Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Emnid

Učenik

(10)

• »Emnid« je zabranjen
  • »Emnid« je autor ove teme

Datum registracije: 24.12.2005

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 25. Decembar 2005

Izbor partnera

Pored ankete interesvoalao bi me koji su vazni kriterijumi za odabir partnera
dali se zaljubljujete u osobu na njegov izgled
ili na duhovne osobine

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

2

Oprosti, a zasto bi se devojke uopste udavale samo za inzenjera? Nije mi jasna ova tvoja anketa, a ni tema...
Imam jednu drugaricu koja se zabavlja samo sa doktorima(buducim),hehehe al samo strogo doktori, druga zanimanja ne dolaze u obzir;) Tako da mislim da ti je naglabanje na ovu temu,malo je reci bez smisla...
Selam,nemoj se nesto uvredit.
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

3

Hehehe,e dobra si sa anketom. :D
Imam ja jednu poznanicu koja nikad ne opisuje osobe onako kako bi trebalo:crn,plav,smedj...vec opisuje ovako:"Taj ima elektrotehnicki ili masinski fax..." :D
Draga moja moram te razocarati time sto cu ti reci da nista od navedenog nije garancija za srecu u zivotu.Ja bih se odlucila na partnera koji me ispunjava i sa kojim imam neke zajednicke ciljeve,a ostalo zaista nije vazno.....
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

nnenyy

Početnik

(10)

Datum registracije: 14.12.2005

• Poruku poslati

4

Eh... koja anketa

E shta li ti bi da napravish ovakvu anektu... Da nisi dekan na nekom fax-u :D. Zar do sad nisi zakljuchio da se devojke udaju za one likove koji im odgovaraju, neke iz interesa, neke iz ljubavi, neke jer su im roditelji to odredili :D.
[SIZE=3]...Ipak znaj da tuzna pesma na sto nachina svetom putuje, stara slika nasheg vremena josh uvek tuguje, a kishna jutra opet pochinju, opet sam otishla, smejem se a suze naviru KURVA sudbina... [/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od galaksija
Hehehe,e dobra si sa anketom. :D
Ja bih se odlucila na partnera koji me ispunjava

Ma to je vazno. :D ;)
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

6

Emnid, reci mi cega si ti inzenjerka pa cu ti reci koji ti inzenjer najbolje odgovara.

Inace, posto je izbor ogranicen na inzenjere mislim da bi se devojke udale za onog inzenjera koji je pre svega covek. Dobar covek!
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od pink

Inace, posto je izbor ogranicen na inzenjere mislim da bi se devojke udale za onog inzenjera koji je pre svega covek. Dobar covek !

Najbitnija Titula,sve drugo je nebitno !
" Bilen alemlere rahmettir "

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

8

I ja cu se sloziti sa time da treba traziti dobra covjeka. Samo jos da skontamo sta je to i kakav je to dobar covjek i sve ce biti okej. :)

Eto pitanja. Kakav je to, odnosno sta je to dobar covjek?

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od Spain

Eto pitanja. Kakav je to, odnosno sta je to dobar covjek?

Hvala.

Dobar covjek je onaj koji zna da kuha zeni,da je vodi u restoran i za vikend odvodi na ekskluzivna ljetovalista. 8)
Hehehe,salim se.... :))
Dobar covjek je onaj koji zna da voli ,onaj koji je njezan ,onaj koji pomaze zeni u svakoj teskoj situaciji,onaj koji je podrzava u njenoj karijeri ,onaj koji pristaje na kompromise....ali najbitnije od svega navedenog je :onaj koji zna da voli :)
Hvala :]

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

10

Hmm, nije li tvoj odgovor, tj. tvoj opis dobrog covjeka egocentrican? Ne mislim na covjeka, nego na tebe. :)

Mene sada ovdje zanima jos nesto, a to je kako to covjek: zna voljeti? Kako se to moze znati?

Kako ljubav dolazi, a kako odlazi? (veoma vazno pitanje).

Kako razlikovati ljubav od necega sto se pricinjava kao ljubav? Sta to covjek kod sebe treba "srediti"?

Itd. Masa je tu pitanja. Ovo su neka od njih.

