Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »brat-turcin« je muško
  • »brat-turcin« je autor ove teme

Datum registracije: 16.09.2003

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 25. Decembar 2003

ISLAM IZMEDJU ISTOKA I ZAPADA

SELLAM...
RAZLOG DA ZAPOCNEM OVU TEMU JE PRILOG KOJI SAM JUCE PROCITAO U NOVINAMA.IZRAELCI SU PONOVO USLI U GAZU I TOKOM OVOG NAPADA POGINULO JE 8 PALESTINACA(OD KOJIH 3 DECE)...
OVO JE RAZLOG DA SE ZAPITAMO GDE SMO TO MI...GDE BI SMO TREBALI DA BUDEMO...GDE CEMO BITI ...KUDA TO IDE ISLAM???ISLAMSKI SVET I ZAPAD POSMATRAJU KAKO IZRAELCI SLOBODNO ULAZE U GAZU I UBIJAJU NEDUZNE MUSLIMANE.GDE JE SADA AMERIKA,ZEMLJA SLOBODE I LJUDSKIH PRAVA,ZEMLJA KOJA JE NAVODNO ODABRANA OD BOGA DA DELI PRAVDU NA ZEMLJI.GDE SMO MI????
STA NAM SE TO DESILO???KAKO SMO JE PODELILI,KO JE PODELIO ISLAMSKI SVET?JE LI SVE POCELO UKIDANJEM HALIFE(1920'TIH GODINA,MUSTAFA KEMAL ATATURK JE UKINUO HALIFU)?POSTALI SMO SAMO JEDNA KRAVA MRLJA.JESMO LI MI ONI KOJI TREBA U TISINI DA NESTANU??????????
ISTOK...ISLAM...ZAPAD...?????

no-name

Početnik

(10)

• »no-name« je muško

Datum registracije: 12.01.2004

• Poruku poslati

2

Utorak, 13. Januar 2004

islam

tema je dobra i za diskusiju treba biti mesta i za to.
ja mislim da sta Israel radi to je komplex sto je od proslosti:Hitler;
taj Komplex nije ljudski jer se oni na to sto je prije 60godina bilo jos uvek pravdaju i misle da mogu sve da rade:kao Hitler.
sto se tice USA to nista nisu bolji nego Israel; i kako ce biti= zemlja ili bolje receno kontinent koji je izgradjen ubistvima,lopovluku,koji su izgradili zatvorenici i kriminalci koji su isterani iz Evrope nemoze nikad biti pravedna prema svima; nego sam tamo gde imaju koristi tu se i mesaju.
taj Komplex Israela i USA i ranije Russije to je u Genima i to nece prestat ni za 50 godina. te zemlje nemaju koristi od MIRA tako da uopste nemam ni malo optimisma da ce se situacija Muslimana na svetu poboljsati, a kako i ocekivat da te drugi vole i postuju kad te svoj narod nepostuje(bosnjaci/bosanci) to je nasa sramota i to Islam tera u propast nedaj boze na ovoj planeti.kako ce nas drugi postovati kad mi se izmedju nas ne postujemo.
ja sam u Svaicarskoj evo 14godina i moram rec da mi se na poslu svaki Bajram cestita i da mogu imat prava ko svajcarci za bozic; ali u USA bi te uhapsili i to je razlika za mene sto se tice Islama.
Pametni ljudi (Evropa) sto kazu stari kontinent iamju kulture i postovanja a ovi novokomponovani narodi kao Amerika i Isreal to sami sebe ne postuju pa nece ni nas Muslimane.
Musliman si u Srcu i u Dusi i kako u Allaha verujes a ne dali si iz Istoka ili Zapada.samo misljenje ako nisam u pravu Izvinite.AL

Social bookmarks