Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

.exeCUTIVE

Početnik

(10)

• ».exeCUTIVE« je muško
  • ».exeCUTIVE« je autor ove teme

Datum registracije: 19.08.2005

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 05. Septembar 2005

Instrumentali pesama

Znate li neki program preko kojeg je moguce vaditi instrumentale pesama? Cuo sam da to moze Cakewalk Pro Audio, ima li jos neki? Hvala.
Osecam se paranormalno, kad imam para normalno...

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 08. Septembar 2005

Ako saznash javi, odavno me zanima neshto takvo.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 08. Septembar 2005

:D

Krivo postavljeno pitanje!

CakeWalk Pro moze da razlozi pesmu ako je importujesh kao MIDI, rasturanje WAV fajla zahteva mnogo komplikovanije soundprocesore koje nemozesh kupiti bilo gde i bilo kada i za sitne pare... Cubase XRF Pro extenzija za Cubase koshta oko 12.000 eur :D sitnica....

opet, ako si mislio/mislila na skidanje glasa s neke pesme pa time dobijesh "instrumentalnu" verziju e to je malo poteze.... moze se skloniti glas s muzike ali jako teshko.... naime ukidanjem frekvencija na kojima je ljudski glas "pobrishu" se i neke "donje" frekvencije pa se dobije "neshto na pola" ili zvuk kao "iz bureta" ali obavezno ostanu prateci vokali i resto stvari koje vi ne podrazumevate instrumentalom... :D

Zadovoljni ?

PS
WinAmp ima jedan shoogav plugin koji moze da skine glas dole pomalo ali i dalje zveci kao da taj neko peva u drugoj sobi tamo nedje :D

8)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

.exeCUTIVE

Početnik

(10)

• ».exeCUTIVE« je muško
  • ».exeCUTIVE« je autor ove teme

Datum registracije: 19.08.2005

• Poruku poslati

4

Petak, 09. Septembar 2005

Oke, hvala na odgovoru Babbha.
Osecam se paranormalno, kad imam para normalno...

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks