Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

taske

Početnik

(10)

Datum registracije: 11.07.2008

• Poruku poslati

61

Ponedjeljak, 14. Juli 2008

pozzzz

HAAAAAAAAALLOOOOOOOO!!!
Zelim nesto vise da saznam o IUNP pa ako neko nesto zna ili je neko nesto cuo molim neka se javi :klanja:

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

62

Citirano

Orginalno od Jahja
http://www.uninp.edu.yu/

To je web adresa zvanichne prezentacije Univerziteta.
Njihovi brojevi telefona su 020 316 634 i 317 526.

Kada bi prochitao odgovore u temi gde si postavio pitanje, definitivno bi saznao poneshto o IUNP. ;)

Pozdrav!

P.S. Tutinac, hvala na odgovoru. Spas u pravi chas! ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

63

Znam.... procitao sve..... 8o .....najvise me interesuje tezina fakulteta... mora li da se doooooobro zagreje stolica da bi se ispit polozio ili je malo fleksibilnije kao na vecini privatnih fakulteta gde je prolaznost jako visoka i gde se gleda smo novac ;)

• »linalena« je žensko

Datum registracije: 21.05.2007

• Poruku poslati

64

:)

najbolje bi bilo da zagrejes stolicu jer ce ti sve sto naucis trebati u zivotu. sto se novca tice, to ti sigurno nece proci . profesori su uglavnom sa drzavnih fakulteta iz drugih gradova tako da nisu nimalo naivni . ima dosta studenata koji prolaze glatko prepisujuci ili koristeci bubice ( to su uglavnom promasene investicije koje ne znaju dve normalne da sastave) sto naravno, ne preporucujem jer ako te uhvate nece ti biti bas prijatno tako da, uz malo dobre organizacije, imaces vremena za sve, samo hrabro.

pozdrav i srecno
Ako vam deluje da je sve u redu....NESTO vam je promaklo....

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

65

u razgovorima sa puno ljudi koji studiraju dole,na internacionalnom univerzitetu-izvedoh zakljucak...Takve univerzitete treba ukinuti...hiperprodukcija diploma....kriterijumi su daleko ispod proseka ostalih univerziteta..uzmite broj upisanih studenata i broj svrsenih studenata u prethodnih 6 godina,podelite te dvije brojke,i dobicete jednu prostu brojku..najprostiju...1!PRETOCENO U PROCENTE-100%...Nimalo mi nije drago sto je tako...ali sta je tu je...ako drzava podrzava takve institucije,i ja sam uvijek za to...ipak pametniji odlucuju o tome..nadam se da nisam nikoga uvredio!!!selam i ucite...bez ucenja diploma ne vredi!!!
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

66

Utorak, 15. Juli 2008

AAAAA......Znaci tako..... Slazem se u neku ruku s tobom ali ipak sa druge strane gledano mislim da nije tacno da bas nista ne naucis i na tom privatnom fakultetu, bar nije vise tako.... Isto tako smatram da profesori na takvim fakultetima vise paznje i vremena posvecuju studentima pa se student oseca kao covek a ne kao magarac sto se radi na drzavnim o| Iz pouzdanih izvora znam da su i na tim fakultetima poostrili kriterijume pa nije vise bitno samo da platis..... Mene samo interesuje da li je na IUNP jos vlada ta prodja na novce..... ili...ili...xx( xx(

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

67

Utorak, 15. Juli 2008

naravno.... 8)

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

68

Utorak, 15. Juli 2008

Naravno....sta.... ?(
Jesi li ti clan nekog Univerziteta pa govoris poucen iskustvom ili..... :]

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

69

Utorak, 15. Juli 2008

joke bre...ja to samo onako...razmisljam...razmisljam...razmisljam... 8)

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

70

Utorak, 15. Juli 2008

Pa znas da ne valja da pricas ono sto ne znas breeeee :D ......ma zekim se malo.... znaci ti si takvog misljenja.... sad te ozbiljno pitam da li si licno imao takva iskustva ili poznajes nekog jako dobro ko je tamo pa ti je u poverenju ispricao 8o

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško
  • »Tutinac« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

71

Utorak, 15. Juli 2008

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
u razgovorima sa puno ljudi koji studiraju dole,na internacionalnom univerzitetu-izvedoh zakljucak...Takve univerzitete treba ukinuti...hiperprodukcija diploma....kriterijumi su daleko ispod proseka ostalih univerziteta..uzmite broj upisanih studenata i broj svrsenih studenata u prethodnih 6 godina,podelite te dvije brojke,i dobicete jednu prostu brojku..najprostiju...1!PRETOCENO U PROCENTE-100%...Nimalo mi nije drago sto je tako...ali sta je tu je...ako drzava podrzava takve institucije,i ja sam uvijek za to...ipak pametniji odlucuju o tome..nadam se da nisam nikoga uvredio!!!selam i ucite...bez ucenja diploma ne vredi!!!

