Niste prijavljeni

Rezultati pretrage

Rezultati pretrage za 1-3 od 3.

Utorak, 02. Decembar 2003

Autor: jugo plavi

Kako vaspitavati i odgajati decu u tudjini?

Kao prvo hteo bih se svima zahvaliti na vasim savetima i vasim odgovorima na ovu temu. Neznam ali citajuci vase poruke vidim da ste vi skoro svi dosta mladja generacija zato se sa pojedinim i ne slazem,kao prvo sto sam vec jednom napisao ja sam odrastao dole ,ali u skroz drugom sistemu gde tada nije kod nas bilo toliko interesantno o religiji da se daje puno znacaja vec smo bili svi isti nije bilo ja sam musliman ,on srbin ,ona hrvatica itd!svi smo bili Jugosloveni. Ja se divim danasnjoj omladin...

Nedjelja, 30. Novembar 2003

Upravu si za to da treba usmjeravati decu od malena ka svojoj veri,ali pravo da ti kazem ja sam od one generacije koja je odrastala o ucenju o Titu i partiji a moj otac je bio strogi komunista tako da ni ja puno neznam istine i znanja o islamu. Neznam mozda ce vam sve ovo zvucati smijesno ,ali tako je. Sve je to normalno i ja ne zelim da svoju decu ucim necemu sto ni ja sam neznam, ali su ipak upuceni onoliko koliko sam mogao da im objasnim sta su po veri itd.

Nedjelja, 30. Novembar 2003

Dragi clanovi i gosti ovog foruma hteo bih uvezi ove teme da procitam i vasa misljenja sta i kako je najbolje odgajati nasi decu u tudjini i daleko od svo rodnok kraja?Koje su greske ,a koje ne?