Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-20 od 66.

Ponedjeljak, 17. August 2009

Autor: Dr.Albieri

Povjest Armije RBiH

Ti buco i ti autonomasch,ja postujem vase pravo da iznosite svoje stavove i da imate svoje vidjenje stvari i misljenje,te morate razumeti i potrebu jednog primitivnog i neznam kako vec okarakterisanog "doktora" da ima i svoje.Srbi jesu ubijali muslimane ali su i muslimani ubijali Srbe,kao sto su se i sa Hrvatima oba pomenuta etnosa takodje ubijala,te se i muslimani ubijali medju sobom,ja ne sporim zlocine srpske strane,ali i smatram negiranje muslimanskih ili hrvatskih zlocina anticivilizacijski...

Nedjelja, 16. August 2009

Dok u Gazi muslimani ginu...

Znam da je ova tema u stanju kome,ali nazalost nije i rat u pojasu Gaze u istom stanju.Sta kazete na unutrasnje Palestinske sukobe koji su skoro izbili i ,koliko znam,jos traju?

Svinjetina u "HALAL" Argeti

Jednom i da glasina posluzi nekoj dobroj svrsi,coca-cola je pogana i nezdrava tekucina koja sa sobom nosi razaranje kostane srzi i dijabetis.

Povjest Armije RBiH

Zna se ko Bosni i okolnim NATO satrapijama,ukljucujuci i Srbiju i Kosovo i Metohiju, udara korene.Njemu ne treba jedinstvo,razvijenost i zivotni standard EU,vec meso za njegovu drogu,prostituciju,trgovinu ljudima i organima,svih vera i nacionalnosti,koje ili cuvaju koze po Igmanu ili prodaju svoje meso na ulicama sirom Zapadne 'Hiperboreje".

Ko je stvarno Tito

Jeste sve to radio,pogotovo sa "kolateralnom stetom", uglavnom.A takodje je i doneo Ustav SFRJ iz 1974.godine, koji je znacio bezpogovornu konfederalizaciju cele Jugoslavije,pogotovo Srbije,sto se ne moze protumaciti kao ucvrscivanje drzave vec zapravo uvod u ono sto ce se desiti deceniju i po kasnije. A sto se "drekavca iz tunela" tice,eto ga finansira citave politicke i "intelektualne" garniture od Zagreba do Kijeva,uz gro tzv.nevladinih organizacija,televizija, osniva fondacije o otvorenim i ...

Četvrtak, 13. August 2009

Povjest Armije RBiH

Hvala emir-RA na ispravci,ime mu je Jovan. Napadi JNA,kasnije VRS, su bili veliko zlo. Ali ne smemo ni zaboraviti da su ulicama Sarajeva i drugih gradova Muzdahedini, svezane u lancima,vukli zarobljene srpske mladice ciju sudbinu ne smem ni da pretpostavim.Onima kojima je trebao rat bilo je dovoljno da bilo ko i sa bilo koje strane zapuca,pa da druga strana uzvrati,pa da se umesa na samom kraju rata svojom superiornom silom kako bi dobio ono sta mu trebalo.

Ko je stvarno Tito

Slazem se, mada nista u vezi raspada SFRJ nije ni tako crno-belo,ni tako jednostavno.Tu su mnogo krupniji interesi velikih sila Zapada,nego sto su trube i opanci nekih chilangera iz Beograda,Zagreba ili Sarajeva.

Ko je stvarno Tito

SFRJ-spolja palata a iznutra-shupa.Zivelo se gospodski od kredita koji su trebali da budu skretanje paznje od razbijanja Jugoslavije, po svim shavovima,koje znamo kako se zavrshilo...tj.da je srece da se zavrsilo...

Povjest Armije RBiH

Bar ta zaseda nije bila "chetnichka"...ili poput onih iz Sarajeva i tvoje rodne Tuzle,kad je jedan slican general nebosnjachke nacionalnosti Vladimir Divljak,naredjivao neke druge zasede...

Ostavi poruku osobi iznad

Sta ces nevidljivi,nije Bog svakom dao da zna chitati izmedju redova...

Petak, 07. August 2009

U koju zemlji biste imigrirali ?

Mislim da negde u Kaludjerici, kod Beograda ,postoji neki plac od nekoliko stotina ari,za koga vlasnik tvrdi da je nova SFR Jugoslavija...

Petak, 07. August 2009

Ostavi poruku osobi iznad

Sve dobro o MATRIX-u kao kolegi sa foruma,ali ne bih voleo da se ikad nadjem u onakvom sumraku ljudske egzistencije kakav je onaj filmski Matrix,mada kasom idemo ka tome... xx(

Četvrtak, 06. August 2009

Sastavi vladu

Gadjati Busha cipelom - najjaca!

Četvrtak, 06. August 2009

U koju zemlji biste imigrirali ?

Laponija...tamo,znate,zivi moj dobar prijatelj Deda Mraz...

Subota, 01. August 2009

Povjest Armije RBiH

Postujem Mandelbrotov stav,kao i stavove svih vas,ali smatram da nista nije ni kratko ni jasno u nasem zajednickom stradanju od pre 15-20 godina.Amerikanci,tj. oni koji vladaju njima,su jedini koji nisu izgubili nista a dobili su sve u tom Balkanskom paklu.Mislim da bi trebao biti zadatak svih prisebnih ljudi svih nacionalnosti i veroispovesti da izvuku pouku iz svega sto je bilo, kako nas ne bi opet ti isti gurali u neke nove ratove zbog njihovih baza i puteva droge i roblja iz Azije u Evropu.

Petak, 31. Juli 2009

9/11 - ZAVERA ILI NE?

Sve vise i vise ljudi uvidja da je bilo po onom:ti kao potrci a ja cu kao da te jurim...

Srijeda, 29. Juli 2009

Povjest Armije RBiH

A kakav je danas odnos izmedju,za vreme rata,podeljenih Bosnjaka iz Cazinske Krajine?

Srijeda, 29. Juli 2009

Shta biste uradili sa milion eura???

Ja bih ziveo sam u pustinji i bez nagrade od tisucu tisuca kuna ili eUra.Ako ljudske zivotinjske nakane imaju cenu,lepota zivota Beduina na pesku kraj palmi nemaju...al ako oces npr. u Tunis opet ti trebaju pare