Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 26.

Nedjelja, 17. Februar 2008

Autor: _AmRa-

Model idealnog nastavnika

Pravih pedagoga, dobrih profesora/nastavnika je vrlo malo. Nikad nisam imala zelju da postanem profesor, ali i ako bih bila, uvek bih birala da budem malo stroziji profesor, postovan od strane ucenika, a ne od one "voljene" vrste profesora, koje ucenici mnogo vole, samo zato sto kod njih mogu dobiti 5 na lepe oci. Ja sam u srednjoj skoli i mnogo vise postujem profesore koji mogu lepo da mi ispredaju lekciju, onda da isto tako traze od mene lepo da odgovaram za dobru ocenu, nego one profesore kod...

Utorak, 13. Novembar 2007

Izvinjavanje

Mnogima je tesko da kazu IZVINI... Zbog tzv. ponosa ili neceg drugog. Zbog cega to i nije mnogo bitno. Sigurno se desavalo da sam nekog nesvesno uvredila ili nesto slicno, da to nisam primetila pa se samim tim nisam ni izvinula, ali kad god sam primetila da sam nesto pogresila, da to nisam trebala da uradim...izvinula sam se i zamolila tu osobu da mi oprosti, jer nisam to zelela namerno. Ne razumem osobe koje ne zele da priznaju svoju gresku i ako je to bas primetno, ako nije sitnica, nego i dal...

Veliki Brat

u pravu si...i meni je Elmir bio najveca faca u kuci... I imao je nekako stila ono... Videla sam da je covek i kada se ono zakacio sa natasom, pa mu je bas bilo krivo zbog toga. Ovo drugo sve neki "pedercici" sto izgledaju ko zene... Zeka je bio sladak, ali je ipak Elmir lepsi. Sada nesto i ne gledam VB jer mi je dosadan. Miki izigrava budalu, kao da ima 5 godina pa ne ume da se kontrolise, pa tako brzo smanjuje i nagradu pobednika u VB i tu nagradu za humanitarne svrhe. Seljacina...

Kako vam je uredjen mobilni?

za melodiju pesma Allegro-Izdao si me... muzika na pocetku pesme... za sms nesto kao...cihu cihu ci huhu imas novu poruku... za budilnik...Hakala-Zalud zivim bez tebe... melodija pre same pesme... koja me tako lagano budi isto kao da me moli da ustanem nikako ne volim da stavim bucne pesme za budilnik jer se onda probudim nervozna i iznervirana u telefonu imam puuno slicica i pesama, video klipova nemam nista!!! trenutno mi je na pozadini Louis Vuiton logo... boja je slicna boji mog telefona pa ...

Utorak, 30. Oktobar 2007

Sta nedostaje Novom Pazaru?

Nedostaje mu vise sportskih terena. Bar jedan zatvoreni bazen. Neka dobra diskoteka u kojoj nece biti svi moguci klosari i narkomani...nego da mozemo i mi normalno da odemo i ne strahujemo hoce li izbit neka tuca i pucnjava. Fali mu cistoca. Fali pozoriste...ali pravo. Fali mozda jos neka srednja skola da bi se izbegle one guzve koje sada postoje. Fali jos po nesto... mozda vise nekih javnih dogadjaja, koncerata isl. ali dobro, da se ovo nekoliko prvih stvari srede pa lako bi bilo za te javne do...

Utorak, 30. Oktobar 2007

Sta vas cini sretnim?

Puno toga... lepo vreme, drustvo... prijatelji. Cinjenica da sam jos uvek u srednjoj skoli i da nemam toliko odgovornosti kao sto mislim da cu imati nakon toga... na fax-u i sl. Kada znam da su meni drage osobe sve zdrave i srecne. Kada mi sve dobro ide u skoli i nemam nekih problema s tim. Kada odem negde s drustvom i super se provedemo. Ima jos po nesto ali vi to ne bi razumeli... be happy!!!

Utorak, 30. Oktobar 2007

Prijedlog - Promjena naziva grada u "Pazar"

e sta sve mogu cut u poslednje vreme to je neverovatno... Sta ti sad pade na pamet to da menjas Novi Pazar u Pazar?? Pitas gde je Stari Pazar? pa gde je Stari Sad? I sta...sad bi i Novi Sad trebao da se promeni u Sad? to ti brate veze nema... nemoj gubit vreme na gluposti. Ovo Novi Pazar je lepo i nista mu ne fali. Ne treba da menjamo naziv grada nego sam grad... ;-) Peace... i opusti se, nemoj vise razmisljat o tim glupostima...!!!

Petak, 26. Oktobar 2007

Optička varka

Stvarno... i ja sam videla Isusa Hrista sad... Bas cudno

Četvrtak, 25. Oktobar 2007

Kako lakše učiti?

Kada ucim teoriju mora da bude potpuna tisina, znaci ni muva ne sme da se cuje, inace mi koncentracija opada za 90%... a kada vezbam npr. matematiku ili racunovodstvo tad volim da pustim muziku ono...i to bas jako, i za sad mi je super islo, jer tako mogu da vezbam po 3-4 sata bez prekida. A za ucenje ne koristim nikakve beleske i slicno. Zavisno od predmeta nekada ucim sve, nekada samo izvucem ono najbitnije... podvucem samo u knjizi i naucim to. Ali desavalo mi se da ima neki predmet koji je b...

Četvrtak, 25. Oktobar 2007

Koja je vaša uzrečica?

"znaci" "ovaj" "zeeezas" mozda ima jos neka ali ja nisam primetila... Ali ipak cini mi se da ne koristim mnogo cesto te uzrecice, ima nekih "slucajeva" kojima je ZNAS, ZNACI i sl. svaka druga rec... kod mene to vec nije tako.

Utorak, 23. Oktobar 2007

Koliko sati spavate?

U toku nedelje...posto imam obaveza oko skole a volim uvece da ostanem do kasno na internetu... najvise 6-7 sati spavam. A vikendom kako kad... 8-10 ... sve zavisi ;-)

Nedjelja, 21. Oktobar 2007

Veliki Brat

Hvala Bogu pa izbacise onu seljacinu. Ne bi bio nikakav problem sto je decko seljak, da je imao on dve normalne u glavi, nego je glup ko "tocak"... stvarno. A osoba kao on da i dalje bude u kuci stvarno bi bilo zalosno. Dako ce sad ubacit neku zanimljivu osobu... vreme je

Djokovic nikada nece biti broj 1 ?

Ma kao i mnogi nasi sportisti kada nesto urade onda podcenjuju sve ostale, tako nesto slicno je uradio i Djokovic. One njegove imitacije jesu dobro prosle kod publike, pa i to za Mariju Sharapovu... i ako je redovno imitira ona je u lozi sa njegovim roditeljima i trenerom, ali svi znamo da je tenis posebna vrsta sporta, na teniske meceve ljudi dolaze kao na neke posebne ceremonije, elegantno odeveni...za razliku od fudbalskih i slicnih meceva. Samim tim i teniseri bi trebalo da se ponasaju druga...

Izrazite sebe vizuelno

trebalo bi da ucim umesto sto sam na forumu

Koje digitalne aparate koristite ?

@nevidljivi jel se ti to nesto ZeZaS ili si ozbiljan da nikad nisi imao foto aparat? ali bas nikad ...? hehe redak slucaj... pa manje od 5mgpx nemoj da uzimas... nema smisla sad i neki telefoni imaju toliko mgpx tako da uzimat aparat koji ima manje nije ni logicno.

Kako izgleda vas desktop?

nisam znala kako drugacije da vam pokazem svoj desktop pa sam slikala telefonom...

THE BEST TEXT - NAJBOLJI TEKST

Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You Look into my eyes - you will see What you mean to me Search your heart - search your soul And when you find me there you'll search no more Don't tell me it's not worth tryin' for You can't tell me it's not worth dyin' for You know it's true Everything I do - I do it for you Look into your heart - you will find There's nothin' there to hide Take me as I am - take my life I would give it all - I would sacrifice Don't tell me it's not worth fightin' f...

Koje digitalne aparate koristite ?

This one... samsung digital camera NV3 8mgpx Punjac, mp3, slusalice, milion opcija slike su za sad extra... videcemo u buduce!!!

Slikarstvo

Slikarstvo... ja mislim moja prva ljubav. Cak sam sa 3-4 godine pocela da crtam po nesto ispod nekih starih stocica, legnem ispod njih i crtam... hehe onda u skoli, isla sam i na sekcije likovne kulture i stvarno mi je super islo. Jednostavno, volela sam da slikam, uzivala sam u tome, opustalo me je... Sada u srednjoj skoli nazalost nemam uopste likovno, tako da i nemam vremena da nesto posebno slikam i radim, pa se sav taj moj rad sveo na crtanje nekih grafita u skolskim sveskama. Imala sam pun...

POSECIVATI POZORISTE ???

Pozoriste... do sada sam iskreno gledala samo jednu pozorisnu predstavu kod nas... i to REKLAMOZDERE, i toliko mi se svidelo da sam stvarno plakala od smeha Ali kad bi svakodnevno imale pozorisne predstave, iskreno...mozda bih jednom nedeljno ili jednom u dve nedelje otisla da pogledam neku od tih predstava... posebno ako bi glumci bili dobri (za sad stvarno jesu i svaka im cast ) i ako bi predstave bile zanimljive.