Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »fahrudin« je muško
  • »fahrudin« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 25. Februar 2008

Islam i video igrice

Selam svima, pokuso sam da ubacim tekst i slike al neprihvata.. kaze greska u upisu.. pa evo link s istim tekstom koga zanimaju igrice napravljene za muslimane...

http://www.islambosna.ba/forum/index.php?topic=6519.0

[SIZE=1]
Gospodaru moj,
Ne dopusti da me zavara uspjeh
Niti poraz baci u ocaj .
Podsjecaj me stalno
Da je neuspjeh iskusenje
Koje predhodi uspjehu.[/SIZE]

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

2

Ljudi zaista umiju da pretjeraju...
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

3

Sta je tu preterivanje??? Ideja je, generalno, dobra i jako pozeljna.
Jel neko video kako izgleda Call of Duty 4, ili neki raniji naslovi, poput Delta Force? Ne mogu da verujem da je nekom od vas svejedno da li se zabavlja tako sto 'tamani' virtuelne muslimane, virtuelnim mecima, u virtuelnom Iraku ili Afganistanu... Borba se prosirila na sve oblasti koje mogu uticati na ljudski um.
我还记得

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

4

Utorak, 26. Februar 2008

MATRIX prilicno si u pravu. I to je jedan od vidiva propagande. Ja pravim razliku izmedju toga jer imam 17 godina. Ali kada jedno dete od 7 godina igra te igrice i stalno ubija muslimane, i u svakoj su prikazani kao teroristi biva pogresno obavesteno i obrazovano. Nista to nije slucajno, zna Amerika sta radi.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

5

Srijeda, 27. Februar 2008

Jel neko od vas igrao strategiju Cossacks Back to War? :) Radnja se desava izmedju 17. i 18. vijeka. Cak je Poljska prikazana jacom od Turske! 8o
Posto tema nosi naslov "Islam i video igrice", samo da kazem da, koliko mi je poznato, ima momenata kad su video igre zabranjene: ako oduzimaju silno vrijeme, pa igracima prolaze namaska vremena, ako je u igranje ukljucena opklada, ako se prilikom igranja izgovaraju psovke, i sl.
U svakom slucaju, svaka vrsta pretjerivanja je zabranjena, zar ne?
我还记得

Social bookmarks