Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen
  • »Pravnica« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

1

Petak, 28. Oktobar 2005

Iskrenost

Eh...kad bi insan bio u stanju postići potpunu iskrenost!
Sva vrata dunjaluka bi mu se zatvorila....Al' i neka bi.
Zna se koja bi se vrata časkom pootvarala-vrata ahiretska!
Kad bi insan bio u stanju postici potpunu iskrenost,
sklad rijeci ,misli i dijela-bio bi srećan.
I slobodan bi bio...Čak!
Nestali bi svi tužni pokušaji prilagođavanja sebe onome što jednako nije nutrini tvojoj.
Riječi bi bile jasne....Koncizne...Misli bi bile smirene....I ne bi viš' nikad im'o neprospavanih noći.
Kad bi insan govorio ono što misli....Mislio ono što govori....Bio bi jednak samome sebi...i bilo bi ga lahko prepoznati, jer takav čovjek je original.
Eh...kad bi insan to bio u stanju...!!!
'Đe bi mu kraj bio...?

Treba li uvek biti iskren ????

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

2

Petak, 28. Oktobar 2005

Pa vidi nesto Pravnice,ja jesam iskrena.Govorim u lice ono sto mislim i osjecam.No jesi li razmiljala o tome da je istina promjenjljiva?
Znas onu pricu iz naroda kada je okrivljeni dosao pred sudiju,pa ga sudija upitao koliko mu je godina,a on rekao:
«Pa…dvadest dvije»
a sudija mu na to rece:»To ste rekli i prije 10.godina»,a okrivljeni odgovori :»Tacno.Ja nisam od onih koji pricaju danas jedno,sutra drugo», :)

Istina zna kad-kad da boli.Obicno ju je tesko prihvatiti.Zbog istine razidju se velike ljubavi,raskinu se velika prijateljstva…ali ako hoces savrsen svijet,onda moras eliminisati ljude. :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks