Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško
  • »vaha« je autor ove teme

Datum registracije: 18.09.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 17. Maj 2003

Istina

Lompok-Kalifornija: 1998.
Nastradao je Santjago Alvarado |24|, kad je naglavacke propao kroz plafon radnje sa biciklistickom opremom, u koju je planirao da provali. Smrt je nastupila jer mu je duga baterijska lampa koju je drzao u ustima kako bi mu ruke bile slobodne probila lobanju kad je udario o pod.
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

2

Subota, 17. Maj 2003

...baksuz...

Francuska:
Zak Lefevrije nista nije prepustio slucaju kada je odlucio da se ubije. Stao je na vrh visoke litice i vezao omcu sebi oko vrata. Drugi kraj konopca je vezao za veliku stenu. Popio je i neki otrov i zapalio odecu na sjebi |:)|. Cak je pokusao da i puca na sebe u poslednjem trenutku. Skocio je i pucao iz pistaolja. Metak ga je skroz promasio i presekao konopac nad njim. Umesto da bude obesen, pao je u more. Naglo kvasenje je ugasilo odelo i podstaklo ga da povrati otrov. Neki ljubazni ribar ga je izvukao iz vode i odvezao u bolnicu gde je ovaj umro od HIPOTERMIJE (nagli pad temperature tela) o|
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

vaha

Učenik

(10)

• »vaha« je muško

• Poruku poslati

3

Subota, 17. Maj 2003

mucno mi kucat

.
vaha je dodao/la ovu sliku:
  • Untitled-1.jpg
www.vaha.co.yu
www.vaha.net
[list]
[/list]

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

4

Ponedjeljak, 16. Oktobar 2006

Naivan i evian

16. oktobar 2006. | 10:25 | Izvor: FoNet

Mančester -- Poznata francuska flaširana voda evian čest je predmet šala u Velikoj Britaniji.

Čitanjem unazad, od naziva te vode dobija se engleska reč naive, u prevodu naivan, ali se ta voda često dovodi u vezu i s fudbalom zbog jedne šale iz 1995.

Engleski fudbaleri Dejvid Bekam, Rajan Gigs i Fil i Geri Nevil bili su žrtve šale koju im je 1995. priredio tadašnji pomoćni trener Mančester junajteda Brajan Kid.

Mančester junajted je te godine gostovao u Volgogradu, gde je igrao protiv domaćeg Rotora u Kupu UEFA, a Kid je fudbalerima rekao da je voda u tom gradu radioaktivna zbog Černobila i će oćelaviti ako se njom budu tuširali.

Veći deo ekipe je shvatio da se radi o šali, ali su Bekam, Gigs i braća Nevil priču shvatili ozbiljno, pa su se dva dana kupali u evianu.

U nekom trenutku direktor hotela je ljude iz uprave tima pitao zbog čega su pomenuta četvorica tražila da im u sobe donesu flaširanu vodu u vrednosti 5.000 funti, pa je uskoro postalo jasno o čemu se radi.

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 16. August 2007

Dogadjaj sa naplatne rampe na autoputu Novi Sad - Beograd, 20. juli 2007

Prilazim naplatnoj rampi, pripremam novac. Znam da je putarina 400 dinara ili ti u domacoj valuti 5€. Otvaram prozor i taman da pruzim vec pripremljen novac kad ce sluzbenik sa rampe:

- Sekiz!

Iznenadi me rijec koju u prvi mah nisam razumio. Ali odmah ukapirah da covjek misli da sam Turcin i trazi 8 eura na turskom.

- Koliko? - upitah iznenadjen.

Tip vidje da je pogrijesio u procjeni mog nacionalnog bica, vjerovatno vise zbog zenine mahrame nego zbog moje brade te odmah prozbori naski: - Pet!

Pruzio sam 5 eura i kada mi je pruzio potvrdu o placenoj putarini, dok sam polako zatvarao prozor dobacih mu:

- Sekiz je osam a pet se kaze beş!

Tip je iznenadjen ostao ukocene face, a ja sam smijuci se grohotom nastavio put. :D

p.s. Sjetih se ovog dogadjaj dok sam citao ovu vijest.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Veselica

Početnik

(10)

• »Veselica« je žensko

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 16. August 2007

zaštop nisi tražio kusur da on tebi da 3 evra?

Social bookmarks