Odavno se pitam dje si da nam ukines Univerzitet... Naravno bre, Mesihat smo "ukinuli", sad cemo i Univerzitet, onda Fakultet za islamske studije...a mogli bi i opstinu posto od skoro ni ona nesto nije kao sto je nekad bila...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

72

Utorak, 15. Juli 2008

Tutinac da li je to istina sto kralj prica ;(

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

73

Utorak, 15. Juli 2008

Da imam tu moc,odmah bi to uradio...A posto je nemam,i verovatno je nikad necu ni imati,onda nista :) nisam imao nameru da nekog uvredim,ali to je surova realnost...sta da se radi.selam

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

74

Utorak, 15. Juli 2008

@kralj sevdaha,
ne znam za ostale fakultete na Internacionalnom univerzitetu,
ali znam da informatičari dobro prolaze na tržištu rada (naročito oni koji imaju izraženog smisla za informacione tehnologije).
Uostalom, nikakva diploma ne vredi ukoliko ne učiš radi sebe, to pravilo važi za sve fakultete svih univerziteta.
I još jedna opaska u vezi informatičara - njihovo obrazovanje se na fakultetu samo započinje, oni moraju čitav život učiti, jer ako naprave pauzu od samo godinu dana, nove tehnologije i saznanja na tom polju će ih pregaziti.
Što se tiče drugih nauka (npr. prava), to znanje je odavno definisano i minimalno se menja, tako da nikad nije kasno da uzmete knjigu i naučite. :)) :))
我还记得

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško
  • »Tutinac« je autor ove teme

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

75

Utorak, 15. Juli 2008

Citirano

Orginalno od taske
Tutinac da li je to istina sto kralj prica ;(

Evo Matrix ti je odgovorio na postavljeno pitanje.

Ja bih samo dodao da je to mlad Univerzitet i da, kao sto i novopazarski drzavni, ima svojih nedostataka ali je iz godine u godinu sve organizovaniji, kvalitet nastave je ozbiljniji, a i kriterijumi su sve ostriji...
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

76

Utorak, 15. Juli 2008

ok.daj Boze da je to stvarno tako...bolje bi bilo

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

77

Srijeda, 16. Juli 2008

Da slazem se.... cuo sam i ja da nije ako sto je nekad bilo....mozes li da mi kazes kakva je situacija sa prisustvom na predavanjima....na tamo nekoj Visokoj skoli postoji nastava organizovana vikendom za ljude koji su zaposleni ili ne zive tu... da li je na IUNP slicna stvar? Ja sam misljenja da treba svemu pruziti sansu pogotovo inovacijama...vreme je da pustimo svet u nasu drzavu jer kaskamo zestoko...na zapadu je sramota reci da nemas novce da pohadjas privatni fakultet pa si PRIMORAN da budes na drzavnom... ne znam samo cemu tolila halabuka oko toga X(

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

78

Srijeda, 16. Juli 2008

sve sto smo uveli sa zapada,upropastilo nas je... xx(

taske

Početnik

(10)

• Poruku poslati

79

Srijeda, 16. Juli 2008

Mozda je to tacno.... ali nema nam druge ?( ....pokusaj se odupreti.... o| ....ne ide....

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

80

Srijeda, 16. Juli 2008

Citirano

Orginalno od kralj sevdaha
sve sto smo uveli sa zapada,upropastilo nas je... xx(

Jel misliš BAŠ SVE ili sve stvari koje se tiču obrazovanja (pošto ovde govorimo o tome)?
Izbaci zapadnjačku odgovornost i posvećenost poslu, ostaje nam samo da uvedemo (čitaj: zadržimo) indiferentnost sa Istoka.
我还记得

Social bookmarks