Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 107.

Petak, 17. August 2007

Autor: abfang

O Pazarcima

Ulazi Pazarac u butik i razgledava po butiku,kad najednom ce on prodavacici: -Da mi tu Azdaha majicu (Lacoste) i te Nike patike !!!

Petak, 17. August 2007

Trenutak kad ste se ono pravo nasmejali

Sad me je drug nasmijao i jos uvek ne mogu da prestanem a da se ne nasmijem kad ga prestavim

Srijeda, 15. August 2007

Seksualno zlostavljanje na poslu i u obrazovnim institucijama

Citirano Orginalno od zuti cvijet ... ali je stvarno da ne povjeruješ da sad kad smo ovo čuli, svi unarpijed znamo da je on takav .... Svako od nas zna po nekoliko gadnih priča o njemu ... No ipak, tek se sad neko oglasio i javno to rekao . Za druge škole ne znam, ali u gimnaziji je bilo još ovakvih..... pa je jedan profesor godinama, generacijama, decenijama maltretirao učenice, Ako te je strah da sama javno napises... posalji mi na pp ime profesora, ja cu napisati negovo ime. Hajde da jednom ...

Utorak, 14. August 2007

Koliko u Novom Pazaru ima dobrih mesta za izlazenje?

Citirano Orginalno od Manager Vala slabo ljudi, nema cini mi se nas ni jedno mesto ono lijeop ljudski sa merakom da izadjes da se provedes... Izlazak je vazda usko vezan sa zeljom sta trazis ...

Ponedjeljak, 13. August 2007

Zelje, pozdravi i cestitke

Vecaras cascavas DRING Dr.ing ( dokor inzenjeru ;-) ) Salim se ;-) Veceras imas DRING inzenjeru :-) Za rodjendan ti zelim sve najbolje. Iskreno drago mi je sto si nas pazarac, i nas grad na najbolji moguci nacin prestavljas ... vredis ! Samo napred

Srijeda, 08. August 2007

Kud plovi ovaj brod?

Citirano Orginalno od SmokyP Desi nam se nesto lose a mi mislimo tesko nama, a ono ispadne dobro za nas. ON najbolje zna Meni samo zasmeta smail na kraju. To sto si citirao je vezano za islam, tim je bez pogovora ispravno, a meni se nekako cini da si ti sa ovom smail-om malo ironican. Ne kazem da si to namerno uradio, ali tako to ostavlja utisak, iako verovatno nisi hteo biti ironican. Islam nije stvar za igru, treba biti ozbiljan!

Utorak, 07. August 2007

Srecan rodjendan didy neka ti se sve zelje ispune i insAllah, ne samo da pises ljubavene pesme, vec da nadjes decka koji iznad tebe drugih zelja nema :-):-):-). O, sad vidim da to samo Merilin moze reci a da zvuci perfekt.

Petak, 03. August 2007

Mesihat u .....

Omladina za verme iftara na zapadu. Sve studenti..

Ponedjeljak, 30. Juli 2007

Od sveg srca zelim ti sve najbolje i svako dobro, brate PaZaRaC tj. CaR(u)ZaP(ada) Jos jednom srecan ti rodjendan !!!!

Petak, 20. Juli 2007

Toplotni udar

Citirano Orginalno od zuti cvijet Junuse, pogriješio si, ne kaže se za taj čaj turski, nego turski Ispades mi oci koliko puta sam ovo prociao ali dzaba nista ne kapiram. Nije mi istizac da znam u cemu je pojenta ali eto ako neko razume pozvan je da objasni. Hvala unapred

Petak, 20. Juli 2007

Pjesma u kojoj pronalazite sebe...

Profesonalna deformacija Zidareva ljubav ili tako nesto, nisam siguran kako glasi pravi naziv pesme

Petak, 20. Juli 2007

Zivotni moto

Moj zivotni moto je dati svakom da odluci sam. Ne pada mi napamet nikad da nekog ubedjujem. I ne raspravljam puno. Kod mene je dakle moto, mozes kako ti je volja...

Srijeda, 18. Juli 2007

Kako lakše učiti?

Ja sam bio za vreme studiranja vazda dobro potkovan, dobrim zapisima sa predavanja, izvanrednim primerima resavanja zadataka i problema stoga nisam nikad imao muku. Slazem se sa juskom i kod mene je presudno bilo sto me je zaista intresaovalo sve sa mog fakulteta, svaki predmet sam uzimao ozbiljno i sa velikim respektom prema profesoru i uvazavanjem vaznosti onog sto sam ucio.

Srijeda, 18. Juli 2007

Ogovaranje !

Moj brat kaze treba biti hadzija pa neogovarati a jedan mudar covek je rekao ko pak ogovara da je to cist odrazar subjektivnog misljenja o nekome, dakle ogovaranje ne kaze puno o onom ko se ogovara vec vise govori o onome koji ogovara! Ako je neko tvoj moze biti i najveci lopov, njega neces ogovarati pre ces ga uzeti u zastitu. Primetite ogromnu subjektivnost.

Subota, 26. Maj 2007

Priznajem da...

Priznajem da sam malo postao ne strpljiv ... Vise ne mogu da slusam svakog ko govori. Prije sam imao strpljenje da slusam svakog ko govori ali sad vise ne. Izgleda da mi pada tolerancija za ljude. To nije dobro

Petak, 27. April 2007

Sta ste gledali u poslednje vreme?

Geldao sam " la querell". Odlican film a bioskop u Brisel najlepse mesto za gledanje....

Subota, 24. Februar 2007

Koga bi ste Vi upoznali?

Citirano Orginalno od aka EmirAljovic Citirano Originalno od IrfanP Ja bih rado upoznao aka EmiraAljovica i interesantno, dozvolicu sebi da kazem da su to dvoje najinteresatni novi clanovi. Dopadaju mi se njegovi i njeni stavovi, vidi se da je rec o jako princepijelim i veoma karakternim ljudima. IrfanP, upoznacemo se, tu sam ja , pod istim nebom, pazarskim nebom Dogovoreno aka Emir-e... iliti na pazarski svakaT.