinu Atlantide,....jer gle koecidencije i Atlantida je na vrhuncu svoje moci nestala u vrtlogu cunamija,a Japan nije li sada on na svom vrhuncu razvoja.Svi pokazatelji vode u tom pravcu priznali mi to ili ne.Gde je sledeća stanica na kojoj ...

Ponedjeljak, 14. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Da...Alah..Gospod Bog,smo oni znaju kada ce se dogoditi.A mi mozemo li mi sta uciniti.....Mozemo. Mozemo prastati jedni drugima,jer ljudski je prastati,nemoj te dozvoliti da zlo vlada u vama nemojte mrzeti nikoga jer sta smo mi ustvari na ovoj planeti?

Subota, 12. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Duzan sam vam reci da ne pripadam niti jednoj sekti jer ovo pisanje kod mnogih zlonamernika licice na zavodjenje. Idemo dalje..... Po predanjima drevnog naroda Maja kraj je zakazan za 23.12.2012.Verujete li u to?Naravno da ne .Jer....sta bi radili kada bi znali da je kraj.Nastao bi haos,...a haos ko bi mogao da ga kontrolise?Niko.Ovako ako se dogodi dogodice se "slucajno".Nije li to smesno....Ali pogledajte jednu stvar,nisu li nastupile klimacke promene velikih razmera.Mislite li da je potop pol...

Srijeda, 09. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Kao sto znate Zemlja lezi na tektonskim plocama koje plutaju na uzarenoj masi(lavi).Kada se sudare ,odnosno nasukaju jedna na drugu dolayi do raynih katakliymi,yemljotresa ,cunamija.....

Utorak, 08. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Kao prvo da pozdravim sve forumase i one koji ce to biti. Kao drugo probacu da pokrenem novi nacin razmisljanja i diskusije o stvarima koje su tu oko nas,naizgled banalne ,ne pridodavajući im vaznost a u stvari nas polako unistavaju. Koliko od vas je procitalo neko prorocanstvo ili neki clanak,ili pak videlo putem elektronskih medija neki dogadjaj koji je izazvao neku tragediju ,razaranje? Niste li pomislili da je to sve slucajnost ili sudbina!Za mene lično sudbina ne postoji jer je čovek priziv...