Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-5 od 5.

Nedjelja, 08. Septembar 2002

Autor: Finkinja

Vera i politika

Zdravo bas lepo pitanje ali ovaj odgovor je vrlo komplikovan , duze vremena sam u inostranstvu pa nebih mogla doci nekog vecek odgovora ali danas je moguce svasta.Nekim situacijama covek nezna kako da se ponasa ili dati objasnjenje svojo deci oni su odrasli ali ipak me strah da ih nenaucim pogresno vera je nepromenljiva ali politika je promenljiva moje mislenje vera i politika su malo dalje Puno pozdrava od nas koji komentarisemo ovu temu

Nedjelja, 08. Septembar 2002

Nasi ljudi u Svetu

Citirano Orginalno od emiraga evo sta nasa omladina radi u Svedskoj... Ne sva ali dosta njih.. Masala www.bemuf.org Merhaba svima . Scandinavija to je zemlja kao Dzenet a mi smo ti meljajcat svi smo prepametni i svi smo mi inzinjeri , doktori ,pravnici, sveznalice i sve najbolje sto postoji.E sada kad se spustimo dole (N.P.) mi smo ti puni ideja . Nas glas se cuje na daleko pozdrav svima iz Finske ima nas dosta familija veceras i ovde smo mi svi istog mishljenja ne bih voleli nikog da uvredimo ...

Četvrtak, 29. August 2002

Izazovna odeca

Citirano Orginalno od Administrator Vrlo je rasprostranjena teorija po kojoj muskarci siluju zene koje su " to trazile", noseci uske majice i kratke suknje. Sta mislite da li je izazovnija odjeca dodatni poticaj za napad manijaka? Rasprava umnogim drustvima uvek ima kritike.Mnoge mlade devojke hoce ici uz korak mode,ali ponekad naprave male greske u odevanju njima treba oprostiti nezameriti jer su u ludim godinama.Nego te manijake koji napadaju njih treba kritikovati ili pak lekari se pozabavit...

Nepravilni izgovori u Novom Pazaru

Citirano Orginalno od Kaska Primetili smo mnoge nepravilnosti u izrazavanju.Sada nisu u pitanju turcizmi, vec masa pogresno izgovorenih reci, JELJ, HIM, NEMO, NJIHNI, HOJLJI, ... Sta mislite zasto se tako govori? Ovde ih je tesko ispisati zbog akcentovanja. Svi znamo koje su to reci u upotrebi pa sta mislite kako ih odkloniti? Lep pozdrav svima ja nisam Novo Pazarka ali taj jezik jako mi je poznat ,toje jedan najlepsi jezik na svetu . Nikake kritike neprihvatam bez obzira na gramaticnom polju d...

Roditelji

Citirano Orginalno od sirano Ne zalite za svojim roditeljima kada vas ostave same na ovom svetu,jer previse je onih kojih se ne vredi ni setiti a kamoli pomisliti da su vas zaceli i odgojili... Nije lako biti dobro celjade , ali je hiljadu puta teze biti pravi roditelj , nesebican i odan , promisljen i u koraku sa vremenom... Moj otac mi nije dao nista ali cu ja skoro postati otac i necu nikad napraviti njegove greske,ili bolje da me ne bude ... Pozdrav iz hladne Finske.Vidim i cujem svakodnevn...