Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško
  • »sans« je autor ove teme

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 18. Juli 2003

Intimni odnosi su stav intime ?

Ovo tema je zamišljena kao anketa koja će pokazati koliki procenat posetilaca Foruma je spreman da o svojim intimnim odnosima diskutuje sa onim koji inače nisu deo njihove intime
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

2

Petak, 18. Juli 2003

Sellam sans.
Samo htedoh da primetim da je ova anketa nekako vrlo slicna onoj O ANKETAMA koju si takodje ti postavio. I ovde je logicki ispravno ocekivati 100% procenat glasanja za prvi odgovor ponudjen u anketi. Ne sumnjam da ce biti odgovora i za drugi, ali jednako je to nelogicno koliko i drugi odgovor u anketi o anketama. Jednostavno iz razloga (ako ce neko pitat sto) sto ako se govori sa svima o tome onda to vise nije intimna tema...
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

3

Petak, 18. Juli 2003

U pravu si Figersbroken, ali na drugi način ne mogu da pokažem pojedinim ljudima koliko je nelogično izvoditi "logičke" zaključke na osnovu nelogično postavljenih anketa ...
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 18. Juli 2003

ESELAMU-ALEJKUM SVIMA

POTPUNO se slazem, sa vama oboicom,i mogu ti rec SANS da si potpuno u pravu.Pojedinim tipovima (ARSUZIMA) ,insan mora deset puta ko jednom objasniti jednu te istu stvar, i opet je pitanje hoce li ,uopste,makar jedan pokusaj upaliti pa da mu se otvori zapecaceni mozak. :(

Racunam da cu svaki normalan glasati za prvu soluciju, :]
a mozda na forumu imamo i onih drugih (ne-nor o| ) pa ce ili iz inata ili zbog njihovog rezonovanja glasati za drugu soluciju.
No ankete su takve prirode da moze svako gdje hoce staviti svoju tacku.

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

M.S. ..................meSSko..............SELAM
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

5

Petak, 18. Juli 2003

Citirano

Racunam da cu svaki normalan glasati za prvu soluciju,
a mozda na forumu imamo i onih drugih (ne-nor ) pa ce ili iz inata ili zbog njihovog rezonovanja glasati za drugu soluciju.

Pogledaj logičke zablude i pronađi se:

P.S.Govor predrasuda Insistiranje na motivu

i ... bode mi oči

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 18. Juli 2003

Svaka čast Sanse, a ujedno mislim da je dosadašnji učinak glasanja na ovoj anketi, upravo odgovor na potrebnost postojanja teme koju je Babanamen pokrenuo u forumu sve i svašta, što u prevodu znači 100% promašaj...
Pozdrav

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 18. Juli 2003

O potrebnosti, ili nepotrebnosti te teme ne bih diskutovao, jer u krajnjoj liniji to po meni treba da bude pitanje koje sebi treba da postave oni koji se odluče ili ne odluče da učestvuju u toj diskusiji.
Što se mene lično tiče, učešće u toj temi sam ograničio samo na sprečavanje i ukazivanje na nelogičnost zaključaka donetih na osnovu takve, nereprezantativne ankete koja je sama po sebi odličan primer induktivne zablude - preteranog uopštavanja , bez uplitanja u sam tok teme...

i ... bode mi oči

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

8

Petak, 18. Juli 2003

Trenutni rezultati:

Od ukupnog broja posetilaca foruma u intervalu od 09:58 do sada (vidi vreme kada je post postovan) (14)
sedam posetilaca je glasalo i svih sedam je glasalo u skladu sa očekivanjima !!!

Dakle glasalo je 50% mogućih birača dok ostalih 50% nije glasalo.

Ovi rezultati su iznenađujući ???

i ... bode mi oči

Social bookmarks