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

11

Pa ne znam sta tu ima egocentricno ako zelim sa nekim kompromis,ako zelim da mi pomaze u mojim poslovima (i ja cu njemu naravno),da me podrzava u mojoj karijeri kad cu ja sve to ciniti i za njega?Mozda cu ciniti cak i vise,jer onaj ko mi pruzi bar dio onog sto zelim od mene ce dobiti duplo vise.
(ja sam lav u horoskopu ,kod mene nema pola-pola,kod mene je sve ekstremno:sve ili nista ,hehehe salim se-ne vjerujem u horoskop).
Dalje….
Sad prelazimo na drugo tj.najvaznije pitanje a to je :Kako to covjek zna voljeti?Kako se to moze znati?
I ti Spaine kao i ja vjerujemo u Boga.A zasto?Zato sto imamo duhovni dokaz.Ateisti ce nam pricati drugu pricu ,ali mi imamo duhovni dokaz da Bog postoji.
Kad te neko voli ti osjecas njegovu tj.njenu ljubav.Osjecas njenu/njegovu jacinu duboko u sebi.Tu nisu potrebni dokazi,to se zna….to se» vidi»,to se osjeca…eto tako se moze znati.Ljubav je od Boga i najbliza je Njemu ,zato se i osjeca na duhovni nacin,bas kao i sam Bog.

Na pitanje kako ljubav dolazi,a kako odlazi,…to je veoma komplikovano reci.Znas i sam da se ljubav iznenada pojavi prema nekoj osobi,a takodjer zna i iznenada otici od nas to sve zavisi od osobe do osobe.Zavisi od toga kako smo i koliko smo emotivni….toliko mogu reci na to pitanje,a ne znam za druge.

A kako razlikovati ljubav od necega sto se pricinjava kao ljubav ….pa…hm…koliko sam ja do sada shvatila o ljubavi je to da su bitnija djela od prica.Onaj ko ce za tebe uciniti mnogo toga iz ljubavi ,samim tim ti je pokazao svoju ljubav.Onaj ko ti svakodnevno govori «Volim te» ,»Ucinit cu sve za tebe»,a nije ni jednim postupkom pokazao da je to tako –to je po meni «slijepa ljubav» ili kako ti Spaine nazva:»Ljubav koja se pricinjava».

A sta covjek kod sebe treba srediti…Da li ti Spaine tacno znas sta kod sebe trebas srediti?Ako znas ,onda znaju i drugi.

Imas li jos pitanja ,posto si rekao da ima «masa pitanja» ,pa me zanima sta se to u ljubavi ima toliko pojasnjavati?Ljubav je nesto sto se ne moze pojasniti .

Kao sto rekoh ljubav je od Boga.Bog nas sve spaja i razdvaja.Ona osoba koja nam je na listi sudjenih , prepoznat ces je vrlo lako i tacno ces znati da je to ona/on.Ima li neko ovo da mi pojasni , kako TO znamo?Kako mozemo prepoznati osobu koja nam pripada?A mozemo,jer se desavalo i desava se ….

Toliko.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 26. Decembar 2005

Misljenja sam da se niste poneli fer prema devojci, ali hajde, nama veze, necu sad ja protiv vetrenjaca.

Prosledio bi samo jedno interesantno pitanje, jednog od doajena ovog foruma, rec je o Djoletu, koji je isto pitanje, tad, postavio jednoj devojci na ovom forumu. Interesuje me bas kako ce galaksija ogovoriti na njega, posto je ona jedina opisala svog "gospodina Pravog " a naravno, sve ostale devojke su takodje pozvane na razmisljanje i izlaganje svojih stavova.
Oni koji su vec Djoleta :-) citali prepoznace njegov stil pisanja. A evo i konacno pitanja:

Citirano

Orginalno od Djoleta

Šta te više privlači: "On je jedan vrlo fin muštarac." ili " Opasan tip. Čuvaj se!"? Al' iskreno.

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 26. Decembar 2005

Pa privlaci me i jedno i drugo,ali da je u kombinaciji.Pojedinacno vec nije zanimljivo. :]

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

14

Subota, 11. Novembar 2006

..zaljubila bih se samo u elektro-inzinjeraa :D :)) ...

eh svastaa..salim se naravnooo.. nije bitno koji ili da li je on uopste inzinjer... bitno je da je dobar..fin.. sladak.. razuman (vrlo bitno).. i jos neke ostale duhovne osobinee...
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

15

Mene zivo interesuje zasto su u anketi samo inzenjeri... :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od siemprae
Mene zivo interesuje zasto su u anketi samo inzenjeri... :D

Verovatno je pokretac Teme zaljubljen u Inzenjera :D ;)
" Bilen alemlere rahmettir "

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

17

Kod mene u obzir dolaze samo one koje studiraju menadzment u ekonomiji i to samo sa odseka za upravljanje finansijama ;)
Prvo trazim indeks na uvid, pa onda mozemo da pricamo. Inace nista :)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

18

Nedjelja, 12. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od siemprae
Mene zivo interesuje zasto su u anketi samo inzenjeri...

Verovatno zbog one pesme "Ljubi sam ljubi vasu kcer,ma niste hteli marinera,hteli ste momka na svom mestu,hteli ste zeta inzinjera ..." ;)
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Social bookmarks