Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-3 od 3.

Utorak, 26. Septembar 2006

Autor: bosn

Vasa iskustva sa bracom bosancima

Orginalno od @ef ..Sklapate brakove sa onima koji su do juce klali i silovali po Bosni, lizete se sa vasim dzelatima na svakom koraku. Ti si bezobrazan momak. Orginalno od @ef Sa Bosancima nisam imao nekog iskustva i ne mogu da pricam o tome. Ti si stvarno bezobrazan momak.

Ja rekoh da si ti mlado momce. Znas li kako velike macke love plijen. Prvo ga puste da se odvoji od krda, i cekaju, cekaju dok zaneseno travom ne dodje. Ali oni ga ne diraju vec i dalje cekaju dok ne shvate da je na pristojnom rastojanje i onda klap! Ti ni cut neces kad te pojedu! I budi hasul tamo u Bg.

Posto mi cijenimo abf’a cudimo se sto je pokrenio ovak’u temu uoci ramazana i pruzio priliku da se nekim bizarijama uznemiravaju srca vjernika u ovom mubarek mjesecu. Evo ef'u se pruzila jos jedna prilika da se pita sta je to Bosna “ucinela” za nas Sandzaklije, nas lijepe, vrijedne dike svih prostora i vremena. Pa prijatelju, dajuci 200 hiljada svojih sinova sacuvala ti je glavu. Mozda ti nije dala studentsku stipendiju ali zar zivot nije vrijedniji. Da ne pomenu da si rahat u Bg, ja bih ovo tvo...