Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-11 od 11.

Srijeda, 25. Juni 2003

Autor: boshnjak1

let let u daleki lijepi svijet

cekam pocetak posljednjeg ispita. sutra, insallah mali boshnjo ide kuuuuuciiiiiiiiiiii hahahhahahahhha

Nedjelja, 22. Juni 2003

Raska Oblast!

selam svima=pozdrav mislim da nema nista lose u nazivu pa zar ne prolazi rijeka raska centrom pazara pa to je njena oblast nadam se da ce ono staro pazarsko ostati zauvijek u pazaru ne zaboravite da su se bas u njemu gradile dzamije i crkve uporedo to nas cini uzvisenijima od drugih p.s. poseban prijateljski pozdrav za pokretaca teme

Nedjelja, 22. Juni 2003

aerodrooom

ne bih da direkt upadam u tok teme ali sta je tu je e skoro sam cuo opasnu ideju da je muftija Zukorlic dobio ponudu od nekih arapa da im napravi aerodrom ako je i malo od tpga istina onda se blago nama p.s. sans bice love samo treba da se radi pozdrav=selam

Četvrtak, 05. Juni 2003

Ko nam krade bedem?

Selam Alejkum Boshnjaci!!! Volim kada vidim da nasa carsija ima skolovanih ljudi i kad ce sutra insallah, biti u rukama nekih ovdje na forumu prisutnijah, te Ce insallah oni biti kadri da odredjuju ko Ce dje praviti mlijecne restorane i praviti tefetice kao sto je to nekad bilo. Dragi brate AND_U_PRICE, ne zelim da vrijedjam one koji dosljaci nisu, ali nemogu vise ni da trpim da nam nema nikoga od politicara da se istice kulturom i pazarskim drzanjem. Jer Bogami nema nama bez onoga carsijskoga, ...

Srijeda, 04. Juni 2003

Ko nam krade bedem?

selam alejkum boshnjaci moji! Cini mi se da ipak bolje bilo da se vrati ono sto je bilo, za one koji se ne sjecaju, bezistan je postojao puno prije nego neki od nas ovdje na forumu, i ako je u interesu svih "pazaraca", da ih tako nazovem, sto ne bi bilo u interesu "dosljaka". Neka se samo makne Boro i kako moj uvazeni prijatelj HADZIED rece pojiti prijatno, edukativno, kulturno i korisnp, zasigurno je jedan pravi razlog. we selamu alejkum p.s. nije na dosljacima da se pitaju i ko se bude bunio p...

Subota, 31. Maj 2003

ZAKUPLJEN TERMIN STRANKE SDP NA RTV SAN

esselamu alejkum moji Boshnjaci, Zelim da se zaplacem i da vristim kad vidim kako se desavaju stvari u onoj carsiji, koja je do skora bil;a primjer jedinstva muslimana u svijetu. Za sve zelim istaci da nije lijepo da se prepiremo medju sobom, momcad su se po carsiji podijelili na dvije grupe (citaj politicke), i sad se prepucavaju gdje god da se vide. Obzirom da sam trenutno u arapskom svijetu na studijama jedino mi ovaj internet pristup informacijama o mojoj braci; koja se svadjaju li svadjaju....

Srijeda, 21. Maj 2003

Ultrazvuk!!!

a sta da nije napredne medicine, tu skoro je jedna moja kona bila na ultrazvuk, kad tamo joj dr kaze da se ona vrpca omotala bebi oko glave ili ruke nisam siguran, nakon tretmana to se sve vratilo na svoje. kaze dr, da nije Allah dao ultrazvuk porodjaj se ne bi mogao izvesti kako treba. imal ko da mi rekne nesto vise o tome

Utorak, 20. Maj 2003

i opet jos malo horora

Genocid 1992.-1995. Previdjenje Bosnjaka na pravoslavlje i katolicizam Uvod Srpska pravoslavna crkva se upotpunosti stavila u izvrsavanje genocidnog plana nad ubijanjem duha i ukupnog postojanja bosnjackog naroda. Medu zlocinima koje je posebno ona podupirala i generirala bilo je pokrstavanje muslimana i prevodenje u pravoslavlje. To su radili brojni pravoslavni svestenici koji su u jednoj ruci drzali Bibliju a u drugoj krvavu kamu. Takoder je jedan broj katolickih svecenika isto cinio sto ilust...

Utorak, 20. Maj 2003

Silovanje Boshnjakinja

Genocid 1992.-1995. O zlocinima silovanja i seksualnog zlostavljanja Bosnjakinja Uvod Medu najteze oblike genocidnog ponasanja srpskih i hrvatskih vojnika i paravojski svakako se ubraja silovanje Bosnjakinja. Taj strasni zlocin je bio jedan od ratnih ciljeva i sredstvo za ubijanje duha i dostojanstva muslimana. Ovaj tekst zorno pokazuje obime ovog zlocina i donosi vise izjava stradalnica u kojima se vidi tezina zlocina ali i njegove posljedice. Svi podaci su iz knjige "prilozi izucavanju genocid...